Šungit pyramida - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží mi bylo doručeno rychle a za dobrou cenu. Obchod zákazníka informuje o stavu objednávky. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

2020-10-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka byla vyřízena striktně a bezproblémově. Děkuji!

2020-10-5

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super přístup a ochota Moc doporučují

2020-10-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Šungit pyramida

Šungit pyramida Zobrazit větší

Nový produkt

Pyramida ze šungitu je vhodná pro přípravu vody s blahodárnými účinky v nádobě s objemem cca 2,5 - 3l nebo k odstranění elektrosmogu.

Více informací

Skladem

390 Kč s DPH

  • strana 4 cm
  • strana 6 cm

Přidat na seznam přání

Tato pyramida je vhodná pro přípravu vody s blahodárnými účinky v nádobě s objemem cca 2,5 - 3l nebo k odstranění elektrosmogu resp. geopatogeních zón v interiéru domu, bytu či podnikatelském prostoru.

Příprava šungitové vody s využitím šungitové pyramidy.
Šungitová pyramida se umístí na dno 3 litrové sklenice, zalije se vodou a sklenice se umístí, tak by byl zabezpečen přísun světla na 48-72 hodin. Potom je voda mineralizovaná, biologicky, energeticky aktivní a připravená pro vnitřní i vnější použití. Po této době se postupně snižuje účinek šungitové vody. Doporučená denní dávka šungitové vody: 3 x denně 100-150g

Šungit má schopnost čistit vodu téměř od všech organických látek (včetně ropných produktů, fenolů a pesticidů), od mnoha kovů a nekovů, bakterií (streptokok), a mikroorganismů. Jelikož voda, kterou pijeme proniká do každé buňky našeho těla je její kvalita důležitější než kvalita potravin. Bylo zjištěno, že při pití této vody se v krvi značně snižuje hladina histaminu, který hraje velkou roli při vzniku většiny alergických onemocnění.

Šungit pomáhá léčit: astma, anémii, gastritidu, diabetes, alergie různých druhů, slinivku, játra, ledviny a ledvinové kameny, prochladnutí, žlučník a žlučové kameny, posiluje imunitní systém a syndrom chronické únavy.

 
Šungit je jedinečná polyminerální uhlíková hornina. Vynikající léčivé vlastnosti šungitu jsou dlouhodobě známy. Šungit je kámen (forma uhlíku), který svou elektromagnetickou energií vysílá uzdravující sílu na člověka.

Pyramidy:
Jelikož byl v okolí Šungitové pyramidy potvrzen zvýšený obsah záporných iontů ve vzduchu, doporučují se pyramidy jako nedílná součást vybavení kanceláře zvlášť když se tam nachází velké množství počítačové techniky. Účinky elektrosmogu snižuje překvapivě mnohonásobně. Pro neutralizaci nepříznivého záření počítače, televize atd. umístěte pyramidu na a nebo před monitor nebo před jiný zdroj záření.

Odstranění geopatogenních zón: Postavte Šungitovou pyramidu do pokoje nebo pracovny. Okruh působení pyramidy vysoké 3 cm je cca 2,5 m.

Šungitové pyramidy se používají i k léčení přiložením na bolavé místo: lehněte si na zem tak, aby hlava směřovala na JIH a nohy na SEVER. Stěny pyramidy musí být rovněž orientovány podle světových stran. Aplikujte 20-60 minut denně.

Čištění:
Jednou za měsíc až dva měsíce se doporučuje ponořit šungit na 2-3 hodiny do roztoku jedlé sody a potom důkladně umýt pod tekoucí vodou. Kromě toho lze šungit velmi dobře regenerovat (obnovit původní vlastnosti). Opravdu stačí ošetřit šungit, který již vyčerpal své zásoby, roztokem kuchyňské soli, sody nebo roztokem kyseliny octové a on prakticky zcela obnovuje své očistné schopnosti. Kvůli tomu, že je nerozpustný, nedochází během procesu čištění k úbytku jeho hmoty.

  • Materiál Šungit
  • Rozměr cca 4x4 cm nebo 6x6 cm
Známka 
2020-03-07

Ověřený zákazník

Pro:
Pravost kamene.
Proti:
Žádná.
Celkové hodnocení:
Moc krásná pyramida, šungit je opravdu zázračný a už delší dobu jsem chtěla šungitovou pyramidu, tak jsem si rovnou objednala dvě ve dvou velikostech /4 cm a 6 cm/, krásné jsou obě a již každá z nich zaujímá své místo v mém interiéru, ve kterém navíc slouží jako vkusný doplněk. Všem doporučuji!!!

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Známka 
2020-03-07

Ověřený zákazník

Pro:
Pravý šungit.
Žádná.
Celkové hodnocení:
Pyramidy jsem si objednala dvě ve dvou velikostech /4 cm a 6 cm/, krásné jsou obě a již každá zaujímá své místo. Navíc krásný doplněk do interiéru krom toho, že je to léčivý kámen s mnoha užitečnými využitími. Doma jsem měla jen jednu hmatku šungitu taktéž z tohoto obchodu, kterou rozhodně nepohrdám, ale táhlo mě to už delší dobu také k šungitové pyramidě, tak jsem si pořídila pro jistotu rovnou dvě. Je z nich cítit velká síla! Doporučuji!!!

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Známka 
2020-20-06

Moc krásná pyramida

Chválím za rychlost dodání, za pečlivost při balení, zboží mi přišlo nepoškozené a taktéž velké díky za přiložený papír, jak s tímto zbožím zacházet a k čemu vše je to dobré /léčivé účinky/. Objednala jsem jednu šungitovou pyramidu o vel. 4 cm a jednu o vel. 6 cm, líbí se mi moc obě, jsou mi sympatické a již mají každá své místo /jsou taktéž moc krásné jako doplněk do interiéru/. Je z nich cítit opravdu jistá ,,síla" a všem ji doporučuji!

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Šungit pyramida

Šungit pyramida

Pyramida ze šungitu je vhodná pro přípravu vody s blahodárnými účinky v nádobě s objemem cca 2,5 - 3l nebo k odstranění elektrosmogu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: