Česnek setý AF tinktura 50 ml - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Dobré jeednání,rychlá dodávka

2019-10-13

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlé dodání zásilky

2019-10-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé doručení

2019-10-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Naprostá spokojenost.

2019-10-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost

2019-09-29

Česnek setý AF tinktura 50 ml

 Česnek setý Zobrazit větší

T11

Nový produkt

Česnek setý podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant. Má blahodárný vliv na přirozené zdraví srdce, hladinu cholesterolu a tuků v krvi.

Více informací

155 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Česnek setý podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant. Má blahodárný vliv na přirozené zdraví srdce, hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Česnek napomáhá zvládat stres, upevňuje duševní pohodu a je doporučován pro podporu respiračního zdraví. Česneková tinktura přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru, má vliv na metabolismus sacharidů a funkci jater. Napomáhá od pocitu těžkých nohou a je doporučována pro udržení normální činnosti cévní soustavy. Česnek pomáhá ke snižování tlaku.

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.

Tradiční použití:
Po protřepání užíváme 20 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje výtažek odpovídající 1 979 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Složení: Glycerol; voda; Allium sativum.
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Doplněk stravy

  • Složení Glycerol, voda, Allium sativum
  • Obsah 50 ml

Napsat recenzi

 Česnek setý AF tinktura 50 ml

Česnek setý AF tinktura 50 ml

Česnek setý podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant. Má blahodárný vliv na přirozené zdraví srdce, hladinu cholesterolu a tuků v krvi.

Česnek prodlužuje život

Indové i Číňané věřili, že česnek prodlužuje život. Také Hippokrates považoval česnek za lék u nemocí dýchacích a při střevních poruchách. Císař Nero dával česnek vojákům na zvýšení bojeschopnosti. Na Ukrajině používají dodnes česnek preventivně jako lék proti všem nemocem. Staří Egypťané na česnek přísahali a nosili jej v amuletech. Karel Veliký doporučoval pěstování česneku, protože „sílí prsa a hlas, napomáhá zažívání a brání poruchám ze špatných pokrmů a nápojů“. Abatyše Hildegarda doporučovala česnek jako lék proti žloutence a Paracelsus proti otravám. Ve 13. století v době „černé smrti“ věřili pohřbívači mrtvol, že je ochrání před nákazou.
Česnek býval označován jako lék chudých, lékem zůstal dodnes. „Likviduje“ bakterie, pomáhá při
nadýmání, snižuje krevní tlak i cholesterol, má ochranné účinky proti infekcím, což je cenné zvlášť v zimě. V naší stravě by neměl chybět. Česnek se používá preventivně při chřipkových epidemiích, při zvýšené chuti k jídlu nebo při křečích trávicího ústrojí. Má vliv na mnoho procesů v lidském organismu. Tak například působí antibakteriálně, zpomaluje vznik arteriosklerózy a podobně. Pojídání česneku by se nemělo přehánět. Stačí stroužek denně. Ve větších dávkách může dráždit sliznici trávicího traktu a také vyvolat žaludeční a žlučníkové nesnáze. Lidé trpící žaludečními vředy nebo vředy na dvanácterníku by měli být při užívání česneku opatrnější. Obsahuje vitaminy C, B1, B2, A, PP a biotin. Z minerálů například draslík, jód, sodík, síru, vápník a jiné.

28 dalších produktů ve stejné kategorii: