Magnetický hrnek - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Honza
5.005.005.005.005.00
Upřímná spokojenost

2017-11-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
spolehlivost, rychlost

2017-11-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost

2017-11-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Byla jsem velice mile překvapena ochotou a rychlé vyřízení objednávky.

2017-11-13

Zdenka
4.504.504.504.504.50
výběr a ukázka zboží

2017-11-14

Magnetický hrnek

Sleva! Magnetický hrnek Zobrazit větší

MH

Nový produkt

Zmagnetizované nápoje příznivě působí při zažívacích potížích, nadýmání, žaludečních vředech, ledvinových a žlučníkových kamenech, menstruačních potížích a menopauze...

Více informací

Skladem

350 Kč s DPH

-70 Kč

420 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Účinky zmagnetizované vody a dalších nápojů
Magnetizace dává vodě zcela zvláštní a biologicky významné vlastnosti. Voda se stává měkčí, mění se i její chuťové vlastnosti. Rostliny zalévané zmagnetizovanou vodou prospívají lépe a mají sladší plody, zmagnetizovaná voda urychluje klíčivost semen. Co se vlivu na lidský organismus týče, prokázaly experimenty zvýšení odolnosti proti infekcím, regulaci trávicích funkcí, protiaterosklerotický efekt, zklidňující účinek na nervový systém. Uvědomíme-li si, že je lidské tělo tvořeno z velké čísti právě z vody, je jasné, že konzumace dostatečného množství vody a dalších kvalitních tekutin nesmí být podceňována. Voda je podmínkou fungování metabolismu - umožňuje účinný přenos látek i vylučování odpadních produktů. Magnetizací se mění voda strukturu - hustota, viskozita, vodivost, pH i povrchové napětí. Zmagnetizované tekutiny jako jsou voda, minerálky, džus, čaj a jiné, by měly být součástí každodenního pitného režimu k doladění dobrého zdravotního stavu a posílení imunitního systému organismu. Zmagnetizované nápoje příznivě působí při zažívacích potížích, nadýmání, žaludečních vředech, ledvinových a žlučníkových kamenech, menstruačních potížích a menopauze. Zmagnetizovaná voda je vhodná taktéž pro ošetření pleti, mytí pokožky, při potížích s akné, ekzémy. Výzkumy prokázaly, že zmagnetizovaná voda podporuje obnovu tkání, ulehčí vylučování zplodin a toxinů, sníží hladinu cholesterolu.  Odborníci zvláště doporučují vypít sklenici zmagnetizované vody hned po probuzení, nalačno. Pročistí se tak tlusté střevo, posílí srdce, okysličí mozek.

Použití magnetického hrnku Tianci
Nalijte vodu nebo nápoj do šálku na dobu 10 až 15 minut. Poté je plně zmagnetizovaný a můžete pít. Doporučujeme pít před spaním nebo na lačný žaludek ráno.

Objem 350 ml
Materiál: keramická vložka, nerezový obal + plast
Hmotnost 540 g

Magnetoterapie:
První  doložené zmínky o léčebném využití magnetů spadají do období 200 let př. n. l., zatímco západní věda se o magnetoterapii začala zajímat někdy v polovině třicátých let dvacátého století. V současnosti se ovšem hovoří o tom, že se snižuje síla magnetického pole Země (za posledních 500 let se snížila o polovinu). Toto pole je přitom náš hlavní zdroj magnetismu. Nedostatečné magnetické pole může mít vliv na vznik různých nemocí (migréna, nespavost, nervové napětí, bolesti v zádech, celková únava…).

Lidské tělo v magnetickém poli
Magnetické pole Země působí  na  buňky v našem organismu, což je důležité mimo jiné pro naši krev. Dýchání obohacuje krev kyslíkem, přičemž se  červené krvinky záporně nabíjejí. Vzájemně se pak odpuzují, podobně jako magnety se stejným pólem. Díky tomu, že se odpuzují, nedochází k jejich shlukování a krev zůstává tekutá, proudí a zásobuje dobře všechny buňky těla kyslíkem i výživnými látkami. Zároveň se mízním systémem mohou odvádět z těla jedy. Není-li dost nabitých červených krvinek, odpuzování nefunguje, krev neproudí tak, jak by měla. Magnetické pole působí i na bílé krvinky, jež mají schopnost „opravovat“ či ničit buňky, které nepracují tak, jak mají. K tomu využívají schopnost tzv. přilnavosti. Nádorové buňky ničí tuto schopnost bílých krvinek a magnetické pole ji naopak obnovuje.

  • Materiál keramická vložka, nerezový obal + plast
  • Hmotnost 540 g
  • Obsah 350 ml

Napsat recenzi

Magnetický hrnek

Magnetický hrnek

Zmagnetizované nápoje příznivě působí při zažívacích potížích, nadýmání, žaludečních vředech, ledvinových a žlučníkových kamenech, menstruačních potížích a menopauze...

30 dalších produktů ve stejné kategorii: