Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost.

2020-09-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše OK

2020-09-3

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu Zobrazit větší

Nový produkt

Vilcacora nebo-li Uňa de Gato.Pro čištění organismu a prodloužení života,posiluje imunitní systém,chronický únavový syndrom, napomáhá při léčení prostaty,vynikající protizánětlivý prostředek...

Více informací

Skladem

185 Kč s DPH

  • balení 60 kapslí
  • balení 240 kapslí

Přidat na seznam přání

"Kočičí dráp" je rostlina Uncaria Termosa vyznačující se léčivými účinky. Jedná se o obří lianu čeledi mořenovitých, která ve svém přirozeném prostředí, kterým jsou pralesy Peru, Kolumbie a Brazílie, dosahuje výšky přes dvacet metrů.

           

pro čištění organismu a prodloužení života

- posiluje imunitní systém, pro své fagocytozní schopnosti

- podpora léčby kvasinkových a plísňových onemocnění

- chronický únavový syndrom

- napomáhá při léčení prostaty

- vynikající protizánětlivý prostředek

- napomáhá při zmírňování revmatických a artritických bolestí

- potlačuje virové infekce

- pomáhá při léčení nádorových onemocnění

- pomáhá zažívacímu ústrojí při poruchách trávení

- zánět tlustého střeva, zácpa, plynatost

- poruchy střevní mikroflóry, průjem

- nádorová onemocnění zažívacího traktu

- výborné diuretikum - močopudný prostředek

- žaludeční katary, žaludeční vředy, střevní paraziti

- jaterní cirrhosa

- diabetes

- zvyšuje čistící schopnost organismu - antioxidační účinky

- prodlužuje život

- hormonální poruchy u žen

- některé alergie a astma

Byliny z peru - 100% přírodní potravinový doplněk

Alternativní názvy: VILCACORA, kočičí dráp

Složení: mletá kůra UNA DE GATO, želatinové kapsle

Dávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně, děti od 6ti let 1 kapsli denně, na lačný žaludek nebo mezi jídly, zapít dostatečným množstvím vody. Želatinové kapsle se polykají celé.

Skladování: na suchém místě do 25°C

Minimální trvanlivost: datum minimální trvanlivosti uvedeno na spodní straně obalu.

Není určeno dětem do 6 let.

Tato dřevnatá liána byla tradičně používána šamany kmene Ashaninka v Peru. Peruánští indiáni považují liánu za životodárnou z mnoha pohledů. Používají pro utišení žaludečních a střevních problémů a zánětům nejrůznějších druhů. Dále proti mnoha typům infekcí. Tvrdí, že UŇA DE GATO léčí nádory.

Laboratorní výzkumy ukázaly, že kůra lián obsahuje aktivní látky, které mají protizánětlivé vlastnosti, antivirové účinky a účinky podporující fagocytózní aktivitu a cytostatické schopnosti a aktivují lymfocyty. Mají také antimutagenní vlastnosti. Tyto vlastnosti z ní činní mimořádně léčivou bylinu. Napomáhá zvyšování počtu bílých krvinek, zabraňuje buněčnému množení a tím napomáhá k zastavení růstu benigních nádorů.

Mnohé aktivní látky byly dokumentovány, prozkoumány a jejich účinky byly prověřeny. Například 6 oxindolových alkaloidů obsažených v UŇA DE GATO. Účinky těchto alkaloidů jsou celosvětově zdokumentovány takto - povzbuzení imunity, antioxidační schopnosti, protizánětlivé účinky, antimutagenní (protinádorové) účinky a antivirové účinky.

UŇA DE GATO hraje aktivní roli při prevenci rakoviny. Alkaloidy a glykosidy obsažené v kůře liány prokazují efekt prodloužení života.

Alkaloidy nalezené v UŇA DE GATO dokazují, že tato liána je snad nejlepší dostupnou rostlinou, která akceleruje imunitní schopnosti.

Navíc UŇA DE GATO vykazuje bohatý obsah látek se silnými antioxidačními schopnostmi. Jiné alkaloidy mají místně anestetický účinek. UŇA DE GATO je obří popínavá liána. Na hostitelské kmeny stromů se přichycuje „háčky“ vyrůstajícími v základně listů. Tvar háčku připomíná kočičí dráp, který dal liáně jméno. Ve svém přirozeném prostředí, v amazonských deštných pralesech Jižní Ameriky dosahuje výšky přes dvacet metrů.

"Uncaria tomentosa" se stává v současné době díky svým vlastnostem předmětem bezohledné těžby za účelem komercializace. Za této situace jí hrozí vymizení, proto vláda Peru přistoupila k uzákonění omezení těžby, tak aby nedošlo k úplnému vyčerpání zásob této pozoruhodné rostliny.

Nemá žádné kontraindikace ani nevyvolává nepříznivé reakce. Užívání UŇA DE GATO je rozšířeno v zemích původu a dále v USA, kde se jeho užití lavinovitě šíří pro vliv na benigní nádory a prodloužení života.

 

 

  • Složení mletá kůra UNA DE GATO, želatinové kapsle

Napsat recenzi

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Uňa de Gato cps.60 pro očištění organismu

Vilcacora nebo-li Uňa de Gato.Pro čištění organismu a prodloužení života,posiluje imunitní systém,chronický únavový syndrom, napomáhá při léčení prostaty,vynikající protizánětlivý prostředek...

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články na blogu