Varix gel forte - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost.

2020-09-7

Varix gel forte

Varix gel forte Zobrazit větší

VAR

Nový produkt

Jako podpůrný přípravek působí příznivě při křečových žilách a redukci výskytu růže

Více informací

Skladem

125 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Jako podpůrný přípravek působí příznivě při křečových žilách a redukci výskytu růže Gel obsahuje vysoký podíl výtažku z plodu kaštanu bohatého na účinnou látku aescin Je obohacen o speciální aktivní látku glykan v MDI Complexu a rutin, podporující krevní oběh a zpevňující žilní stěny Aplikace se doporučuje i při otocích a modřinách Vhodný pro redukci tmavých skvrn kolem očí

Obsah 100 ml

Přečtěte si článeky:
Odplata za život v sedě - varixy!
nejčastější žilní onemocnění
jak předcházet křečovým žilám

Napsat recenzi

Varix gel forte

Varix gel forte

Jako podpůrný přípravek působí příznivě při křečových žilách a redukci výskytu růže

Nejčastější žilní onemocnění

Křečové žíly jsou nejčastějším žilním onemocněním a v současné době se řadí mezi civilizační choroby. Jejich výskyt je výrazně závislý na věku. Na jejich vznik má zásadní vliv genetická dispozice, dále ženské hormony a těhotenství. Na křečové žíly trpí až dvakrát více žen než mužů.

Žilní varixy nejčastěji vznikají na žilách dolních končetin. Odtud totiž krev musí, aby se dostala zpátky do srdce, „téct“ proti působení zemské gravitace. Zdravé žíly jsou proto vybaveny několika systémy, které zabraňují zpětnému toku a napomáhají správnému žilnímu návratu. Mezi ně patří např. specifické uložení hlubokých žil mezi svaly, kde jsou neustále „masírovány“, četně chlopně na vnitřních stěnách žil, které zabraňují krvi téct zpět a konečně i spojky mezi hlubokým a povrchovým žilním systémem. Z nejrůznějších důvodů, nejčastěji kvůli oslabené žilní stěně, chybějící nebo nedomykavé chlopni, nastává k městnání krve v žilách. Zvýšený tlak na žilní stěnu tak žíly dlouhodobě poškozuje. Žíly se pak rozšiřují, vytvářejí další záhyby, vystupují nad povrch kůže a celkově plní svojí funkci méně než zdravé žíly.

Jejich výskyt se výrazně zvyšuje s věkem, takže zatímco děti a mladí lidé na varixy trpí zřídka, u populace nad 60 let věku se jejich výskyt zvyšuje až na každého druhého jedince. Dalšími faktory pro vznik varixů může být obezita, kdy přebytečný tuk a menší svalová zátěž nezajišťují dostatečnou podporu pro správný žilní návrat.

Má se za to, že absolutní prevence není možná. Co se ale ovlivnit dá, je omezení pocitů těžkých nohou a popřípadě bolestí dolních končetin. Mezi nejčastější doporučení patří aktivní pohyb, kdy opakovaně stahované svaly podporují správný tok krve v žilách. Na místě jsou sporty jako běh, chůze, jízda na kole nebo i obyčejné procházky. Dále se nabízí gymnastika, při níž jsou nohy zvednuté do výše (svíčka, jízda na „kole“ na zádech apod.). Nohy ve zvýšené poloze při odpočinku rozhodně nic nezkazí, napomůžou žilnímu návratu z dolních končetin a jsou také rychlou úlevou při pocitech těžkých nohou. Stažení žil a také lepšímu návratu napomůže sprchování nohou studenou vodou, a konečně již částečně poškozené žíly mohou v jejich funkci podpořit speciální stahovací punčochy. Z našeho obchodu vám můžeme doporučit VARIX GEL FORTE. Jedná se o podpůrný přípravek, který působí příznivě při křečových žilách. Varix gel obsahuje vysoký podíl výtažku z plodu kaštanu bohatého na účinnou látku aescin.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související články na blogu