Znamení Panny

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
poslání bylo promptní

2018-06-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé

2018-06-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Skvělý obchod, skvělý personál

2018-06-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
výhodné, vím, že c koupím přes spirit obchod je to co je v týdeníku SPIRIT popsáno.

2018-06-8

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Bylo by fajn mít možnost výběru z několika velikostí náramků.

2018-06-8

Znamení Panna

Znamení Panna Zobrazit větší

MS/034

Nový produkt

Přívěsek s řetízkem ve znemení Panny.

24.8. - 23.9.

Více informací

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

PANNA

Kde je něco zanedbaného nebo zničeného, tam přichází Panna, aby vše systematicky opět zařídila a vystavěla, protože touží po pořádku, čistotě a dokonalosti. Panny jsou většinou obdařeny dobrým rozumem a smyslem pro umění, ale ne vždy je jim dáno se projevit veřejně. Své umění a vědění považují pouze za prostředek k tomu, aby sloužili ostatním.

  • Materiál Zinek - galvanické pokovení, sklo
  • Průměr 25 mm
  • Obsah Přívěsek s řetízkem 51 cm

Napsat recenzi

Znamení Panna

Znamení Panna

Přívěsek s řetízkem ve znemení Panny.

24.8. - 23.9.

PANNA – bůh Hermés

Vládcem znamení Panny je stejně jako u Blíženců Hermés (Merkur), planeta nejblíže ke Slunci. Je také nejmenší a nejrychlejší při oběhu kolem Slunce.
V antickém Řecku byl Hermés bůh, který nese zprávy a novinky. Hermés je nejvíce známý jako bůh komunikace a cest, ale k jeho bohaté činnosti patřila i profese ochránce obchodníků, zlodějů, vychytralosti, astronomie, astrologie a dalších.
Jeho schopnosti byly velmi užitečné téměř pro všechny bohy, a ti obdivovali jeho vtip a chytrost a svěřovali mu různé náročné úkoly. Stal se osobním poslem samotného vládce bohů Dia, pro kterého sbíral a zároveň analyzoval zprávy ze světa. Ve znamení Panny je ale Hermés praktičtější a méně komunikativní než v znamení Blíženců. Což ovšem neznamená, že postrádá dovednost řeči, snad jen více dbá na logické argumenty.
Staří Řekové jej zobrazovali buď jako hezký, atletický typ mladíka bez vousů nebo jako staršího vousatého muže. Toto dvojí zobrazení odhaluje dvě tváře, které se charakterizovaly život tohoto boha.

Slovo, které se nejlépe hodí k zástupcům tohoto znamení, je „zkoumat“. Líbí se jim analyzovat vše, co zaujme jejich pozornost, a najít řešení jakéhokoli problému. Ke znamení Panny patří oblast zdraví a práce. Lidé tohoto znamení jsou pracovití a milují pořádek ve svém životě. Dělají si starosti o své zdraví a pečlivě sledují svůj fyzický a duševní stav.
Patří ke znamením charakterizovaným svojí praktičností a schopností řešení věcí a situací prostřednictvím své tvrdé práce. Ti, kteří patří k tomuto znamení, se zpravidla domnívají, že vzhledem k jejich neutuchajícímu úsilí by měli být odměňováni lépe než ostatní. Patří k variabilním znamením, což jim dává větší schopnost komunikace s lidmi kolem, ale zároveň poměrně často trpí změnami nálad.
Název a symbol znamení naznačuje čisté úmysly a zrozenci Panny bývají někdy považování za nevinné až naivní. Ve skutečnosti ale – stejně jako posel bohů Hermés – mají úžasné analytické schopnosti, které dokáží využít jak ke své práci, tak k ovlivnění mysli druhých.
Citlivým bodem Panny jsou střeva a nervový systém.

Zdroj: Antické horoskopy I.

11 dalších produktů ve stejné kategorii: