Kříž tau - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem hodně spokojená.

2020-07-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlá komunikace a příjemný přístup k vyřešení problému

2020-07-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
ok

2020-07-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zásilka mi přišla v perfektním stavu přesně 20 hodin od objednání, zboží pečlivě zabaleno s návody k jednotlivým výrobkům, nepoškozené, kvalitní a za přijatelnou cenu. Chválím, s tímto obchodem jsem byla zatím vždy spokojena. Doporučuji ho všem!!!

2020-07-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle dodaní a kvalitní zboží

2020-06-28

Kříž tau

Kříž tau Zobrazit větší

G/026

Nový produkt

Amulet posiluje důvěru zvířecího mazlíčka k majiteli, zároveň urychluje regenerační procesy v jeho těle v případě nemoci.

Více informací

Skladem

150 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Je předobrazem a zjednodušeným symbolem kříže sv. Františka z Assisi, používá se od starověku. Má podobu řeckého písmene tau. V Antice byl symbolem perského boha Mithry, dále pak řecké bohyně Attis a jejího předchůdce Tammúze, sumerského boha Slunce a přítele bohyně Ištar. Tammúz byl stejně jako Ježíš Kristus asociován se symboly ryb - rybářství nebo pastýře ovcí. Po Tammúzově smrti se dodržoval zvyk značení čela popelem ve tvaru tohoto kříže, bylo to v rámci oslav jeho vzkříšení každý rok na jaře.

Původ znamení tau je zcela biblický. Představuje historickou formu hebrejského písmene táv, o němž je zmínka v řeči proroka Ezechiela. Hebrejsky znamená slovo táv znamení, zároveň označuje název písmena táv, našeho t. Později byl kříž tau přejat křesťanstvím, jeho nejznámějším vyznavačem byl patron a ochránce zvířat - svatý František z Assisi. Kříž v této podobě proto užívají od 13. století zvláště františkáni, lidé, kteří následovali způsobu života a vyznávali hodnoty sv. Františka z Assisi. Podoba kříže tau pro františkány znamená pokoru, lásku k živým tvorům. Kříže tau se nyní vyskytují již zřídka, asi nejznámější jsou na ostrově Tori v kraji Donegal v Irsku.

Amulet v podobě kříže tau posiluje důvěru zvířecích mazlíčků k jejich majiteli, urychluje regenerační procesy v jejich těle v případě nemoci.

 

Materiál: Zinek-galvanická povrchová úprava starostříbro
Rozměr : 3,3x3,9 cm
Zavěšeno na šňůrce - lze nastavit velikost.
Ruční výroba - každý amulet originál.

PŘÍPRAVA A POUŽITÍ AMULETŮ
Veškeré amulety a talismany jsou zhotoveny z materiálů, které soustřeďují nepříznivou energii. Jsou to všechno předměty energeticky aktivní a jejich působení na majitele je pozitivní. Lze je nosit součastně s jinými amulety.

Příprava amuletu před použitím:

  1. Po dobu 24 hodin mít tento předmět stále při sobě (například v kapse) a nikomu jej neukazovat. Po tuto dobu amulet i talisman získává povahové rysy majitele.
  2. Na zadní stranu můžete vyrýt vlastní iniciály, rodový znak, nebo jiný osobní symbol.
  3. V krátkých intervalech vezměte amulet čtyřikrát za sebou na několik minut do levé dlaně.
  4. V samotě, tichu a v maximálním soustředění vyjádřete vlastními slovy přání, očekávání a cíle, kterých chceme dosáhnout s podporou amuletu. Nedoporučujeme v žádném případě „určovat“ konkrétní finanční částku.
  5. Nakonec „sfoukněte“ s obou stran amuletu nebo talismanu „prach“ ,nebo jej 1 minutu omývejte pod studenou vodou – tím odhalíme jeho auru a zbavíme jej zbytku vlastností, které mohl amulet získat během jeho výroby. Takto očištěný amulet lze nosit i v peněžence, kapse, kabelce, ale nikdo cizí by se ho neměl dotýkat.

  • Rozměr 3,3x3,9 cm
Známka 
2016-23-04

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
krásný přívěšek

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Kříž tau

Kříž tau

Amulet posiluje důvěru zvířecího mazlíčka k majiteli, zároveň urychluje regenerační procesy v jeho těle v případě nemoci.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 dalších produktů ve stejné kategorii: