Rakytníkový sirup - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Hana Macíková
5.005.005.005.005.00
100% spokojenost, nejen profesionální prodejce, srdečná komunikace, rychlé zaslání, včetně dárku, mnohokrát děkuji za vše.

2018-02-20

Helena
5.005.005.005.005.00
velmi rychle dodáno

2018-02-17

Mo
5.005.005.005.005.00
Rychlost Velky vyber zbozi Priznive ceny

2018-02-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Krátká dodací lhůta, dobře zabalené

2018-02-7

monika
5.005.005.005.005.00
Objednávka ,rychlá i s doručením.

2018-02-5

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup Zobrazit větší

RAK/STAVA

Nový produkt

Rakytník tlumí bolesti, podporuje hojení ran, léčí žaludeční vředy a má významné protisklerotické účinky...

Více informací

Skladem

99 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Rakytníkový sirup s betaglukanem
Rakytník je velmi významný biogenní stimulátor, tlumí bolesti, podporuje hojení ran, léčí žaludeční vředy a má významné protisklerotické účinky. Zvyšuje odolnost organismu a podporuje imunitní systém. Odbourává škodlivé zplodiny metabolismu.

Dávkování
1 kávová lžička, tj. 5 ml 2-3 x za den
Nepřekračovat doporučené dávkování

Příznaky
Oslabený obranný systém, náchylnost k různým nákazám, žaludeční vředy, sklerotické procesy, bolesti, potíže zažívacího systému.

Účinné látky
Rakytník řešetlákový

Prevence
Při dlouhodobém užívání zlepšuje celkový stav organismu.

Obsah 200 ml
Dávkování: čajová lžička (5ml) 2-3x za den
Složení: voda,fruktóza, sorbitol (sladidlo), extrakt z rakytníku řešetlákového 250 mg, methylcelulóza
(zahušťovadlo), extrakt z houby lesklokorka lesklá ( Reishi) 50 mg, pomerančové aroma
(aromata), sorban draselný, benzoan sodný (konzervanty) v doporučené denní dávce 7 ml  

Co je to Beta-glukan?
Beta-glukan je látka /polysacharid/ uvnitř některých lékařských hub /např. Shitake, Maitake nebo Hlíva ústřičná/, která má výrazné protinádorové a imunostimulační účinky. Funguje tak, že stimuluje určité buňky imunitního systému, zejména makrofágy, které hrají rozhodující úlohu v nastartování a udržení imunitní odpovědi. Beta-glukan je schopen tyto buňky nejen stimulovat k aktivitě, ale také se stará o jejich počet. Všechny tyto děje stačí k tomu, abychom Beta-glukan považovali za doposud nejvýznamnější protinádorový imunostimulant. Vědci, kteří porovnali Beta-glukan s jinými populárními preparáty na posílení imunity /aloe vera, echinacea/ zjistili, že extrakt z Hlívy ústřičné obsahující Beta-glukan byl až o 200x účinnější než výše uvedené preparáty.
Nejúčinnějším Beta-glukanem je beta1,3-D glukan, který je obsažen v rakytníkovém sirupu.

  • Obsah 200 ml
Známka 
2016-15-03

Efča

Celkové hodnocení:
Výborný, samý vitamín!

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Rakytníkový sirup

Rakytníkový sirup

Rakytník tlumí bolesti, podporuje hojení ran, léčí žaludeční vředy a má významné protisklerotické účinky...

Kde jsme přišlik rakytníku?

Rakytník není naše domácí, původní rostlina. Ale když ho uvidíte, bude vám připadat natolik známý, že se stane vaším přítelem stejně jako ochráncem zdraví. Proto by měl mít každý člověk tento keř na zahrádce.
Rakytník je už dávno známý jako léčivá rostlina. Lidové léčitelství Číny, Mongolska a Řecka jej využívalo při léčení plicních, jaterních, zažívacích a kloubových onemocněních a také v kosmetice. Při používání plodů rakytníku se zlepšuje celkový stav lidského organismu a zvyšuje se jeho výkonnost.
V období „studené války“ byl v Rusku rakytník velmi ceněn, a to především pro obsah rakytníkového oleje. Ten totiž velmi účinně regeneruje pokožku i sliznice při popáleninách a při radiačním záření. Tehdy se proto počítalo s rakytníkem jako se strategickou rostlinou k léčbě při případném atomovém útoku. Velmi dobrý účinek má natírání oleje okolní zdravé tkáně při radioterapii a výborně regeneruje pokožku postiženou popáleninami, omrzlinami či ekzémy. Ničí také zlatého stafylokoka či původce vzniku žaludečních vředů. Na spolehlivé vyléčení tohoto onemocnění se doporučuje čajová lžička oleje 3krát denně nalačno.
Původní vlastí rakytníku je Asie a nejvíce se rozšířil po poslední době ledové. Po ústupu ledovce ve střední Evropě zcela převládly husté porosty stromů. V západní Evropě nalezneme jeho původní porosty na pobřežích moří, ale i v poříčí horských řek Itálie, Švýcarska, Rakouska a také ve Francii, Polsku, Německu, Anglii, Holandsku a Finsku.
Ať už chceme či nechceme, rakytník vcházel a vchází do našeho života jako zdroj vitaminů a vždycky po něm sáhneme při mnoha zdravotních komplikacích. Sáhněte po něm i vy a uvidíte, jak se dá využít pro zdraví pro někoho docela obyčejný keř.


Léčivý rakytník

Teprve začátkem 20. století byl rakytník objevován pro lidskou výživu jako perspektivní rostlina, která dosud není plně doceněna. Rakytník, schopný zalesnit polopouštní oblasti nebo zpevnit duny na mořském pobřeží, získal významné uplatnění v Číně, Mongolsku, ve státech západní a severní Evropy. V severní Číně byla v důsledku eroze půdy totálně odlesněná oblast Jianping. V roce 1950 tu byl postupně vysazen rakytník a do roku 1990 se půdní eroze snížila o 90 %. Z pouště se stala zelená plocha. Sklizeň plodů
pomohla i místní ekonomice. Dříve mrtvou krajinu pomohl rakytník oživit, vrátila se zvěř a lidé našli slušnou obživu.
Rakytník obsahem biologicky aktivních látek patří mezi nejcennější potravinářské a léčivé rostliny. Plody rakytníku zasluhují zvláštní pozornost díky obsahu vitaminů C a P a znásobení jejich účinků. Vitamin P nejenom posiluje kapiláry cév, ale také svojí přítomností zabraňuje rozkladu vitaminu C a zvyšuje jeho působení. Touto skutečností se vysvětluje vysoká odolnost vitaminu C v plodech rakytníku, který se dobře uchovává i při sušení a tepelném zpracování.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: