Aloe vera - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží mi bylo doručeno rychle a za dobrou cenu. Obchod zákazníka informuje o stavu objednávky. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

2020-10-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka byla vyřízena striktně a bezproblémově. Děkuji!

2020-10-5

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super přístup a ochota Moc doporučují

2020-10-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Aloe vera

Aloe vera Zobrazit větší

VIR/AL

Nový produkt

Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům.

Více informací

Skladem

220 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Aloe vera gel přírodní šťáva
Aloe podporuje činnost trávicí soustavy a její zachování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb střevního obsahu. Pomáhá udržovat normální hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány, usnadňuje průběh menstruačního cyklu, tlumí příznaky menopauzy. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

Doplněk stravy
Složení: Aloe vera barbadensis gel 9,98 g, benzoan sodný (konzervant), sorban draselný (konzervant) v 10 ml přípravku
Dávkování: 10 - 50 ml za den (nejlépe ráno a večer, 1 hod. před jídlem).
Dlouhodobé užívání: 10-20 ml za den.
Balení: 500 ml.

Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Ukládejte mimo dosah dětí!
Uchovávejte při teplotě 5 - 25°C.
Chraňte před přímým slunečním světlem!
Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Přečtěte si:

Aloe Vera - královna léčivých rostlin

Již po staletí je Aloe Vera považována za zázračnou rostlinu, a proto je také náležitě chráněna. Již ve starém Egyptě byly známy blahodárné účinky této rostliny na krásu, zdraví a dlouhý život.
Blahodárné účinky aloe znala i krásná a mocná vládkyně Kleopatra. Právě aloe vděčila za svou oslňující krásu a zdraví. Kryštof Kolumbus zase nevyplul na moře bez Aloe Vera, kterému říkal „lékař v květináči“. Aloe působí velmi skromně a nenáročně. Přestože svým tvarem připomíná kaktus, patří Aloe Vera do skupiny rostlin liliovitých. Léčivé účinky jeho dužnatých listů popsali Egypťané už patnáct let před Kristem. Seskupení účinných substancí přináší pozitivní účinky na lidský organismus. Tato rostlina bývá pro své výjimečné léčivé schopnosti nazývána také jako „rostlina nesmrtelnosti“. Dlouhá léta se vědecký výzkum intenzivně zabývá zkoumáním složení dužnatých listů a výsledky jsou úžasné. Je účinná při léčbě cca osmdesáti druhů onemocnění, měla by však být používána již jako prevence.
Kromě jiného aloe napomáhá snižování vysoké hladiny cholesterolu a krevních tuků i vysokého krevního tlaku. Povzbuzující účinek aloe na odolnost organismu má význam v prevenci nádorových onemocnění i jako doplněk léčby.
Pro vnitřní používání se osvědčil nápoj z Aloe Vera, který napomáhá celkovému ozdravění organismu a dodává mu potřebnou vitalitu a obranyschopnost. Dále pak je velmi dobrý proti zažívacím poruchám. Při vnitřním užívání je lepší dát přednost již hotovým výrobkům, které bývají před uvedením na trh velmi pečlivě testovány a přezkušovány a vyznačují se velmi dobrou kvalitou, než podomácku vyráběným šťávám z listů této rostliny.
Aloe Vera je bohaté na protizánětlivé látky a obsahuje také složky, které působí proti bolesti, otokům kůže a svědění. Pomáhá také při léčbě některých kožních onemocnění jako akné a lupenka. Některé studie prokázaly, že tlumí i růst bakterií a plísní. Antihistaminický účinek aloe se může uplatnit při první pomoci u popálenin, opaření či při alergických reakcích.

Léčivý dar přírody
Ještě předtím, než se plně začaly využívat benefity moderní medicíny, museli se lidé spoléhat na plody, které jim dala příroda. Znalost blahodárných účinků jednotlivých rostlin předávali z generace na generaci a umožnili tak povědomí o těch nejdůležitějších přenést až do současnosti. Mezi jeden z nejvýznamnějších darů přírody patří také aloe vera, královna všech léčivých rostlin, jejíž výhody zná lidstvo už celá tisíciletí.

Aloe vera, která se řadí mezi vytrvalé byliny, podporuje činnost trávicí soustavy a její zachování v normálním stavu. Pomáhá také udržovat normální hladinu glykémie, podporuje syntézu a sekreci inzulínu. Aloe poskytuje dva různé produkty s odlišným působením a využitím, známé jako gel a latex.
Její blahodárné účinky objevili lidé již před tisíci lety a rostlina se stala u některých národů dokonce posvátnou a uctívanou. Staří Egypťané aloe vera nazývali Krev Bohů.
Její pravidelné užívání posiluje imunitní systém a přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány a usnadňuje průběh menstruačního cyklu. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů.

  • Složení Aloe vera barbadensis gel 9,98 g, benzoan sodný (konzervant), sorban draselný (konzervant) v 10 ml přípravku.
  • Obsah 500 ml
Známka 
2017-17-04

Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Aloe vera

Aloe vera

Posiluje imunitní systém, přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: