Proroctví indiánů: Končí čtvrtá etapa lidstva - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
obchod je přehledný a myslim si že každý si vněm vybere co potřebuje

2019-12-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání

2019-12-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé a přehledné vyřízení objednávky, bezproblémová komunikace

2019-12-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Malinko jsem zkomplikovala objednávku, telefonicky - v sobotu - jsem se domluvila na postupu, a všecko šlo jako na drátkách. Ochota a vstřícnost je stoprocentní, a není to moje první zkušenost tohoto druhu.

2019-12-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
S obchodem jsem velmi spokojená, balíček přijde v pořádku a dobře zabalený.

2019-12-3

Proroctví indiánů: Končí čtvrtá etapa lidstva

Publikováno : 2019-18-07 10:02:13
Kategorie : Tajemno

Proroctví indiánů: Končí čtvrtá etapa lidstva

Podle proroctví severoamerických indiánů se sice ještě dlouho nebude konat nějaký definitivní konec našeho světa, ale končí jedna etapa lidstva, což výrazně promění život na naší planetě.
Tento děj již začal a nelze se mu nijak vyhnout. Jak uvádějí staré indiánské legendy, existuje na Zemi celkem devět věků. V současnosti bychom měli být na sklonku věku čtvrtého. Tři předešlé věky byly zaniklými etapami, které skončily vždy různými katastrofami. Naše současná doba se pak má vyznačovat jednou z končících etap.
Severoameričtí indiáni očekávají nějakou další katastrofu, kterou má Země projít. Ten skutečný konec světa se však má dostavit až s koncem devátého věku. Předpovědi indiánů by měly být pro lidstvo nejen určitou nadějí, ale především velkým varováním, neboť se zatím veškerá jejich proroctví vyplnila.

Moudrost Velkého ducha

Co by mělo nastat na konci čtvrtého věku? Možná vypukne III. světová válka, obrovská světová revoluce, nastane nesnesitelný žár se suchem, zahltíme se odpady všeho druhu, dojde k pádu velkého vesmírného tělesa na Zemi nebo se objeví nevyléčitelné epidemie? Indiánští stařešinové hovoří delší dobu o tom, že čím více se vzdalujeme moudrosti Velkého ducha, tím více se množí znamení jako zemětřesení, záplavy, sucha, požáry a tornáda, neboť příroda zahájila protiúder. A mnoho lidí žijících zištným a sobeckým způsobem směřuje jednoznačně do záhuby.
Kdo přežije?
Jeden z konkrétních údajů proroctví uvádí, že kolem roku 2035 mají na americké Colorado, Nevadu a Portoriko spadnout velké meteority. Další pak hovoří o tom, že nadměrným kácením a pálením stromů, otrávením vodních toků a ovzduší, vysycháním vodních zdrojů a vyhynutím spousty živočichů nastane čas, kdy lidé zjistí, že peníze nemají žádnou cenu. Přírodní zdroje se vyčerpají, hladovějících přibude a žádné dosavadní znalosti ani technologie už nepomohou. Jen ti, kteří dokáží žít v souladu s přírodou, se podle indiánských proroctví mohou zachránit.

Poslední boj

Při posledním boji dobra se zlem uhasne podle indiánských proroctví mnoho životů. Z oblohy budou padat „dýně popela“ a ničit vše na Zemi. Předpověď pak hovoří doslova: „Ten věk skončí výbuchem popela, jehož lesk bude silnější než Slunce. Zem se čtyřikrát obrátí a lidstvo spadne do temnoty. Země pak zůstane spálená a na dlouhá leta neúrodná. Zbylé lidstvo zase postihnou kruté a nevyléčitelné nemoci.“
Výčtem všech děsivých událostí však proroctví nekončí. Je v něm též naznačena nejen částečná záchrana lidstva, ale také to, že vše se při dobré vůli může opět vrátit do rovnováhy. Záleží tedy nejen na přírodních živlech, ale i na lidech samotných, zda se indiánské proroctví naplní v plné míře nebo v poněkud mírnější podobě. Může to do jisté míry připomínat pohádku o Šípkové Růžence, kdy nedobrá věštba jedné ze sudiček byla nakonec zmírněna jinou, lidem více přející, sudičkou…
(kov)


Ochranné amulety a další ezoterické pomůcky najdete na: www.spiritobchod.cz

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)