Věštecká koule - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka byla rychle a přesně vyřízena.

2019-10-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky.

2019-10-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Esoterický dárek udělal radost, přišel šikovně balený, bez prodlevy.

2019-10-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Dobré jeednání,rychlá dodávka

2019-10-13

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlé dodání zásilky

2019-10-9

Věštecká koule

Věštecká koule Zobrazit větší

KO/100

Nový produkt

Věštecká koule o průměru 100 mm

Více informací

Skladem

750 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Křišťálové koule používaly už indiánské kmeny Mayů a Inků, australští domorodci i kmeny na Borneu, Nové Guinei či Madagaskaru. Do Evropy se tato věštecká pomůcka dostala pravděpodobně v 5. století, alespoň z té doby pocházejí první dochované zmínky. Věštby se prováděly zejména ve vztahu k budoucnosti a předpovědi bývaly neobyčejně přesné. Při své práci často používal křišťálovou kouli například známý britský astronom, astrolog, alchymista, věštec a rádce královny Alžběty I.- John Dee a veliká vážnost byla věštbám z křišťálové koule přikládána též u dvora choti francouzského krále Jindřicha II. - Kateřiny Medicejské.

Pamatujte!
Křišťálová koule by neměla být poškrábána nebo jinak poškozena. Přizpůsobte tomu místo, kam ji ukládáte. Používejte ji jen vy sami - nikomu ji nepůjčujte. Umyjte ji ve vodě (případně ve vodě s několika kapkami octa), vyleštěte sametem nebo jelenicí. Pokud kouli nepoužíváte, měla by být zabalená. Nevystavujte ji vysokým teplotám, chraňte ji před přímým slunečním světlem, jinak dojde k porušení vnímavosti křišťálu.

Práce s křišťálovou koulí
Vyžaduje především trpělivost a praxi. Nenechte se odradit tím, že v kouli zpočátku nic nespatříte. Procvičování probouzí vaše skryté smysly, pracujte s koulí ale vždy maximálně 15 minut denně.
Postup: Posaďte se (čelem k severu) do místnosti osvětlené jen mírně (doporučit je možné svíčky, rozmístěné za vašimi zády tak, aby se v jejich světle dalo číst). Seďte tiše, po chvíli vezměte kouli do rukou, přes něž přehodíte černou látku (nejlépe samet), kouli také můžete umístit před sebe na černou látku na podstavec - zhruba do vzdálenosti délky paže. Černá látka napomáhá koncentraci, zabrání nežádoucím odrazům světla v kouli. Soustřeďte svou uvolněnou, jasnou a čistou mysl a upřeně se dívejte do koule, dívejte se však přirozeně (mrkejte víčky dle potřeby). Koule by se měla zalít mlžným oparem, mléčným nebo šedavým odstínem, který může přecházet do dalších barev, až zčerná. Černota potom odhalí nějaký obraz - můžete zaznamenat tvary, symboly, ale také pohyb. To, co v kouli uvidíte, se budete postupně na základě zkušeností učit dešifrovat, interpretovat. Přesnost a reálnost vizí je ovšem pochopitelně závislá na zkušenostech a schopnostech každého jedince.

Co můžete v kouli vidět?
Objeví-li se obrazy: v přední části koule - události se týkají současnosti nebo blízké budoucnosti
v zadní části koule - vztahují se k vzdálené budoucnosti či daleké minulosti.
od vás vlevo - události jsou skutečné
po pravici - jde pouze o symbolické vyjádření
Příklady symbolů:
Brouk - dlouhý život. Had - zdraví, vědomosti, pokušení. Hvězda - úspěch. Koruna - sláva, odpovědnost. Kotva - bezpečí, naděje. Lebka - smrt, moudrost. Leknín - kreativita. Maják - před vámi nebezpečí, ale máte naději. Maska - zrada, podvod, tragédie. Meč - hádka. Oko - šťastný osud, rozvaha, ale i může to být symbol zla. Ovoce - děti. Pták - zpráva. Srdce probodnuté dýkou - utrpení. Váhy - spravedlnost. Zeměkoule - cestování. Žába - plodnost, úrodnost, něco prospěšného. Bílé mraky - štěstí. Černé mraky - smůla. Fialové, zelené, modré mraky - radost, veselí. Červené, oranžové, žluté mraky- nebezpečí, problémy, těžkosti
Mraky vycházející - kladná odpověď. Mraky zapadající - klesající - negativní odpověď. Mraky plynoucí směrem doprava - duchové jsou přítomni. Mraky, které plynou doleva - duchové odlétli - zmizeli.
Nevystavujte přímému slunci – nebezpečí požáru!!!

  • Materiál Optické sklo
  • Průměr 100 mm
Známka 
2016-18-09

Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Věštecká koule

Věštecká koule

Věštecká koule o průměru 100 mm

30 dalších produktů ve stejné kategorii: