Tajný příběh spasitele - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
ok

2020-07-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zásilka mi přišla v perfektním stavu přesně 20 hodin od objednání, zboží pečlivě zabaleno s návody k jednotlivým výrobkům, nepoškozené, kvalitní a za přijatelnou cenu. Chválím, s tímto obchodem jsem byla zatím vždy spokojena. Doporučuji ho všem!!!

2020-07-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle dodaní a kvalitní zboží

2020-06-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
super rychlé dodání zboží (v řádu hodiny) nižší ceny možnost vyzvednutí na pobočce platba přes internet

2020-07-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Byl to dárek pro dceru, potřebovala jsem ho rychle, což se také stalo. Ihned reagovali a druhý den jsem balíček měla. Moc děkuji.Spirit kupuji pravidelně každý týden od začátku, je mým skvělým rádcem, často jsem s jeho pomocí vyřešila zdravotní problémy mé, mé rodiny, i našeho psa.Je to jediný časopis, kterému jsem zůstala věrná.

2020-06-27

Tajný příběh spasitele

Tajný příběh spasitele Zobrazit větší

KH/53

Nový produkt

Není to tak dávno, co světovou pozornost vzrušil nález tzv. Kumránských svitků v Izraeli poblíž Mrtvého moře a vzápětí také objev knihovny v Nag-Hammadí.

Více informací

239 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Žádná postava světových dějin není tak vzrušující jako Ježíš Kristus. Nikdo neovlivnil kulturu a civilizaci tak jako on. Ještě dnes, po více než dvou tisících let, stále fascinuje, přitahuje a zajímá. K jeho přívržencům se počítají 2,3 miliardy lidí. Protože zhruba asi tolik křesťanů se k němu dnes hlásí.
Co však vlastně opravdu vyučoval? A především – jak asi vypadal jeho skutečný život, oprostíme-li ho ode všech náboženských legend? Budeme-li poctiví, nezbývá, než přiznat, že toho o nejdůležitější postavě naší historie víme žalostně málo.
Není to tak dávno, co světovou pozornost vzrušil nález tzv. Kumránských svitků v Izraeli poblíž Mrtvého moře a vzápětí také objev knihovny v Nag-Hammadí. Tyto dokumenty jakoby úplně odporovaly vzletnému a místy až výbušném evangeliu Lukášovu; naopak, jakoby nám ukazovaly Ježíšovo učení v docela jiném světle. Najednou se před námi začíná rýsovat docela jiný Ježíš, než jak nám ho prezentují čtyři kanoničtí evangelisté Matouš, Marek, Lukáš a Jan. To by ovšem znamenalo v dosavadním chápání Ježíše hotovou revoluci.
Jenže – jsou tyto zdroje pravdivé? A proč až dodnes nebyla s jejich obsahem a rozborem náležitě seznámena široká veřejnost? Namísto toho byly dokumenty tiše a nenápadně vykoupeny za cenu několika milionů dolarů do soukromých rukou. Možná proto, že obsahují myšlenkovou nálož, která by otřásajícím výbuchem dokázala uvrhnout dosavadní stavbu velkých církví do naprosto žalostných trosek. Co je to tedy za informace, které svitky obsahuji?
Nenecháme stranou ani tajná předkřesťanská učení, která musela kvůli křesťanské ideologii zůstat zcela cíleně skryta pláštíkem zapomnění. Co se vlastně v raném křesťanství tajně a za zavřenými dveřmi vyučovalo? I v tomto směru se možná dočkáme nečekaných překvapení!
Jsme přesvědčeni, že tato kniha může čtenářům pomoci vybudovat si docela nový pohled na postavu Ježíše Krista. Obsahuje totiž informace a fakta známá sotva jen několika procentům odborné veřejnosti. Té širší zůstala – často i záměrně – skryta. A novinek ohledně mysteriózně-tajemné postavy Ježíše není málo.

  • EAN 9788087624531
  • ISBN 978-80-87624-53-1
  • Počet stran 250
  • Autor Fabian Frank
  • Vazba brožovaná
  • Rok vydání 2017

Napsat recenzi

Tajný příběh spasitele

Tajný příběh spasitele

Není to tak dávno, co světovou pozornost vzrušil nález tzv. Kumránských svitků v Izraeli poblíž Mrtvého moře a vzápětí také objev knihovny v Nag-Hammadí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

18 dalších produktů ve stejné kategorii: