Znamení Vodnáře

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
poslání bylo promptní

2018-06-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé

2018-06-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Skvělý obchod, skvělý personál

2018-06-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
výhodné, vím, že c koupím přes spirit obchod je to co je v týdeníku SPIRIT popsáno.

2018-06-8

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Bylo by fajn mít možnost výběru z několika velikostí náramků.

2018-06-8

Znamení Vodnář

Znamení Vodnář Zobrazit větší

MS/039

Nový produkt

Přívěsek s řetízkem ve znamení Vodnáře.

21.1. - 19.2.

Více informací

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

VODNÁŘ

Vodnář je chápavý, idealistický, zaujatý klidem. Často si klade otázku o svém poslaní na této planetě. Potřebuje nějaký cíl, při snaze o jeho dosažení může být i trochu bezohledný. Proto je pro něj dobré, aby na sobě pracoval, hlídal se a snažil se být lepším. Vodnáři bývají všestranní lidé, rádi přemýšlejí, experimentují a organizují. Nemají rádi nerozhodnost.

  • Materiál Zinek - galvanické pokovení, sklo
  • Průměr 25 mm
  • Obsah Přívěsek s řetízkem 51 cm
Známka 
2017-14-11

Zdenka

Pro:
hezký

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Znamení Vodnář

Znamení Vodnář

Přívěsek s řetízkem ve znamení Vodnáře.

21.1. - 19.2.

VODNÁŘ – bůh (Titán) Uranos

Vládcem Vodnáře je Uranos (Uran). Planeta – plynný a ledový obr – která pro astronomy představuje několik paradoxů a zvláštností – například její otáčení kolem vlastní osy v opačném směru než ostatní planety, magnetické pole, o němž se neví, jak vzniklo a proč neprochází středem planety.
Ve starověké řecké mytologii byl Uranos první všemocný bůh nebes a nebe sama, zrozený pouze z matky Gaiy (Země). Byl silný a veliký jako sama matka Gaia, takže ji mohl obejmout a nakonec se spojili v manželství, z něhož se zrodilo osmnáct potomků – šest Titánů a šest Titánek, tři Kyklopové a tři Hekatoncheirové (storucí obři). Z obavy o moc však Uranos své děti začal nenávidět a zavíral je do nitra země, Tartaru. Nakonec ho s pomocí matky svrhl z trůnu a zbavil mužství Krónos.
Zobrazení přibližují většinou Urana s nataženou rukou ke Gaie obklopené dětmi, symbolizují jeho touhu po Gaie a její touhu ochránit své děti.

Slovo, které nejlépe vystihuje Vodnáře, je „vědět“. Patří ke vzdušným znamením, která potřebují přemýšlet a komunikovat prostřednictvím svých myšlenek, ale to, že jsou zároveň i stabilním znamením, jim dává organizační schopnosti, vytrvalost a hlavně trpělivost k dosažení cíle. Mohou velmi snadno organizovat například demonstrace za lepší budoucnost, jsou stvořeni pro kolektivní cíl, na pomoc těm, kteří je potřebují.
Zástupci tohoto znamení jsou charakterističtí zaujetím pro společnost a přátelství. Jsou schopni dát přednost přátelství před láskou a rodinou. Mohli by být učiteli pravého přátelství. Jsou ambiciózní a vizionářští, vynalézaví a zvláštní. Překvapují neotřelými myšlenkami a směřují ke změnám.
Vodnář rád pracuje nezávisle a svobodně, rád je užitečný svým bližním a rozvíjí silná přátelství, ale také může být dost zvědavý. Může být velmi reakcionářský a podivínský vůči těm, kteří ho nemají rádi nebo kteří ho nemohou pochopit. Je paradoxní i úžasné, jak Vodnáři fungují – zpravidla způsobem skvělým a zároveň zcela nesrozumitelným pro ostatní lidi.
Znamení symbolizuje klečící muž vylévající vodu z vědra na rameni. V řecké mytologii byl spojován s vládcem nebe (postupně Uranos – Kronos – Zeus), který v reakci na chování, které se mu nelíbí, rozzlobeně lije proudy vody na zem.
Citlivými body Vodnáře jsou holeně.

Zdroj: Antické horoskopy I.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: