Čakrová sada - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka byla rychle a přesně vyřízena.

2019-10-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky.

2019-10-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Esoterický dárek udělal radost, přišel šikovně balený, bez prodlevy.

2019-10-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Dobré jeednání,rychlá dodávka

2019-10-13

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlé dodání zásilky

2019-10-9

Čakrová sada

Čakrová sada Zobrazit větší

DK/55

Nový produkt


Čakrová sada 7 polodrahokamů pro dobíjení energie.

Více informací

390 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Čakrová sada 7 kamenů pro dobíjení energie.
Sada obsahuje 7 polodrahokamů s ručně vyrytými symboly, kameny z polodrahokamů pozitivně působí - čistí a dobíjí  jednotlivé čakry.

Čakry a energie jsou důležitou součástí východních náboženství (zejména hinduismu) a esoteriky. Co to ale ta čakra je a jak ovlivňuje náš život?

Slovo čakra pochází ze sánskrtu a znamená kruh, disk, kolo. Není to čirou náhodou. Čakry jsou energetická místa v lidském těle, kterými proudí energie – v kruhu. Energie se otáčí buď doleva, nebo doprava, přitom v horní části těla má tendenci se otáčet rychleji. Když změní čakra svůj směr, znamená to, že energie neproudí dovnitř, ale ven.

Podle hinduismu se nachází v lidském těle přes 88 000 čaker, které jsou rozmístěny na různých místech. Za hlavní je považována jen hrstka z nich, konkrétně 7:

  1. čakra - kořenová, základní -MULADHARA – mezi konečníkem a genitáliemi. Barva červená.
  2. čakra - sexuální, sakrální –  SVADHISTANA – v horní části kříže, na úrovni podbřišku. Barva oranžová.
  3. čakra - solární, pupeční – MANIPURA – dva prsty nad pupkem. Barva žlutá.
  4. čakra - srdeční – ANAHATA – uprostřed hrudi. Barva zelená.
  5. čakra - krční – VIŠUDDHI – mezi krční jamkou a ohryzkem. Barva  světle modrá.
  6. čakra - čelní, třetí oko – prst nad kořenem nosu, ve středu mezi obočím. Barva modrá.
  7. čakra - korunní – SAHASRÁRA – temeno hlavy, těsně nad hlavou. Barva fialová.


1. čakra nacházející se na spodní straně páteře. Při jejím zablokování pociťujeme často nedostatek energie, majetnické sklony, agresi až sobeckost. Jsou s ní spojovány nemoci jako zánět močového měchýře, průjem, obezita nebo impotence.
Sakrální čakra

2. čakra, označována také jako sexuální, se nachází mezi pupíkem a pohlavními orgány. Pokud je v harmonii a energie proudí plynule, jsme vůči partnerovi otevřenější, příjemnější a celkově více sexuálně uvolněni. Naopak při zablokování dochází k sexuální chladnosti a potlačování emocí. Na sakrální čakru se vážou nemoci varlat a prostaty, PMS a cysty na vaječnících.

3. čakra, asi dva prsty nad pupíkem je umístěna čakra solar-plexus. Spojuje se s vnitřní spokojeností a vyrovnaností. Když je zablokovaná či narušená, cítí se dotyčný nespokojený, neklidný a nebývá ani příliš ambiciózní.  Solar-plexus čakra má vliv na nemoci jater, cukrovku či kýlu.

4. čakra, nachází se u srdce a je napojena na mezilidské vztahy a lásku. Lidé mající srdeční čakru v harmonii jsou otevření, soucitní a ochotní. Naproti tomu zablokovaná čakra v člověku utlumuje schopnost lásku dávat i přijímat.

5. čakra, máte občas pocit, že se neumíte vůbec „vymáčknout“a ztrácíte během hovoru niť? Možná máte zablokovanou krční čakru, která je napojená právě na komunikaci a vyjadřování. Najdete ji mezi hlavou a páteří. Její zablokování se projevuje vadami řeči, špatnými vyjadřovacími schopnostmi, nevýrazným hlasem a plachostí.

6. čakra, třetího oka se schovává uprostřed čela a bývá spojována s duchovními silami. Je-li narušená či zablokovaná, nedokážeme tolik vnímat duchovno a esoterično, přijímat duchovní poznání. Dostavit se může také bolest hlavy, poruchy vidění či zánět horních cest dýchacích. Lidé s vyrovnanou čelní čakrou jsou naopak více otevření poznání, novým věcem a názorům.

7. čakra, u této čakry mluvíme o úrovni její vyvinutosti – Jsou-li všechny ostatní čakry v harmonii, dochází k jejímu vyvinutí. A tehdy říkáme, že je v harmonii. Temenní čakra bývá spojována s depresemi, epilepsií, senilitou a schizofrenií.

Vyobrazení přírodních kamenů, barevnost, kresba, tvar a velikost kamenů se může lišit od kamenů na doprovodných fotografiích (každý kámen je originál).
Velikost jednotlivých kamenů cca 3 cm.

  • Materiál červený jaspis, oranžový jadelit, zelený aventurín, lapis lazuli, modrý aventurín, ametyst, žlutý jaspis
  • Průměr cca 3 cm
  • Obsah 7 kamenů

Napsat recenzi

Čakrová sada

Čakrová sada


Čakrová sada 7 polodrahokamů pro dobíjení energie.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: