Nosní inhalátor POY-SIAN

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem hodně spokojená.

2020-07-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlá komunikace a příjemný přístup k vyřešení problému

2020-07-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
ok

2020-07-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zásilka mi přišla v perfektním stavu přesně 20 hodin od objednání, zboží pečlivě zabaleno s návody k jednotlivým výrobkům, nepoškozené, kvalitní a za přijatelnou cenu. Chválím, s tímto obchodem jsem byla zatím vždy spokojena. Doporučuji ho všem!!!

2020-07-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle dodaní a kvalitní zboží

2020-06-28

Nosní inhalátor Poy-sian

Nosní inhalátor Poy-sian Zobrazit větší

NI

Nový produkt

Nosní inhalátor POY-SIAN přináší úlevu od ucpaného nosu, bolesti hlavy, závrati, nevolnosti, mořské nemoci, únavy, je vhodný i jako podpůrná léčba při nachlazení.

Více informací

Skladem

75 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Nosní inhalátor POY-SIAN mark II, obsahuje přírodní bylinný olej bez chemických náhražek či přísad. Přináší úlevu od ucpaného nosu, bolesti hlavy, závrati, nevolnosti, mořské nemoci, únavy, je vhodný i jako podpůrná léčba při nachlazení. POY-SIAN se používá i po štípnutí hmyzem.

Silná vůně nosního inhalátoru slouží mnoha účelům. Od potlačování nepříjemných pachů města až po vyčištění nosních průduchů a vedlejších dutin, tedy i terapii a prevenci onemocnění dýchacích cest. Říká se mu také „přírodní léčitel rýmy“. Neméně působivým účinkem je ale i oživení smyslů a pocit zvýšené energie.

Inhalátor v sobě skrývá dvě funkce. Formou inhalace efektivně působí při bolestech hlavy, únavě, migréně, zácpě nosu, rýmě, uleví při alergiích. Velmi dobře pomáhá při závratích nebo nevolnosti při delší jízdě autem. Spodní část inhalátoru sestává z bylinného oleje, který po nanesení na postižené místo pomáhá při štípnutí různého hmyzu.

Použití:
podle potřeby inhalujte krátkými nádechy nosem
olej ve spodní části natřete na postižené místo při poštípání hmyzem

Upozornění:
inhalátor je určen pouze k zevnímu použití
nesmějí používat lidé, kteří jsou citliví na složky obsažené v tomto výrobku
těhotným a kojícím ženám se doporučuje před zahájením užívání konzultace se svým lékařem

Obsahuje:

  • Eukalyptový olej 8,5%
  • Mentol 42%
  • Kafr 16,4%
  • Borneol 6,1%
  • Složení Eukalyptový olej 8,5% Mentol 42% Kafr 16,4% Borneol 6,1%
  • Obsah 1,7 ml

Napsat recenzi

Nosní inhalátor Poy-sian

Nosní inhalátor Poy-sian

Nosní inhalátor POY-SIAN přináší úlevu od ucpaného nosu, bolesti hlavy, závrati, nevolnosti, mořské nemoci, únavy, je vhodný i jako podpůrná léčba při nachlazení.

Co je YA DOM a proč je dobré mít ho vždycky po ruce

Pokud jste někdy byli v Thajsku, museli jste zahlédnout minimálně jednu osobu zrovna si pomáhající nosním inhalátorem. Možná jste dokonce překvapeně pozorovali někoho s jednou z těch malých trubiček visící mu od nosu jakoby nic.
Tahle věc se thajsky nazývá „ya dom“, což znamená doslova „léčivý inhalátor“. Mentolové a bylinné inhalátory tu existují v různých tvarech a velikostech, od moderních komerčních značek až po tradiční verze. Thajci používají tento typ medicíny již po mnoho staletí. Kořeny ya dom, stejně jako tradiční thajské medicíny, lze vysledovat až do doby před 2 500 lety. Tradiční ya dom inhalační směsi jsou dokonce jedním z oborů vyučovaných ve slavném chrámu Wat Pho v Bangkoku. Thajské mentolové a bylinné inhalátory jsou zkrátka kulturní tradicí. A zbytek světa si toho všiml.

K čemu jsou thajské inhalátory dobré?

Silná vůně nosního inhalátoru slouží mnoha účelům. Od potlačování nepříjemných pachů města až po vyčištění nosních průduchů a vedlejších dutin, tedy i terapii a prevenci onemocnění dýchacích cest. Říká se mu také „přírodní léčitel rýmy“. Neméně působivým účinkem je ale i oživení smyslů a pocit zvýšené energie. Mnozí řidiči motocyklů, taxi a autobusů mívají vždy po ruce „ya dom“, aby zůstávali v pohotovosti.
Thajsko není jedinou zemí, která používá bylinné léky jako aromaterapii, ale používání „ya dom“ je zde tak rozšířené, že překvapuje každého návštěvníka království. Nejběžnějšími jsou „tužkové mentolové“.  Jde o moderní verze historických kovových a skleněných inhalátorů s malými sáčky plnými bylin nasáklých olejem.  Existuje několik značek a všechny obsahují mentol, eukalyptus, kafr a borneolový olej. Oleje jsou namočeny v bavlněném knotu uvnitř malé tyčinky s otvorem v horní části. Pod inhalační trubicí je malá komora s oleji v kapalné formě. Ta se používá k úlevě od kousnutí hmyzu.  Ale také proti bolesti hlavy umístěním kapky na spánky nebo na spodní část krku. Někteří lidé si aplikují také pár kapek na vnitřní stranu zápěstí.
 Nejznámější značkou, která daleko překročila hranice Thajska, je Poy-Sian.  Populární je na celém světě, a to nejen pro schopnost účinné úlevy dýchacím cestám nebo povzbuzení za volantem.  Velmi oblíbeným se stal například u administrativních pracovníků v Japonsku, kteří zůstávají dlouhou dobu v práci a potřebují si udržet svěží mysl.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články na blogu