Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

BiggiS
5.005.005.005.005.00
Byla jsem zcela spokojena s rychlostí objednávky a s dodoáním objednávky.

2017-10-8

Dáša Šejnová
5.005.005.005.005.00
Přehlednost obchodu, výborná komunikace, rychlé dodání kvalitního zboží. Tento obchod jedoznačně doporučuji všem.

2017-10-6

Pepa
4.504.504.504.504.50
Dobrá kvalita zboží

2017-09-29

Renata
5.005.005.005.005.00
Naprostá spokojenost, doporučuji všem

2017-09-25

Jana šedivá
5.005.005.005.005.00
Dost vydejnich míst

2017-09-24

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu Zobrazit větší

Nový produkt

Vilcacora nebo-li Uňa de Gato.Pro čištění organismu a prodloužení života,posiluje imunitní systém,chronický únavový syndrom, napomáhá při léčení prostaty,vynikající protizánětlivý prostředek...

Více informací

Skladem

185 Kč s DPH

  • balení 60 kapslí
  • balení 240 kapslí

Přidat na seznam přání

"Kočičí dráp" je rostlina Uncaria Termosa vyznačující se léčivými účinky. Jedná se o obří lianu čeledi mořenovitých, která ve svém přirozeném prostředí, kterým jsou pralesy Peru, Kolumbie a Brazílie, dosahuje výšky přes dvacet metrů.

           

pro čištění organismu a prodloužení života

- posiluje imunitní systém, pro své fagocytozní schopnosti

- podpora léčby kvasinkových a plísňových onemocnění

- chronický únavový syndrom

- napomáhá při léčení prostaty

- vynikající protizánětlivý prostředek

- napomáhá při zmírňování revmatických a artritických bolestí

- potlačuje virové infekce

- pomáhá při léčení nádorových onemocnění

- pomáhá zažívacímu ústrojí při poruchách trávení

- zánět tlustého střeva, zácpa, plynatost

- poruchy střevní mikroflóry, průjem

- nádorová onemocnění zažívacího traktu

- výborné diuretikum - močopudný prostředek

- žaludeční katary, žaludeční vředy, střevní paraziti

- jaterní cirrhosa

- diabetes

- zvyšuje čistící schopnost organismu - antioxidační účinky

- prodlužuje život

- hormonální poruchy u žen

- některé alergie a astma

Byliny z peru - 100% přírodní potravinový doplněk

Alternativní názvy: VILCACORA, kočičí dráp

Složení: mletá kůra UNA DE GATO, želatinové kapsle

Dávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně, děti od 6ti let 1 kapsli denně, na lačný žaludek nebo mezi jídly, zapít dostatečným množstvím vody. Želatinové kapsle se polykají celé.

Skladování: na suchém místě do 25°C

Minimální trvanlivost: datum minimální trvanlivosti uvedeno na spodní straně obalu.

Není určeno dětem do 6 let.

Tato dřevnatá liána byla tradičně používána šamany kmene Ashaninka v Peru. Peruánští indiáni považují liánu za životodárnou z mnoha pohledů. Používají pro utišení žaludečních a střevních problémů a zánětům nejrůznějších druhů. Dále proti mnoha typům infekcí. Tvrdí, že UŇA DE GATO léčí nádory.

Laboratorní výzkumy ukázaly, že kůra lián obsahuje aktivní látky, které mají protizánětlivé vlastnosti, antivirové účinky a účinky podporující fagocytózní aktivitu a cytostatické schopnosti a aktivují lymfocyty. Mají také antimutagenní vlastnosti. Tyto vlastnosti z ní činní mimořádně léčivou bylinu. Napomáhá zvyšování počtu bílých krvinek, zabraňuje buněčnému množení a tím napomáhá k zastavení růstu benigních nádorů.

Mnohé aktivní látky byly dokumentovány, prozkoumány a jejich účinky byly prověřeny. Například 6 oxindolových alkaloidů obsažených v UŇA DE GATO. Účinky těchto alkaloidů jsou celosvětově zdokumentovány takto - povzbuzení imunity, antioxidační schopnosti, protizánětlivé účinky, antimutagenní (protinádorové) účinky a antivirové účinky.

