Horoskop zdraví - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Perfektní komunikace Rychlé vyřízení

2020-02-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost, vstřícnost, pěkné zboží.

2020-02-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Maximální spokojenost, co bylo uvedeno na stránkách tak platilo.

2020-02-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vše bez problému, rychlost

2020-02-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle doručení Kvalitní zboží Žádná

2020-02-10

Horoskop zdraví

Publikováno : 2019-07-10 09:52:04
Kategorie : Horoskopy , Zdraví

Horoskop zdraví

Beran


I když nemáte konkrétní zdravotní potíže, podzim může být obdobím, které prověří vaši odolnost vůči stresovým zátěžím, kondici imunitního systému. Je proto důležité, abyste pro sebe něco udělali. Nešetřete na sobě, vsaďte na kvalitu místo na kvantitu. Platí to jak o potravinách, tak třeba o způsobu trávení volného času. Vyberte si vždy to nejlepší.


Býk


Pokud sportujete, nebo s rekreačními aktivitami začínáte, chovejte se sami k sobě s rozumem, ke svému tělu s nezbytnou úctou. Na potíže s klouby si preventivně naordinujte osvědčené recepty z alternativní medicíny, bylinkami rozhodně nic nezkazíte. Když se pak ještě budete chovat zodpovědně při provozování joggingu, aerobiku, plavání či cyklistice, omezíte možnost úrazu na minimum.


Blíženci


Trápí vás bolest hlavy? Možná jste trochu přepracovaní, nedělá vám dobře pobyt v zakouřeném prostředí. Může to být i důsledek nedostatečného pitného režimu, nekvalitního spánku. I když nepociťujete žízeň, měli byste se snažit denně přijmout až dva litry tekutin. Nejlépe neslazených, ať už v podobě obyčejné vody, minerálek či bylinkových a ovocných čajů. Také si připomeňte důležité zásady spánkové hygieny.


Rak


Ne všechno může v životě jít tak, jak jste si představovali a vysnili. Pokud se necítíte dlouhodobě v pohodě, jste frustrovaní, lze předpokládat, že se to odrazí i po zdravotní stránce. Hvězdy radí - zkuste v životním tempu trochu zvolnit, o své zdraví se lépe starat. Kdy jste naposledy absolvovali preventivní prohlídku? Měli byste si na ni udělat čas. Alespoň se přesvědčíte, že všechno je, jak má být.


Lev


Podle postavení planet lze soudit, že byste měli být celý říjen v dobré kondici. Rozhodně by vám neměla scházet energie a vitalita. Budete je potřebovat, neboť tento měsíc by měl být z profesního hlediska velmi náročný. Tím spíš byste měli rozumně hospodařit s časem. Věnovat ho nejen práci, ale i aktivitám, které vás povzbudí, naplní radostí a optimismem, při nichž si odpočinete.


Panna


Zdá se, že tělo i duše volají po očistné kúře, změně životního stylu. Snažte se omezit nikotin, kávu, ale i léky, po nichž saháte v případě nepohody, přetažení, různých problémů. Zkuste „nasadit“ alespoň jednodenní půst. Dopřejte si bylinkové čaje, neperlivé minerálky, zeleninové a ovocné šťávy, vyloučíte tak z těla škodliviny, které organismus zatěžují.


Váhy


Dospěli jste k rozhodnutí, že musíte něco udělat s nadváhou, s nevzhlednými faldíky na břiše? Jsou vám kalhoty škrticí v pase nepohodlné? Nemůžete se sami na sebe podívat do zrcadla? Zřejmě nastal správný okamžik, abyste se začali rozumně stravovat. Zapomeňte ale na hladovku, racionální jídelníček, pestrá strava v přiměřeném množství a pravidelný pohyb dokáží zázraky. Jen to chce správnou motivaci a pevnou vůli.


Štír


Neobyčejně příznivá konstelace planet by se měla nejspíš projevit i v oblasti zdraví. Měli byste se jak po fyzické, tak duševní stránce cítit neobyčejně fit. Dostaví se pocit, že všechno jde samo sebou, bez toho, že byste museli vynakládat výjimečnou energii. Přesto byste měli být opatrní. Zvláště tehdy, když k vaším oblíbeným aktivitám patří nějaký druh sportu.


Střelec


Vypadá to, že zdraví jste odsunuli trochu na vedlejší kolej. Nepovažujete ho za něco, do čeho by bylo zapotřebí investovat. Hvězdy ale soudí, že tenhle přístup by se vám mohl dříve či později vymstít. Snažte se o svoji tělesnou i psychickou kondici více pečovat. Už také proto, aby vás nepřekvapily neočekávané problémy. V tomto směru je na místě přijmout nějaké konkrétní předsevzetí.


Kozorožec


Cítíte se ve skvělé formě, vaše životní síla se zdá být tento měsíc takřka nevyčerpatelná. Ale pozor, abyste nepodlehli mylnému dojmu, že je vše v pořádku a nemůže vás nic překvapit. Vyvarujte se v životosprávě všeho, o čem víte, že vám nedělá dobře, mohlo by se negativně podepsat na zdraví. Ze svého jídelníčku raději vyřaďte pokrmy, které by vám nějaké potíže z minulosti mohly připomenout.


Vodnář


Podzim je v plném proudu, a proto nepodceňujte teplé oblečení. Rýma a nachlazení vás mohou překvapit tím spíš, neboť jste přesvědčeni o tom, že se o své zdraví dobře staráte. Nepodceňujte prevenci. Stačí větší pozornost věnovat jídelníčku, dopřávat si více ovoce a zeleniny, otužovat tělo, nezapomínat na pohyb, který bude přiměřený věku a kondici.


Ryby


Jestli si myslíte, že light potraviny jsou pro váš dietní režim to nejlepší, co si můžete dopřát, pak jste na omylu. V některých z nich sice najdete umělé sladidlo místo cukru, ale nikoli snížený obsah tuku. Pokud chcete zhubnout, bude to chtít větší pozornost zaměřit na výběr potravin, pečlivější sledování informací na obale od výrobců. Nemůžete však spoléhat jen na změnu jídelníčku. Pamatujte, že bez pohybu kila dolů nepůjdou.
(pru)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)