Znamení Raka

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
poslání bylo promptní

2018-06-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé

2018-06-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Skvělý obchod, skvělý personál

2018-06-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
výhodné, vím, že c koupím přes spirit obchod je to co je v týdeníku SPIRIT popsáno.

2018-06-8

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Bylo by fajn mít možnost výběru z několika velikostí náramků.

2018-06-8

Znamení Raka

Znamení Raka Zobrazit větší

MS/032

Nový produkt

Přívěsek s řetízkem ve znemení Raka.

22.6. - 22.7.

Více informací

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

RAK

Lidé ve znamení Raka jsou rozporuplní, ale překypují citem, emocemi, kombinovanými s praktickým přístupem k životu a rodině. U tohoto znamení bývá cit na prvním místě. Přemíra nebo jeho nedostatek však u něj často vede k výkyvům nálad a podrážděnosti. Raci nemají rádi bezpráví, případné zloduchy však nebudou pronásledovat, na to jsou příliš dobrosrdeční.

  • Materiál Zinek - galvanické pokovení, sklo
  • Průměr 25 mm
  • Obsah přívěsek s řetízkem 51 cm
Známka 
2016-08-05

Ověřený zákazník

Pro:
Darek
Celkové hodnocení:
Bylo použito jako darek.

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Znamení Raka

Znamení Raka

Přívěsek s řetízkem ve znemení Raka.

22.6. - 22.7.

RAK – bohyně Seléne


Vládcem znamení Raka je Seléne (Měsíc). Astronomicky se nejedná o planetu, ale o satelit Země. Pohybuje se velmi rychle, každého 2,5 dne mění své postavení vůči planetám – Rak to pociťuje mnohem silněji než kterékoli jiné znamení, a s ohledem na fáze Měsíce může často měnit nálady.
Seléne uctívali starověcí Řekové jako bohyni Měsíce, noci a bohyni lunárních měsíců. Byla dcerou Titána Hyperiona a jeho ženy Theie a jejími sourozenci byli bůh Slunce Helios a bohyně úsvitu. Podle mýtů o Seléne se stmívalo proto, že noční bohyně vyjela na svém voze a jeho stín zakryl krajinu. Úplněk znamenal, že se Seléne koupe ve vodách oceánu, což ji dělá ještě jasnější.
Se svou velkou láskou princem Endymionem měla Seléne padesát dětí – padesát lunárních měsíců, které dohromady tvořily čtyři „olympijské“ roky – a s Diem dvě dcery Pandiu (Vše-božskou) a Ersu (Rosu). Říkalo se, že i hodiny a celá časová období jsou její děti...
Seléne byla zobrazována jako překrásná žena, nejčastěji na voze taženým dvěma silnými koni nebo býky.

Slovo, které nejlépe vystihuje Raka, je „cit“. Dokáže se velmi snadno vžít do pozice druhých a cítit to, co cítí oni. Tato schopnost jej dělá nesmírně citlivým, lehce se rozruší a poraní si duši. Člověk narozený v Raku žije s pocitem, že musí ochraňovat a nabízet. Je impulzivní, a v důsledku toho se snadno pro něco nadchne. Je trpělivý v cestě za svými cíli a obvykle jich dosáhne. Je do jisté míry introvertní, může se uzavřít, aby mu ostatní nemohli ublížit. Má schopnost snadno se přizpůsobit různým situacím a vypořádává se s nimi často překvapivě, protože přitahuje nejen lidi sobě podobné, ale i naprosto odlišné typy. Připomíná matku, která se stará o děti bez ohledu na to, zda jsou dobré nebo ne. To může být po Raka osudové, protože mezi lidmi v jeho blízkosti mohou být i ti špatní. Raci jsou coby velcí ochránci svých blízkých často navenek silní, ale vnitřně nejistí.
Rak je výstižný symbol tohoto znamení – značí rodinu a domov, protože jeho chování připomíná matku, která chrání své děti a pečuje o ně. Tvrdý krunýř chrání měkký vnitřek před nebezpečím a tento „dům“ neumožňuje vstup cizím. Stejně tak bohyně Seléne symbolizuje matku, nejen jako rodičku desítek dětí, ale také protože vládne noci – světu instinktů a fyzických funkcí života.
Citlivým bodem Raků bývá hrudník.

Zdroj: Antické horoskopy I.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: