Hubnutí podle hvězd - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Hubnutí podle hvězd

Publikováno : 2020-11-02 09:22:58
Kategorie : Horoskopy

Hubnutí podle hvězd

Beran


Beran má skvělé spalování a nesmí na to hřešit. Když si něco vezme do hlavy, nic ho nezastaví. Pokud se rozhodne pro změnu životního stylu, musí vidět výsledky hned. Většinou má nepřiměřená očekávání a jestliže nevidí potřebný efekt, ztrácí motivaci k dalšímu snažení. Ideální je pro něj středomořská strava, namísto sacharidů by měl sázet na kvalitní bílkoviny. Vyhýbat by se měl hlavně tvrdému alkoholu.


Býk


Tohle znamení zvěrokruhu nemá soutěživost v krvi, ale když se do něčeho pustí, tak s plnou vervou. Za svým cílem kráčí houževnatě, trpělivě, obětavě. V jídle si moc rád dopřává. Kvůli pomalejšímu metabolismu a tendenci si v jídle dopřávat, lásce ke sladkostem, s nadbytečnými kilogramy věčně bojuje. Se sklonem k tloustnutí mu pomůže vyvážený, pestrý jídelníček, ale hlavně pravidelný a intenzivní pohyb.


Blíženci


Blíženec je zvyklý dělat několik věcí najednou, je pověstný svou nestálostí. Pokud není spokojený se svou postavou, zpravidla mu dělá problém skloubit zdravý jídelníček s pravidelnou fyzickou aktivitou. Většinou je příčinou jeho tloustnutí nějaký problém, frustrace, nespokojenost a jídlo se pro něj stává ideální berličkou pro lepší náladu. Ke štíhlejší postavě mu většinou stačí ubrat na množství, nastolit rozumný stravovací systém.


Rak


Je veskrze rodinný typ, který je téměř závislý na rodinném prostředí. Dobré jídlo v kruhu svých nejbližších si dopřává s velkým nadšením. Přejídá se většinou pod vlivem nějaký dramatických událostí, ve stresu, rád si dopřává něco dobrého u televize pozdě večer. Měl by si uvědomit, že s jídlem jeho deprese nezmizí. Nával světobolu by měl Rak řešit raději kulturními prožitky, intenzivním cvičením v posilovně.


Lev


Bývá rád středem pozornosti, je pro něj důležité, aby se cítil dobře. V jídle patří k velkým požitkářům, chce si dopřát to nejkvalitnější. Na své postavě dokáže tvrdě makat. Je to silná osobnost, která je schopná vytrvat, žádný cíl pro něj není nedosažitelný. Pokud mu začne nadváha vadit, udělá všechno pro to, aby se jí zbavil. Obvykle jdou jeho nadbytečná kila rychle dolů. Udělá všechno pro to, aby byl v očích okolí zajímavý, sport mu není cizí.


Panna


Nejvíce ze všech znamení trpí poruchami zažívání. Pokud hmotnost Panny stoupá, pak to může být tím, že se k jídlu ráda uchyluje, když její duše pláče, něco ji trápí, nervy má, jak se říká, na pochodu. Aby si udržela optimální váhu, měla by Panna do svého jídelníčku zařazovat více bílkovin, luštěniny, obiloviny a celozrnné pečivo, ořechy a semínka. Na zažívací trakt blahodárně působí jablka, proto by po nich měla často sáhnout.


Váhy


Když není Váha spokojená se svou postavou, udělá všechno pro to, aby se v krátkém čase znovu vešla do původní konfekční velikosti. Její pověstná váhavost komplikuje i vhodnou volbu diet. Pokud se však pro jednu rozhodne, snadno přejde k další. K hubnutí potřebuje správnou motivaci. Měla by zkusit sport, rekreační aktivity, které ji lákají, ale zatím se k nim neodhodlala. Pravidelnost v jejich provozování může úspěšné hubnutí nastartovat.


Štír


Ze všech znamení zvěrokruhu se může chlubit nejpevnější vůlí. Jsou-li životní změny, o nichž uvažuje, k dobru, umí se k nim postavit čelem.  Štír je vytrvalý, cílevědomý, dokáže se skvěle ovládat. Jestliže se vyloženě nepřejídá, obvykle netloustne. Pokud se rozhodne se svou postavou něco udělat, dokáže si nejen poručit, ale také se poslechnout. Za správným cílem je schopen se vydat i na tu nejtěžší cestu.


Střelec


Dobrým jídlem ani pitím nikdy Střelec nepohrdne. V životě není zvyklý něco dělat napůl. Když mu nadbytečné kilogramy začínají vadit, zpravidla si dává reálné cíle. Střelec má rád výzvu. Je to ohnivé znamení se silnou potřebou být nezávislé. I ve výběru diet si proto chce Střelec rozhodovat sám, rady odborníka považuje za zbytečné. Někdy má problém se sebeovládáním, takže cesta ke štíhlé postavě nemusí být zcela přímočará.


Kozorožec


Na sebe je poměrně náročný. Když přibere, postaví se k tomu čelem. Jako v jiných životních oblastech, i do diety se obvykle pustí s maximálním nasazením. Čím je dieta náročnější, tím lépe. Pokud vidí světlo na konci tunelu, je ochoten překonat veškeré překážky. Kozorožec je k sobě velice tvrdý, vytrvalost je jeho silnou stránkou. I pokud jde o udržení svých tělesných křivek, bývá snaživý a důsledný.


Vodnář


Vzhledem ke své neposednosti nepatří ke znamení zvěrokruhu, které by věčně bojovalo s nadváhou. Pokud se stane, že je, jak se říká, přes míru, pustí se do díla. Nemá rád rutinu, přitahují ho neobyčejná řešení, a to se týká i diet. Problém ovšem může mít s dodržováním pravidel. Jestliže ho dieta omrzí, mávne nad svými faldíky v pase rukou. Když si má totiž něco odepřít, musí se sebou hodně bojovat.


Ryby


S linií může být Ryba někdy na štíru kvůli potížím s nervy. Většinou se přejídá, jestliže není v duševní pohodě. Stejně jako přejídání může být jejím problémem i podvýživa. Když se rozhodne pro dietu, příliš si nevěří. Psychicky labilnější Ryba potřebuje hlavně ovoce a zeleninu. Tradiční českou kuchyni by měla vyměnit za lehčí jídelníček. Rozhodně pro ni není ideální konzumovat v záchvatu hladu či smutku tučná jídla a sladkosti.
(pru)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)