Obavy podle znamení zvěrokruhu - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost

2020-05-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jeden den objednám a druhý den to mám v pořádku doma.Takhle má fungovat kvalitní obchod,za mně, bez mrknutí oka, pět hvězd z pěti.

2020-05-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Kameny jsou krasne,velike a v uplne dobrem stavu.

2020-05-27

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Blesková reakce - naprostá spokojenost.

2020-05-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost,spolehlivost

2020-05-21

Obavy podle znamení zvěrokruhu

Publikováno : 2019-04-11 09:27:34
Kategorie : Horoskopy

Obavy podle znamení zvěrokruhu

 
Beran


Berani se tváří jako velcí tvrďáci, které nemůže nic a nikdo ani porazit, ani ohrozit. Nechtějí se zabývat zbytečnostmi, netrpělivost je jejich slabou stránkou. Kromě toho se bojí odhalení svého pravého já, neustále mají pochybnosti o svých schopnostech, ale stopy nejistoty dokáží důmyslně zakrývat.


Býk


Tohle znamení zvěrokruhu potřebuje pro život pocit stability. Býci mají přímo panickou hrůzu ze změn, z toho, že by museli vystoupit ze své komfortní zóny. Mají rádi věci pod kontrolou, potřebují mít všechno dopředu naplánované, co neohrozí jejich rutinu, zaběhnutý řád, stanovená pravidla.


Blíženci


Největší fóbií Blíženců je rutina a nuda. Jde o nebojácné znamení zvěrokruhu, v činorodosti, kreativitě se přímo vyžívají, před životními výzvami neuhýbají. O to víc je stresuje, když nejsou středem pozornosti, někdo se je snaží omezovat, ohrožuje jejich touhu po nezávislosti.


Rak


Tohle jedno z nejrozpornějších znamení vykazuje závislost na emocionální podpoře a povzbuzení. Dost často lpí na vzpomínkách, žije minulostí. Strach mají Raci z odmítnutí, jejich citlivá povaha se dost těžko vyrovnává se změnami, nenadálými situacemi. Se svými vnitřními pocity nejistoty skrytě bojují.


Lev


Lvi patří k silným znamením zvěrokruhu, které nic nezastaví, upřít jim nelze velikášské sklony, sebejistotu. V životě si počínají velice majetnicky, a to zvláště ve vztahu k partnerovi. Jsou posedlí tím, aby je někdo nezradil.  Mají tendence své skutečné city a emoce skrývat za nepropustnou fasádou.


Panna


Charakteristická je pro ně zodpovědnost a spolehlivost. K frustraci vede nedodržování stanovených pravidel a řádu, většinou lpí na stanoveném směru, děsí je chaos a nepořádek. Panny potřebují mít život nalajnovaný, naplánovaný, improvizace jim nahání panickou hrůzu.


Váhy


Nenávidí konflikty a hádky. Mnohem bližší je jim otevřená, přátelská atmosféra, nikomu nechtějí ublížit. Velmi citlivé jsou Váhy na kritiku, pokud je někdo křivě obviní. Také rozhodování není zrovna jejich silnou stránkou, bojí se zodpovědnosti, mívají sníženou důvěru sami v sebe.


Štír


Štíři se obávají toho, že někdo odhalí jejich nejistoty, proto si blízko k tělu jen tak někoho nepustí. K jejich slabým stránkám patří podezíravost, žárlivost, nesnáší, když jsou vydáni na milost a nemilost, jestliže jim někdo sahá na jejich majetek. Bojí se neúspěchu a závisti, potřebují mít nad vším naprostou kontrolu.


Střelec


Nejvíce je děsí, že by měli přijít o svou volnost, svobodu, nesnášejí nudu. Jsou závislí na nových vzrušujících zážitcích, život potřebují prožívat aktivně. Za největší strach by se dal označit pocit, že by je mohl někdo ovládat, jakési rutinní zakořenění, potřebují kolem sebe cítit proudění energie.


Kozorožec


Tohle ambiciózní znamení zvěrokruhu chce mít všechno naprosto pod kontrolou. V životě si Kozorožci rádi plní sny a všechna svá předsevzetí dokážou převést do reality. Nesnášejí, když něco nemají na dosah a děje se mimo jejich pole působnosti, nesmíří se s porážkou.


Vodnář


Z čeho mají obavy Vodnáři? Z jakékoli snahy o jejich usazení nebo omezení, což může mít za následek Vodnářův útěk. Jejich posedlost spočívá ve věčném hledání pravdy, kvůli ní se mohou hádat celé hodiny. Neúprosně trvají na všem, co je pro ně svaté. Své názory nejsou Vodnáři zvyklí měnit, a to ani pod tlakem.


Ryby


Citlivé Ryby se bojí samoty, proto jsou pro ně rodina a přátelé vším. Musejí být obklopeny lidmi, kteří jim dodají pocit stability, potřebují, aby je někdo chránil. Zranitelnost Ryb se nejvíce projevuje v situacích, při nichž dochází k hádkám a konfliktům. Těm se obloukem vyhýbají.
(pru)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)