Kříž svatého Františka z Assisi - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost.

2020-09-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše OK

2020-09-3

Kříž svatého Františka z Assisi

Kříž svatého Františka z Assisi Zobrazit větší

G/025

Nový produkt

Tento amulet dodá vašim zvířecím společníkům energii a stálé zdraví na úrovni fyzické i psychické.

Více informací

Skladem

150 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Tento kříž patří mezi deset nejznámějších znamení kříže. Jinak se mu též říká egyptský kříž, kříž sv. Antonína, kříž Starého zákona, adventní kříž…

František z Assisi je jedním z nejvýznamějších, nejznámějších a nejoblíbenějších svatých. Nejdůležitějšími prvky jeho víry byly chudoba a láska ke Kristu. Svým upřímným životem se zasadil o upevnění těchto hodnot, které ve středověké církvi prožívaly krizi. Na dlouhá staletí se stal vzorem důsledného následování Krista v chudobě a lásce k bližnímu.

Je patronem Itálie, ekologie, zvířat a živé přírody obecně. František z Assisi ve zvířatech a jejich chování viděl často symboly života. Při svém toulání s nimi sdílel přírodu, učil se od nich. Od počátku světa se mnozí lidé snaží zvířatům rozumět a naslouchat, František to dokázal.  Svátek sv. Františka  z Assisi si připomínáme 4. října a toto datum je navíc od roku 1931 Světovým dnem zvířat.   

Amulet kříž sv. Františka z Assisi dodá našim zvířecím společníkům energii a stálé zdraví na úrovni fyzické i psychické.

 

Materiál: Zinek-galvanická povrchová úprava starostříbro
Rozměr: 4x4,6 cm
Zavěšeno na šňůrce - lze nastavit velikost.
Ruční výroba - každý amulet originál.

PŘÍPRAVA A POUŽITÍ AMULETŮ
Veškeré amulety a talismany jsou zhotoveny z materiálů, které soustřeďují nepříznivou energii. Jsou to všechno předměty energeticky aktivní a jejich působení na majitele je pozitivní. Lze je nosit součastně s jinými amulety.

Příprava amuletu před použitím:

  1. Po dobu 24 hodin mít tento předmět stále při sobě (například v kapse) a nikomu jej neukazovat. Po tuto dobu amulet i talisman získává povahové rysy majitele.
  2. Na zadní stranu můžete vyrýt vlastní iniciály, rodový znak, nebo jiný osobní symbol.
  3. V krátkých intervalech vezměte amulet čtyřikrát za sebou na několik minut do levé dlaně.
  4. V samotě, tichu a v maximálním soustředění vyjádřete vlastními slovy přání, očekávání a cíle, kterých chceme dosáhnout s podporou amuletu. Nedoporučujeme v žádném případě „určovat“ konkrétní finanční částku.
  5. Nakonec „sfoukněte“ s obou stran amuletu nebo talismanu „prach“ ,nebo jej 1 minutu omývejte pod studenou vodou – tím odhalíme jeho auru a zbavíme jej zbytku vlastností, které mohl amulet získat během jeho výroby. Takto očištěný amulet lze nosit i v peněžence, kapse, kabelce, ale nikdo cizí by se ho neměl dotýkat.
  • Rozměr 4x4,6 cm

Napsat recenzi

Kříž svatého Františka z Assisi

Kříž svatého Františka z Assisi

Tento amulet dodá vašim zvířecím společníkům energii a stálé zdraví na úrovni fyzické i psychické.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 dalších produktů ve stejné kategorii: