Prsteny

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Perfektní komunikace Rychlé vyřízení

2020-02-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost, vstřícnost, pěkné zboží.

2020-02-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Maximální spokojenost, co bylo uvedeno na stránkách tak platilo.

2020-02-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vše bez problému, rychlost

2020-02-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle doručení Kvalitní zboží Žádná

2020-02-10

Na kterém prstu nosíte prstýnek?

Publikováno : 2019-29-07 08:17:56
Kategorie : Tajemno , Zdraví

Na kterém prstu nosíte prstýnek?

Tradice nošení prstenů je velmi stará. Kdysi nešlo o pouhou ozdobu, byly důkazem bohatství, moci či zastávání vysokého postu. Sloužily jako pečetidla, jako rodová znamení, jako symbol příslušnosti k určité skupině lidí a podobně. Leckdy jim byla připisována kouzelná moc a lidé je nosili i jako ochranné amulety. Prsteny jsou totiž silnými tvarovými zářiči, a to i díky síle kamenů, které jsou do nich vsazeny.
Ale věřte, že nezanedbatelnou roli hraje umístění prstenů na prstech. Prsteny totiž mohou v kontextu s tím rozšířit naše energetické pole, posílit a rozvinout skrytý potenciál či talent. Mohou podpořit a posílit záměry, které vysíláme do světa. Zvoleným kamenem a prstem, na kterém prsten nosíme, o sobě také mnohé prozradíme ostatním.  
Palec: Nošení prstýnků na palci není běžné, každopádně nese symboliku v podobě osamostatnění se, odloučení. Palec je prst spravovaný Marsem. Lidé s prstenem na palci bývají energičtí, vznětliví, přímí v jednání, bojovní až agresivní. Prsten na palci částečně mírní temperament.
Ukazováček: Prstýnky na ukazováčku souvisejí se životní filozofií a společenským životem. Ukazováček náleží Jupiteru. Prsten na něm navlečený bývá nazýván prstenem moci. Na ukazováčku nosily prsten mnohé významné osobnosti historie (Julius Caesar, kardinál Richelieu, Jindřich VIII.). Takto umístěný prsten avizuje hrdost, možná až určitou panovačnost, silný charakter a pevnou vůli. Na pravém ukazováčku vypovídá o uvážlivosti a celkové kladném zaměření vyjmenovaných rysů, zatímco na levém signalizuje velikášství, pýchu, sebelásku a sklony k hysterii. Podle astrologů a chiromantů by prsten na pravém ukazováčku měli nosit ostýchaví a nerozhodní lidé.
Prostředníček: Souvisí s myšlením, intuicí a vůlí, s vlastním JÁ. Náleží Saturnu a prstýnky si ho zdobí často lidé zahledění do sebe, přesvědčení o své převaze. Čím masivnější prsten a kámen do něj zasazený jsou, tím výrazněji se vlastnosti s ním spojené projeví. Prsten děděný v rodině po generace, je-li nasazen na prostředník, pomáhá zmírnit rodové zatížení kletbou, podporuje růst a rozkvět rodu. Prsten na prostředníčku pomáhá rovněž chronickým smolařům a lidem duchovní praxe.
Prsteníček: Tento prst je o vztazích a sebepoznání, o partnerství, vztahu k romantice. Ovládá ho Slunce. Prsten na slunečním prstu levé ruky signalizuje především rodinný stav. V zemích s pravoslavným náboženstvím se nosí na pravé ruce. Židé rovněž mají snubní prsteny, ale nenosí je. Tradice prstenů jako známky rodinného stavu se zrodila ve starém Egyptě, kde se věřilo, že „arterie lásky“, která vede k srdci, začíná právě u prsteníku.
Malíček: Má spojitost s komunikací - jak v rámci světa vnějšího, tak vnitřního (s duší). Symbolizuje  děti, život a životní cestu. Malíček spadá pod vládu Merkuru. Prsten na malíčku přinese užitek všem, kteří potřebují obratné ruce, pružný rozum a výřečnost. Panuje pověra, že prsten na malíčku pomáhá svému nositeli  najít společnou řeč a navázat kontakt doslova s každým. Psychologové se domnívají, že prsten na malíčku nosívají lidé vrtošiví, se sklony k intrikám, dobrodružství či zradě. U žen pak zdůrazňuje sebelásku, koketérii a náladovost, oblibu flirtu a hazardních her.
Prsten na prstu u nohy: Většina odborníků míní, že prsteny na nohou jsou doménou těch, kteří chtějí vyniknout, vzbudit pozornost.
Lucia di Moriani

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)