UŇA DE GATO hraje aktivní roli při prevenci rakoviny. Alkaloidy a glykosidy obsažené v kůře liány prokazují efekt prodloužení života.

Alkaloidy nalezené v UŇA DE GATO dokazují, že tato liána je snad nejlepší dostupnou rostlinou, která akceleruje imunitní schopnosti.

Navíc UŇA DE GATO vykazuje bohatý obsah látek se silnými antioxidačními schopnostmi. Jiné alkaloidy mají místně anestetický účinek. UŇA DE GATO je obří popínavá liána. Na hostitelské kmeny stromů se přichycuje „háčky“ vyrůstajícími v základně listů. Tvar háčku připomíná kočičí dráp, který dal liáně jméno. Ve svém přirozeném prostředí, v amazonských deštných pralesech Jižní Ameriky dosahuje výšky přes dvacet metrů.

"Uncaria tomentosa" se stává v současné době díky svým vlastnostem předmětem bezohledné těžby za účelem komercializace. Za této situace jí hrozí vymizení, proto vláda Peru přistoupila k uzákonění omezení těžby, tak aby nedošlo k úplnému vyčerpání zásob této pozoruhodné rostliny.

Nemá žádné kontraindikace ani nevyvolává nepříznivé reakce. Užívání UŇA DE GATO je rozšířeno v zemích původu a dále v USA, kde se jeho užití lavinovitě šíří pro vliv na benigní nádory a prodloužení života.

 

 

  • Složení mletá kůra UNA DE GATO, želatinové kapsle

Napsat recenzi

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Vilcacora nebo-li Uňa de Gato.Pro čištění organismu a prodloužení života,posiluje imunitní systém,chronický únavový syndrom, napomáhá při léčení prostaty,vynikající protizánětlivý prostředek...

Léky z pralesů: Vyléčíme smrtelné choroby?

Na konci minulého roku různí stoupenci konspiračních teorií opět rozvířili debaty o „zázračných“ lécích z Jižní Ameriky. Podle nich skrývají zdejší pralesy četná tajemství, mimo jiné i léky na dosud nevyléčitelné choroby. Globální farmaceutická lobby je údajně zná a „dávkuje“ po kapkách, aby se výzkum i prodej léčiv vyplatil a přinesl tučný zisk. Vždyť pro ni neexistuje horší noční můra, než totálně zdravé lidstvo. Kdo by potom kupoval léky a potravinové doplňky?

Podobné „zaručené“ zprávy berme s rezervou, ale jak říká okřídlené rčení našich babiček, na každém šprochu je pravdy trochu. Proto jsme kontaktovali našeho známého, který v Jižní Americe řadu let žil a pronikl i do šamanských komunit, aby řekl, jak se věci doopravdy mají.

Například u Inků se prý znalost léčitelství dědila z otce na syna, zdejší lékaři byli na vysoké úrovni. Kmen Callahouaya vygeneroval opravdové mistry. Problém je, že dávné recepty zůstaly cizím lidem utajeny, přesto se zlomek z nich podařilo kolonizátorům ukořistit a odvést do Evropy. Zůstaly pečlivě skryty v tehdy vlivných klášterech. Lékaři z pralesů úspěšně léčili infekční choroby, tuberkulózu, roztroušenou sklerózu, pohlavní choroby či některé druhy rakoviny.

Díky účinným látkám v rostlinných drogách se už před 3000 lety dařilo léčitelům z Amazonie nemožné, ještě dnes nad některými postupy nevěřícně kroutíme hlavou. Připomeňme bylinu Uncarie tomentosa (v Evropě známou jako vilcacora). Tato liána působí jako antioxidant, antiseptikum či cytostatikum.

A kam se poděly ony ukořistěné receptury? Zůstaly v klášterních archivech? Byly v pozdějších dobách použity při výzkumu a výrobě moderních léků? Jihoamerické pralesy nám nabízejí další paletu zázračných rostlin. Podle odborníků jsou jich asi tři tisíce. Jak se ale zdá, s výzkumem se příliš nespěchá. Že by nakonec na všem bylo víc než zrnko pravdy?

Zdroj: týdeník Spirit

30 dalších produktů ve stejné kategorii: