Věštba lásky z plamínku svíčky - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Věštba lásky z plamínku svíčky

Publikováno : 2020-10-02 10:27:57
Kategorie : Tajemno

Věštba lásky z plamínku svíčky

„Prý se dá z plamene svíčky vyvěštit, co nás čeká v lásce. Nemáte nějaký návod?“ zajímá čtenářku Radku z Novopacka.

Skutečně se traduje, že když naši předci chtěli vědět, zda je čeká nějaká láska, případně co nového se ve vztahu vydaří, hledali odpovědi na tyto otázky v plamínku svíčky. Chcete-li to vyzkoušet, zvolte k tomu vhodný den. Může to být pátek, ten je zasvěcený Venuši, také může jít o den s láskou nějakým způsobem spojený (první  máj, svátek zamilovaných a podobně). Rozhodně byste měli mít ale k tomu, aby byla věštba úspěšná, romantickou náladu. K věštění budete potřebovat červenou nebo růžovou svíčku. Můžete ji postavit do nádoby vyplněné nějakým zrním – tradičně se používala pšenice, lze však využít i žito, stejně tak ji můžete pevně postavit na talířek a zrním obsypat. Takovýto „svícen“pak dejte na stůl a za něj postavte zrcadlo. Vezměte si do ruky zapalovač a špejli nebo dřívko. Sedněte si na židli a několik minut věnujte psychickému uvolnění. Následně zapalovačem zapalte dřívko, kterým zažehnete knot svíčky. Zavřete oči, hlavu natočte směrem k plameni a pomalu počítejte do padesáti. Poté oči rychle otevřete a zahleďte se do plamene. Pamatujte, že vše závisí na prvním dojmu, který ve vás tvar plamínku a jeho pohyb vyvolají.

  • Když se plamen hodně třepotá a zdá se vám, že téměř zhasíná a pak zase najednou vzplane, značí to nějakou novou známost. Můžete někoho potkat na cestách, rozhodně někde dál od místa bydliště.
  • Pokud se plamínek třepotá a jeho tvar lehce připomíná spirálu, avizuje to komplikace ve vztahu. Pokud už partnera máte, ukazuje se tak riziko, že se objeví někdo třetí. A jestliže ho teprve hledáte, zřejmě budete tou třetí osobou v milostném trojúhelníku vy sami.
  • Je-li plamen nevýrazný, můžete sice potkat hodně zajímavých osob, ale na silný a perspektivní vztah to nevypadá. Budete spíše flirtovat, o nic trvalejšího zatím nepůjde.
  • Máte-li dojem, že plamen kolísá pouze nahoru a dolů, dojde nejspíš k setkání se silnou osobností. Může jít o  partnera, který se vás bude snažit předělat k obrazu svému, může to být někdo, po kom zatím jen toužíte. V tom případě bude asi začátek vztahu komplikovaný.
  • Když plamen svíčky praská a třeba dokonce jiskří, můžete očekávat romantické zážitky. Vztah sice nejspíš nepotrvá věčně, ale bude vášnivý.
  • Hoří-li plamen svíčky hezky rovně, je klidný a dlouhý, věští slibný vývoj vztahu. Nic špatného vám nehrozí, stávající vztah má budoucnost. Pokud partnera hledáte, potkáte někoho, s kým  vám to může vydržet hodně dlouho.

(zem)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)