Znamení Býka

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem hodně spokojená.

2020-07-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlá komunikace a příjemný přístup k vyřešení problému

2020-07-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
ok

2020-07-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zásilka mi přišla v perfektním stavu přesně 20 hodin od objednání, zboží pečlivě zabaleno s návody k jednotlivým výrobkům, nepoškozené, kvalitní a za přijatelnou cenu. Chválím, s tímto obchodem jsem byla zatím vždy spokojena. Doporučuji ho všem!!!

2020-07-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle dodaní a kvalitní zboží

2020-06-28

Znamení Býk

Znamení Býk Zobrazit větší

MS/030

Nový produkt

Přívěsek s řetízkem ve znemení Býka.

21.4. - 20.5.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

BÝK

Tito lidé bývají trošku těžkopádní, jsou svázáni s dostatkem svého blahobytu. Jsou to rozkošníci toužící po majetku. Ne druhou stranu jsou vytrvalí a jednají umíněně, aby dosáhli svého cíle. Občas mohou trpět záchvěvy hněvu, proto by měli mít na paměti, že sebeovládání je důležité.

  • Materiál Zinek - galvanické pokovení, sklo
  • Průměr Průměr 25 mm
  • Obsah Obsah přívěsek s řetízkem 51 cm

Napsat recenzi

Znamení Býk

Znamení Býk

Přívěsek s řetízkem ve znemení Býka.

21.4. - 20.5.

BÝK – bohyně Afrodité

Vládkyní znamení Býka je Afrodité (Venuše), planeta v mnohém podobná Zemi, a pro pozorovatele ze Země nejjasnější těleso po Slunci a Měsíci.
Ve starověké řecké mytologii je Afrodité bohyně, která reprezentuje krásu a lásku, ale také bohyně uspokojení a slasti. Nikdo nemohl odolat její moci, výjimkou byly pouze tři zapřísáhlé panenské bohyně Aténa, Artemis a Estia.
Zbraněmi Afrodité byly krása, něha, vášeň a láska. Ty vdechla každému tvoru. Každý po ní toužil a ve chvíli, kdy se objevila na Olympu, ji každý chtěl za manželku. Nakonec se stala ženou ošklivého a kulhavého Héfaista, ale nezůstala mu věrná. Jejím milencem se stal krásný bůh války Áres.   Největší Afroditinou radostí bylo dokazování si vlastní síly tak, že bohům způsobovala erotická dobrodružství se smrtelníky. Pak se jim, spokojená se svým vlivem, posmívala.
V antickém umění se stala snad nejčastěji zobrazovanou postavou – většinou jako překrásná nahá nebo polonahá žena.

Slovo, které nejlépe reprezentuje Býka je sloveso „mít“. Snaží se o dobrý domov s pohodlným nábytkem, dobrý vůz a dostatek peněz, které zajistí bezstarostný život, a přitom všem chce ještě vždy ochutnávat nejlepší jídla. Má vysoce vyvinuté všechny smysly, a to je důvod, proč vždy hledá to nejlepší k jejich uspokojení.
Jde o stabilní znamení. Býci činí trvalá rozhodnutí a měnit je mohou jen oni sami, což se stává velmi zřídka. Jejich chování vůči druhým je obvykle klidné a prezentují se velkou trpělivostí a vytrvalostí v čemkoli, co dělají. Ale když jim někdo ublíží nebo se nesprávně zachová, pak se v nich vzbudí vzteklý býk útočící na kus rudé látky.
Znamení Býka symbolizuje býčí hlava. Charakter lidí narozených v Býku připomíná chování těchto zvířat ve smyslu houževnatosti, vytrvalosti a trpělivosti, s níž běží za svým cílem, dokud ho nedosáhnou. Zároveň se podobají své patronce Afrodité, protože usilovné hledání a naplňování lásky je jedním z hlavních bodů na životním seznamu tohoto znamení, které patří mezi nejerotičtější.
Citlivou částí těla Býků bývá krk.

Zdroj: Antické horoskopy I.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 dalších produktů ve stejné kategorii: