Pyramida hvězda života - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání,magnetický náramek je krásný a můj dojem je že i přesto že ho nosím krátce tak se cítím celkově vitálnější a v lepší psychické pohodě.Jsem mile překvapen a tento obchod si získal mou důvěru. Mohu jen vřele doporučit i ostatním případným zákazníkům. S pozdravem Jaroslav Kovář.

2020-10-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Pěkné. Líbí se

2020-10-29

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
oukej

2020-10-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo bez problémů, velmi rychle. Domnívám se, že by zboží v mém, případě nemuselo být baleno do krabice, ale stačila by bublinková obálka (objednávka 6x malý inhalátor)

2020-10-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost

2020-10-27

Pyramida hvězda života

KR/HZ

Nový produkt

Pyramida hvězda života zesiluje magnetismus, ovlivňuje složení tekutin, harmonizuje chemické pochody v lidském těle a tak příznivě ovlivňuje sebereflexi.

Více informací

Skladem

430 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Hvězda života přináší zdraví
V egyptském lékařství se uplatňoval princip tzv.identity, to znamená, že věci, rostliny, živočichové s podobnými vlastnostmi a projevy jako konkrétní nemoc - mají i schopnost léčit /obklady ze speciálního těsta léčily "zkaženou" směs v žaludku apod.Užívaly se i obrazce a tvary - dnes bychom řekli zářiče pro zlepšení léčby a prevenci. Egyptská hvězda života je jedním z nejstarších, má specifickou metodu tvorby, je nutno znát filozofii a metody přístupu k pacientovi a tyto zobrazit do přesného tvaru /nejznámějším zdrojem nyní je tzv.Ebersův papyrus uložený v Lipské universitě/. Dnes je toto umění sporadicky známo jen v koptské komunitě, což jsou křesťanští egypťané - potomci původních obyvatel a podléhá ochrannému zasvěcení.

Egyptská hvězda života přináší novou vitální energii, aktivuje procesy samouzdravování, protože upravuje biopole lidského organismu - slaďuje činnost tělních orgánů. Tato vyšší vnitřní harmonie se pak projevuje i ve vyšší kvalitě života obecně. Člověk je mentálně a fyzicky silnější, lépe odráží negativní síly a zlé vlivy. Harmonie vede ke správnému jednání a tím i k prosperitě a blahobytu. Příznivé stavy otevírají srdce lásce. U zvláště citlivých jedinců je možnost projevů jasnovidectví a náhledů do minulých životů.

Tvar pyramidy je lidmi vnímán jako symbol dlouhověkosti a životní síly. Za dlouhá tisíciletí se prokázalo, že tento tvar je velmi efektivní pro obnovu a udržení energie.Tvrdí se, že tvar pyramidy působí jako zesilující anténa na vyzařování země a propojuje se jen zářením, které proniká z kosmu. Je prokázáno, že tento tvar zesiluje magnetismus, ovlivňuje složení tekutin, harmonizuje chemické pochody v lidském těle a tak příznivě ovlivňuje sebereflexi.

Nám se nyní podařilo vyrobit z pravého čistého křišťálu pyramidu s obrazem egyptské hvězdy života - výsledek předčil všechna očekávání. Nyní máte možnost to vyzkoušet.
Použití:
Při používání pyramidy orientujte obraz hvězdy (buď k zemi nebo k tělu) podle vnitřního " trojúhelníku", který musí stát na základně rovnoběžné se spodní hranou pyramidy. "Vypadávající" obrazce z lopatek života musí být na pravé straně.
1) Zdravotní meditace - hvězda na pyramidě aktivuje - uvolňuje mentální síly a meditací se odstraní bloky v psychice.
Nejméně třikrát denně, minimálně tři minuty, soustředěně sledujte destičku. Nebraňte se zrychlenému dýchání, nepovolujte zádové svaly. Myslete na problém, který chcete vyřešit. To opakujte dle vnitřní potřeby. Nejvhodnější čas meditace je při východu a západu slunce.
2) Přikládání - pyramidu lze přikládat i na bolavá místa. Důležité je, nepůjčovat Hvězdu života nikomu jinému, její používání je nutno pokládat za zcela osobní věc každého člověka.
3) Ovlivňování okolí - pyramida s obrazcem působí jako energetický generátor zemského biopole, je to vlastně druh antény (stejně jako samotná pyramida) a proto může ovlivňovat kvalitu látek.

  • Materiál Sklo
  • Výška 5 cm
  • Hmotnost 108 gr
  • Rozměr Rozměr: 5x5 cm
Známka 
2016-11-03

Ověřený zákazník

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Pyramida hvězda života

Pyramida hvězda života

Pyramida hvězda života zesiluje magnetismus, ovlivňuje složení tekutin, harmonizuje chemické pochody v lidském těle a tak příznivě ovlivňuje sebereflexi.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: