Jaké choroby vám hrozí - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost

2020-05-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jeden den objednám a druhý den to mám v pořádku doma.Takhle má fungovat kvalitní obchod,za mně, bez mrknutí oka, pět hvězd z pěti.

2020-05-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Kameny jsou krasne,velike a v uplne dobrem stavu.

2020-05-27

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Blesková reakce - naprostá spokojenost.

2020-05-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost,spolehlivost

2020-05-21

Jaké choroby vám hrozí

Publikováno : 2020-14-01 09:12:10
Kategorie : Zdraví

Jaké choroby vám hrozí

 
Leden


Nejslabším místem lednových lidí jsou zejména klouby, hlavně kolenní, potíže s nimi mohou vyústit v chronický revmatismus. Pozor si musí dávat na úrazy a zlomeniny. Často se objevují stresy, ale také zvýšená citlivost kůže, nemoci bývají nejčastěji spojené s krevním oběhem.


Únor


U „zimních“ lidí se často objevují nemoci, které obvykle souvisejí s oběhovým systémem a riziky spojenými se zvýšeným krevním tlakem. V případě ženského i mužského pohlaví hrozí osteoartritida, problémy se štítnou žlázou, často mívají potíže s dechem, trápí je astma.


Březen


U osob s datem narození v březnu je pravděpodobnost, že se objeví řada zdravotních potíží souvisejících s chodidly, často trpí na bolesti nohou a prstů. Jde o konstitučně slabší jedince, u nichž je často diagnostikované astma, problémy se zrakem a také srdeční choroby.


Duben


Části těla, které bývají u lidí narozených v dubnu nejčastěji ohroženy, jsou hlava a ledviny. Mohou také trpět osteoporózou, potížemi spojenými s poruchou štítné žlázy. V prevenci je nutná kontrola krevního tlaku, srdce a cév.


Květen


Májoví zrozenci si musí dávat pozor na krk, šíji, páteř. Mívají dobré zažívání, ale nadmíra jídla může vést k obezitě a také k metabolickému syndromu, tedy k cukrovce. Z přejídání je velká pravděpodobnost na žlučníkové a jaterní problémy, potíže se žaludkem.


Červen


U červnových lidí se často střídají nálady, což může vyústit do vážných psychických problémů. Mají také sklon k častým zánětům horních cest dýchacích a bronchiálním katarům. Trpí na migrény, nevyhýbají se jim potíže s páteří, ve vyšším věku se nevylučuje dna a revmatismus.


Červenec


U lidí narozených v červenci bývají nejproblematičtějším místem nervový systém, hrozí jim astma, chronické bolesti zad. Bývají dost přecitlivělí, což se může negativně odrážet na zdraví zažívacího traktu. Často je trápí žlučník, žaludek a játra.


Srpen


Pokud jste se narodili v srpnu, zřejmě se těšíte poměrně dobrému zdraví. Nejzranitelnějším místem bývá srdce, zaskočeni mohou být lidé narození v tomto měsíci problémy s krevním tlakem, cévami. Pozor také na záda, zejména bederní oblast. Je třeba lépe hospodařit s energií, více dbát o mezilidské vztahy, bránit se negativnímu postoji.


Září


Největším nebezpečím pro osoby narozené v září jsou potíže spojené se střevy, často mohou trpět zácpou. Také jsou náchylné k depresím, psychickým výkyvům. Trpí na zažívací potíže, objevit se mohou problémy se slinivkou a slezinou, což může být dáno jejich poměrně úzkostlivou povahou.


Říjen


Zranitelným místem jsou především ledviny. Pozor na prochladnutí, vyloučit se nedá sklon k zánětům močových cest, problémům s vaječníky. Ani nervový systém nebývá u lidí narozených v říjnu, jak se říká, ze železa. Pozor také na nadměrný stres, přílišný tlak v každodenním životě. Mohly by vést k zažívacím potížím, žaludeční neuróze.


Listopad


Nejcitlivějším orgánem pro osoby narozené v listopadu jsou srdce, páteř, záda. Postihnout je mohou veškeré potíže spojené s močovým měchýřem a močovody, potrápit křečové žíly, oběhový systém. Rovněž je třeba hýčkat nervový systém, psychika je velice zranitelná.


Prosinec


Lidé narození v prosinci jsou od přírody vybaveni značnou odolností. Měli by mít však na paměti, že za jistých okolností se mohou problematickými místy stát plíce, játra, zažívací trakt. Často také trpí revmatismem, angínami, záněty v těle.
(pru)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)