Parapsychologické schopnosti zvířat - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výborná komunikace, vstřícnost, rychlost dodání :-)

2019-11-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
nic

2019-11-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé doručení objednávky.

2019-11-5

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkově jsem spokojen s nákupem. Objednané zboží přišlo rychle a v naprostém pořádku.

2019-11-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Obchod skvělý, rychlý

2019-11-1

Parapsychologické schopnosti zvířat

Publikováno : 2019-08-07 07:58:37
Kategorie : Zdraví

Parapsychologické schopnosti zvířat

Je možné vidět do budoucnosti? Proč ne. Představte si, že jedete po silnici a vidíte její část před sebou. Vidíte tedy do prostoru, ve kterém ještě nejste. To je přece celkem pochopitelné... 

Záchrana v poslední chvíli

Praxe a zkZáhadný ušenost ukazují, že některá zvířata skutečně vidí do budoucnosti. Zvláště, když se má stát nějaké neštěstí nebo přijde katastrofa.
V průběhu II. světové války zvířata vycítila blížící se nálet a letecké bombardování, a to mnohem dříve, než nepřátelská letadla zjistily radary. Kočkám se před vzdušným nebezpečím ježily chlupy, hrbily hřbet a syčely. A to ve směru, odkud se blížilo nebezpečí nesoucí smrt.
Slyšely snad vrtule či frekvence, které my neslyšíme? Je možné předpokládat, že přijaly zlomek budoucnosti?
Podle zkušenosti, co se týká vidění do budoucnosti, jsou na tom jako kočky podobně i psi. Navíc nejen, že vycítí nebezpečí, ale snaží se člověka zachránit.
V roce 1948  bylo v Aschabadu v noci zemětřesení. Pes svého majitele vzbudil několik minut před jeho začátkem. Otevřel si dveře do ložnice a stáhl ze spícího peřinu. Když nemohl páníčka vzbudit, kousal jej do nohy a s vytím se vrhal ke dveřím. Sotva  pán a pes vyšli z domu, stavba se s rachotem zřítila.

pud sebezáchovy krys

Vlastnosti krys předvídat neštěstí znali naši předkové už ve starověku. Pokud utíkaly před vyplutím lodě z paluby, bylo to znamením, že se loď během plavby potopí nebo přinejmenším narazí na útes. To věděli námořníci ve všech přístavech. Tato indicie přetrvala věky, až do II. světové války.                                                                                                                              Tehdy pluly velké konvoje mezi Murmanskem a přístavy ve Velké Británii, převážely do Murmansku zbraně i jídlo. V patách jim stále byly německé ponorky a hlídkovací letadla. Ne všem se podařilo dostat do přístavu. Od určitého času si důstojníci začali všímat jevu, kdy se námořníci snažili v době kotvení v přístavu přejít z lodě, ze které utíkaly krysy, na jinou, a to i takovou, která byla pomalejší a hůře vyzbrojená.

Zákon sté opice

Do literatury se dostal pojem, kterému se říká „zákon sté opice“. O co jde? Na ostrovech                v jižní Asii vědci uskutečnili následující pokus: Na jednom z ostrovů naučili opice omýt si potravu před jídlem. Nejdříve jednu, po té se opičila druhá a postupně se skupina rozrůstala. Opice se z ostrova nevzdálily. Na jiných ostrovech kolem žily také opice, které původní experimentální ostrov nenavštívily. A po nějaké době si i zde začaly před jídlem  zaké mýt potravu. Jak se to dozvěděly? Mohl to způsobit člověk, který se mezi ostrovy pohyboval a měl pokusu „plnou hlavu?“  Existuje u opic něco podobného,  jako je telepatie? Je to možné...
Petr Vokáč

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)