Hercampure - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost.

2020-09-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše OK

2020-09-3

Hercampure

Hercampure Zobrazit větší

Nový produkt

Rostlina, která je už od dob Incké říše tradičně používána k utišení žaludečních bolestí, regeneraci funkce ledvin a na povzbuzení činnosti jater.

Více informací

Skladem

185 Kč s DPH

  • balení 60 kapslí
  • balení 240 kapslí

Přidat na seznam přání

Rostlina, která je už od dob Incké říše tradičně používána k utišení žaludečních bolestí, regeneraci funkce ledvin a na povzbuzení činnosti jater. Dále se používá na horečky malarického původu, k čištění krve, stimuluje funkci žlučníku a slouží také jako prostředek ke snížení tělesné hmotnosti.

Při zvýšené hladině cholesterolu a nadváze

- podpora při snižování tělesné hmotnosti
- příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu
- čištění krve
- povzbuzení funkce jater
- regenerace funkce jater
- zlepšení žaludečních funkcí
- utišení žaludečních bolestí
- stimulace funkce žlučníku
- normalizace vysokého krevního tlaku
- prevence infarktu
- celulitida

Byliny z peru, 100% přírodní potravinový doplněk

Alternativní názvy: hořký čaj z Chavínu, Gentiana Prostata

Složení: mletá rostlina HERCAMPURE, želatinové kapsle
Dávkování: 1 kapsli třikrát denně před jídlem, děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím vody, želatinové kapsle se polykají celé.
Skladování:      na suchém místě do 25°C
Minimální trvanlivost: datum minimální trvanlivosti uvedeno na spodní straně obalu.
Není určeno dětem do 6 let.

Alternativni názvy: gentiana prostrata - hercampuri - hjircan pureck - hircampure - hilcampure - hořký čaj z Chavínu

Tato rostlina je velmi oblíbeným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti a udržování ideální váhy. Je to skutečný, přírodní odbourávač tuků. Přitom základním přínosem této rostliny je vyvážení metabolických funkcí a to jak krevního oběhu tak zažívacího a vyměšovacího systému. Eliminuje zvláště nežádoucí tuky v krevním řečišti. Zabraňuje nadměrnému zadržování vody. Tyto přírodní účinky předurčují HERCAMPURE jako ideální doplněk jakékoli redukční diety, má-li být úspěšná.

HERCAMPURE snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pročištěním krve HERCAMPURE napomáhá ke snížení a normalizaci vysokého krevního tlaku. Podává se při arterioskleróze a hypertenzi. Zároveň vyvážením metabolických funkcí a zlepšením krevního oběhu umožňuje tělu lepší využití energie přiváděné krví. Proto je HERCAMPURE ideálním příspěvkem pro prevenci infarktu myokardu.

HERCAMPURE obsahuje mnoho hořkých látek, které podporují tvorbu žluče. Používá se k povzbuzení funkce jater, jejich ochraně i k léčení žloutenky. Tradiční použití

HERCAMPURE zahrnuje utišení žaludečních bolestí, onemocnění jater, žlučníku, žaludku, žaludeční vředy, obezitu, zvýšený cholesterol a diabetes, regeneraci funkce ledvin.

HERCAMPURE je oblíbená rostlina používaná už od dob říše starých Inků tradičně pro úlevu od horeček malarického původu a špatné funkce ledvin až po onemocnění jater a utišení žaludečních bolestí. Tradiční název HERCAMPURE (hjircan pureck) znamená v jazyce kečua „ten, kdo kráčí od vesnice k vesnici“ a připomíná dávné cestující léčitele. Další místní názvy - Hircampure, Hilcampure, Hercampuri, hořký čaj, čaj z Chavínu.

HERCAMPURE je drobná rostlina. Vyskytuje se v Peru v Jižní Americe, v andských oblastech ve výšce mezi 3.500 - 4.300 m n.m., což je zóna studeného klimatu a vysoko položených náhorních plošin. Puno, Cuzco, Cerro do Pasco, Ayacucho, Cajamarca a Amazonas.

Pro své vynikající vlastnosti se využívá celá usušená rostlina.

Napsat recenzi

Hercampure

Hercampure

Rostlina, která je už od dob Incké říše tradičně používána k utišení žaludečních bolestí, regeneraci funkce ledvin a na povzbuzení činnosti jater.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: