Minerální jíl - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Honza
5.005.005.005.005.00
Upřímná spokojenost

2017-11-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
spolehlivost, rychlost

2017-11-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost

2017-11-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Byla jsem velice mile překvapena ochotou a rychlé vyřízení objednávky.

2017-11-13

Zdenka
4.504.504.504.504.50
výběr a ukázka zboží

2017-11-14

Minerální jíl

Sleva! Minerální jíl Zobrazit větší

MASKA/1

Nový produkt

Minerální jíl (bahno)  je určen nejen jako pleťová maska, ale také pro tělové zábaly, jak částečné tak i pro zábaly celého těla.

Více informací

Skladem

120 Kč s DPH

-75 Kč

195 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Pleťová maska Sanatorium s obsahem vysoce koncentrovaných, ekologicky čistých minerálů.

  1. Odstraňuje toxiny a odumřelé kožní buňky.
  2. Aktivuje oběh lymfy a tedy vede k hubnutí - vyplavování škodlivin.
  3. Uklidňující a tonizující organismus.
  4. Odstraňuje únavu, zlepšuje spaní - povzbuzuje metabolismus a látkovou výměnu.
  5. Omlazuje kůži, zvláčňuje jí a čistí.
  6. Působí protirevmaticky a zpomaluje degenerativní procesy.
  7. Minerály účinně pronikají do organismu a působí proti osteoartritidě.

Jíl se těží v hlubinných dolech, kde doprovází ložiska mořské soli, jde o pozůstatek druhohorních tzv. severských moří, proto je tento jíl /bahno/ extrémně bohatý na minerály a svojí koncentrací převyšuje bahno z Mrtvého moře.

Užití: Jíl rozetřete po těle, případně jen na vybraných místech - nechte působit 15-20 minut. Důkladně se osprchujte. Tělo ošetřete hydratačním krémem. Jíl je možno ředit vodou, zakrývejte fólií, aby nevysychal.

Doporučená kůra: max. 2x týdně, při celulitidě lokálně až 4x týdně.
Složení: mořská sůl, kaolínové substance
Upozornění: není určeno k vnitřní spotřebě, nevhodné pro těhotné a klienty s vysokým tlakem
Váha: 200gr +-3 %, s obsahem vody max.3 %

Minerální jíl pro zdraví i krásu

Léčení atopického ekzému je dlouhodobou záležitostí a vyžaduje velkou trpělivost. Jde o chronické, zánětlivé onemocnění kůže, kterým trpí asi deset procent dospělých. Důvodem vzniku je genetická dispozice a také velmi často porucha imunity, která může vyústit až v alergii. Toto onemocnění se často projevuje v útlém dětství, může se však objevit ve větší nebo menší míře kdykoli v průběhu života. Ve většině případů jde o celoživotní léčbu, kdy se období zlepšení stavu střídá s horšími fázemi.

Ekzematické projevy se léčí hormonálními preparáty, lokální léčbou speciálními mastmi a krémy, u lehčích forem lze využít přírodní prostředky.

V ruské balneoterapii mají dlouhou tradici speciální bahna, jíly a minerální soli. Například Minerální jíl Sanatorium s obsahem vysoce koncentrovaných, ekologicky čistých minerálů má výborné terapeutické účinky.

Jako podpůrný prostředek se Minerální jíl Sanatorium používá při celé řadě zdravotních potíží - v prvé řadě na ekzémy, lupénku, akné. Tento stoprocentní přírodní prostředek kromě jiného výrazně zlepšuje funkci krevního a lymfatického oběhu, působí protirevmaticky, zpomaluje degenerativní procesy. Léčivé minerály účinně pronikají do organismu a působí proti osteoartritidě, mají výrazné antioxidační účinky, odstraňují toxiny a odumřelé kožní buňky, kůži omlazují, zvláčňují, čistí.

PLEŤOVOU MASKU POUŽÍVAJÍ I V SANATORIU EUROPA 

  • Hmotnost 200 g
  • Složení mořská sůl, kaolínové substance

Napsat recenzi

Minerální jíl

Minerální jíl

Minerální jíl (bahno)  je určen nejen jako pleťová maska, ale také pro tělové zábaly, jak částečné tak i pro zábaly celého těla.

Pro zdraví i krásu

Léčení atopického ekzému je dlouhodobou záležitostí a vyžaduje velkou trpělivost. Jde o chronické, zánětlivé onemocnění kůže, kterým trpí asi deset procent dospělých. Důvodem vzniku je genetická dispozice a také velmi často porucha imunity, která může vyústit až v alergii. Toto onemocnění se často projevuje v útlém dětství, může se však objevit ve větší nebo menší míře kdykoli v průběhu života. Ve většině případů jde o celoživotní léčbu, kdy se období zlepšení stavu střídá s horšími fázemi.

Ekzematické projevy se léčí hormonálními preparáty, lokální léčbou speciálními mastmi a krémy, u lehčích forem lze využít přírodní prostředky.

V ruské balneoterapii mají dlouhou tradici speciální bahna, jíly a minerální soli. Například Minerální jíl Sanatorium s obsahem vysoce koncentrovaných, ekologicky čistých minerálů má výborné terapeutické účinky. Těží se v hlubinných dolech, kde doprovází ložiska mořské soli. Jde o pozůstatek druhohorních tzv. severských moří, proto je tento jíl extrémně bohatý na minerály a svojí koncentrací převyšuje bahno z Mrtvého moře.

Jako podpůrný prostředek se Minerální jíl Sanatorium používá při celé řadě zdravotních potíží - v prvé řadě na ekzémy, lupénku, akné. Tento stoprocentní přírodní prostředek kromě jiného výrazně zlepšuje funkci krevního a lymfatického oběhu, působí protirevmaticky, zpomaluje degenerativní procesy. Léčivé minerály účinně pronikají do organismu a působí proti osteoartritidě, mají výrazné antioxidační účinky, odstraňují toxiny a odumřelé kožní buňky, kůži omlazují, zvláčňují, čistí.

Účinná kúra s minerálním jílem spočívá v jeho rozetření po těle, případně jen na vybraných místech. Nechá se působit patnáct až dvacet minut. Pak je třeba tělo důkladně osprchovat, ošetřit hydratačním krémem. Jíl je možno ředit vodou a zakrýt fólií, aby nevysychal. Kúra se provádí maximálně dvakrát týdně, je určena pouze k zevnímu použití. Nedoporučuje se těhotným ženám a lidem s vysokým krevním tlakem.


Co pomůže při revma    

Trápí vás ranní ztuhlost kloubů, trpíte na otoky, pociťujete menší pohyblivost svalů? Revmatické potíže nejsou jen příznakem stáří, ale mohou člověka postihnout v kterémkoli věku. Léčba je u každého pacienta individuální. Vedle úpravy jídelníčku, užívání léků, léčebného tělocviku a rehabilitace ulevují postiženým kloubům i mnohé přírodní prostředky. Jedním z nich je vysoce kvalitní minerální jíl Sanatorium.Těží se v hlubinných dolech, kde doprovází ložiska mořské soli. Obsahuje vysoce koncentrované, ekologicky čisté minerály, proto v mnohých ohledech předčí i léčebné účinky bahna z Mrtvého moře.

Jeho užívání se osvědčuje při revmatických obtížích, zpomaluje degenerativní procesy, minerální látky účinně pronikají do organismu a působí proti osteoartritidě.

Minerální jíl Sanatorium má vynikající absorpční schopnost, proto je vhodný také k detoxikaci těla, organismus uklidňuje a tonizuje. Pomáhá z těla odstraňovat těžké kovy a jiné jedovaté látky. Výborné účinky prokazuje v kosmetice, například při léčbě celulitidy. Značné množství minerálních látek v minerálním jílu Sanatorium udělají dobře pokožce. Proto ho lze použít i jako velmi účinnou pleťovou masku, která kůži regeneruje, očistí, působí preventivně proti vráskám, pomáhá při akné, lupénce, vyrážkách, osvěžuje unavenou pokožku.

Jak minerální jíl používat? Jíl rozetřete po těle, případně jen na postižených místech. Nechte působit patnáct až dvacet minut. Důkladně se osprchujte a tělo ošetřete běžným hydratačním krémem. Kúra s jílem se doporučuje maximálně dvakrát v týdnu, při celulitidě až čtyřikrát do týdne. Jíl není určen k vnitřní spotřebě, ženám v těhotenství a při vysokém tlaku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: