Znamení Střelec

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Znamení Střelec

Znamení Střelec Zobrazit větší

MS/037

Nový produkt

Přívěsek s řetízkem ve znamení Střelce.

23.11. - 21.12.

Více informací

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

STŘELEC

Střelci jsou obdařeni silnou energií, veselou, ale nevyzpytatelnou povahou, filozofickým nadhledem, ale i honbou za ideálem. Často se nadchnou pro určitý ideál či myšlenku, která je podnítí k práci na jejím dosažení. Mají bystrý rozum, vyvinutou intuici a někdy i jasnovidecké schopnosti, které jim pomáhají dobře odhadnout situaci nebo člověka. Dobré organizační schopnosti je předurčují k úspěchu.

  • Materiál Zinek - galvanické pokovení, sklo
  • Průměr 25 mm
  • Obsah Přívěsek s řetízkem 51 cm

Napsat recenzi

Znamení Střelec

Znamení Střelec

Přívěsek s řetízkem ve znamení Střelce.

23.11. - 21.12.

STŘELEC – bůh Zeus

Střelci vládne Zeus (Jupiter). Největší planeta naší sluneční soustavy, plynný obr, třetí nejjasnější objekt na noční obloze (po měsíci a Venuši).
V řecké mytologii je Zeus vládcem bohů a nebes. Je nejsilnějším bohem, symbolem všemohoucnosti a absolutní moci. Zeus byl moudrý, ale rozverný bůh, známý pro svá milostná dobrodružství, kterými neustále dráždil žárlivost své manželky Hery. Měl mnohé přezdívky, například „Xenios Zeus“, přízvisko, které připomínalo, že je patronem pohostinnosti.
Nejčastěji je zobrazován jako vysoký urostlý vousatý muž s bleskem nebo svazkem blesků, popřípadě se žezlem a svým symbolem – orlem.

Slovo, které nejlépe reprezentuje Střelce, je „rozšiřovat“. Má rád neustálý vývoj a modernizaci, usiluje o dosažení nejvyšších úrovní v oblastech, kterými se zabývá, ať už jde o vzdělání, sociální postavení nebo kariéru. A zpravidla se mu to daří.
Střelci mají dostatek energie a síly, zatímco jejich všestrannost jim pomáhá průběžně měnit rychlost i směr. Chtějí se stát nejlepšími a věnují tomu dost úsilí, proto jim „stojaté vody“ zpravidla způsobují únavu nebo nudu. Bývají upřímní a čestní, jejich bezprostřednost však někdy může vypadat jako hrubost nebo bezohlednost. Při některých příležitostech jsou troufalí až drzí, protože se prostě chtějí podílet na všem. Často jim ale jejich optimismus a upřímnost pomohou okamžitě uspět.
Symbolem znamení je luk nebo lukostřelec, což na první pohled naznačuje jejich „polétavou“ povahu, touhu po odpoutání se od situací, které by je mohly svazovat a zdržovat od putování a hledání nových znalostí a zkušeností. Stejně jako bůh Zeus jsou i Střelci liberální, velmi optimističtí, veselí, plní vitality a elánu.
Citlivými body Střelce mohou být boky.

Zdroj: Antické horoskopy I.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

6 dalších produktů ve stejné kategorii: