Přívěsek | Znamení Štíra | spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží mi bylo doručeno rychle a za dobrou cenu. Obchod zákazníka informuje o stavu objednávky. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

2020-10-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka byla vyřízena striktně a bezproblémově. Děkuji!

2020-10-5

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super přístup a ochota Moc doporučují

2020-10-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Znamení Štír

Znamení Štír Zobrazit větší

MS/036

Nový produkt

Přívěsek s řetízkem ve znemení Štíra.

23.10. - 22.11.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

ŠTÍR

Štír je znamením, kde city musí projít zkouškou ohně, kde jsou očištěny, teprve pak mají skutečnou a trvalou cenu. Tito lidé vycházejí ze zásady, že vědění je moc a že chceme-li nasbírat mnoho poznatků, nesmíme se obávat složitostí. Nejvíce Štíry přitahují věci, které každý nezná a jež jsou většinou skryty.

  • Materiál Zinek - galvanické pokovení, sklo
  • Průměr 25 mm
  • Obsah Přívěsek s řetízkem 51 cm

Napsat recenzi

Znamení Štír

Znamení Štír

Přívěsek s řetízkem ve znemení Štíra.

23.10. - 22.11.

ŠTÍR – bůh Plútón (Hádés)

Vládcem Štíra je Plútón /či Hádés/ (Pluto), v astronomii druhá nejhmotnější známá trpasličí planeta sluneční soustavy. Jméno po bohu říše „na druhém břehu“ získala díky své velké vzdálenosti od Slunce a velmi malé jasnosti.
Ve starověkém řeckém bájesloví byl Plútón bůh podsvětí, symbol spojení se smrtí a znovuzrozením v nové podobě. Tento bratr Dia byl jedním z nejmocnějších bohů, jehož vliv neminul nikoho. Jméno Plútón pochází z řeckého slova „bohatství“ (pod zemí se nacházejí drahé kovy a kameny). Druhé jméno pro stejného boha – Hádés – je od slova „skrytý“. Téměř nikdy neopouštěl své království, výjimku udělal, když okouzlený krásou dcery bohyně Deméter Persefony unesl dívku (se souhlasem Dia) do své říše. Nakonec se Persefoně dostalo povolení na čas se vracet na svět – střídání ročních období jsou podle řeckých bájí návraty a odchody Persefony.
O Plútónovi se říkalo, že je neviditelnou rukou bohů jednak proto, že vládl tmě a pak také proto, že vlastnil helmici, díky které mohl být skutečně neviditelný. Ta je vidět i na mnoha jeho zobrazeních. Často má po boku také svého trojhlavého hlídacího psa Kerbera.

Slovo, které nejlépe vystihuje Štíra, je „touha“. Obvykle je pohledný, s rysy nevinnosti a klidu, ale skrývá v sobě intenzivně vášnivého člověka, přitahovaného taji života a sexu. Přitahuje ho okultismus, mysticismus a hledání řešení různých tajemství života. Je dynamický a silný, zná své schopnosti a používá je k dosažení svého cíle a vyřešení záhad.
Žije pro vášeň. Okouzlují ho city a pocity, ve svém životě je vyhledává a sám nabízí emoce bezprecedentní a nepředstavitelné pro nezasvěcené. Patří ke stabilním znamením, takže je jeho způsob života poměrně organizovaný a metodický. Zaměřuje se na cíl a nakonec jej zpravidla dosáhne, za vydatného využití vlastního charismatu. Silní a vizionářští Štíři ovšem mívají nezřídka i silně vyvinuté vlastnosti jako zášť a žárlivost, pomstychtivost a podezíravost.
Stejně jako symbol jejich znamení, dokáží zrozenci Štíra žít v souznění se svým prostředím, ale umí nebezpečně zaútočit ve chvíli ohrožení. Podobně jako Plútóna je z jistoty vlastního „království“ dokáže vylákat touha a vášeň.
Citlivým bodem Štírů je pohlavní ústrojí.

Zdroj: Antické horoskopy I.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 dalších produktů ve stejné kategorii: