horoskop

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
super, doporučuji, zboží paráda, popisek ke zboží:)

2019-07-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
velký výběr magnetických náramků

2019-07-12

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé doručení

2019-06-29

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlé dodání

2019-07-2

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání, zboží jsem obdržela již druhý den po objednání.

2019-06-24

Horoskop na tento den

Publikováno : 2019-03-07 13:58:00
Kategorie : Horoskopy

Horoskop na tento den

DENNÍ HOROSKOP NA 19. ČERVENCE


BERAN: Je tu váš šťastný den. Ať se pustíte do čehokoli, půjde to. I ve financích máte dnes volnou ruku. Pořiďte si něco, po čem dlouho toužíte.


BÝK: Pozor na někoho, kdo se chce jen svézt na vlně vašeho úspěchu. Naučte se rozlišovat, kdo si vaši pomoc zaslouží a koho máte slušně odmítnout.


BLÍŽENCI: Léto vám nabízí odpočinek a relaxaci. Zastavte se přijímejte to, co je tu i pro vás. Bylo by škoda strávit všechen čas prací.


RAK: Je čas uvědomit si nepříjemnou vlastnost, která vám dlouhodobě narušuje vztahy s okolím. Nejste náhodou příliš uzavření?


LEV: Uzavíráte obchody, podepisujete důležitou smlouvu? Paní Štěstěna by měla stát po vašem boku. Jen si nesmíte připustit žádné pochybnosti.


PANNA: Neodmítejte pozvání na návštěvu. V příjemné společnosti najdete inspiraci pro další dny, báječně si můžete odpočinout. + Štěstí si jde svou cestou.


VÁHY: Jestliže se ohlížíte do minulosti, může to vést k jisté frustraci. Neztrácejte čas vzpomínkami, žijte přítomností. V osobním životě není příliš důvodu k optimismu.


ŠTÍR: Jestliže se na vás někdo obrátí s prosbou o pomoc, neobracejte se k němu zády. Pokud však půjde o prosbu související s penězi, důkladně ji zvažte.


STŘELEC: Popusťte uzdu fantazii a začněte přemýšlet jinak než doposud. Není to tak složité a uvidíte, jak bude svět najednou krásnější.


KOZOROŽEC: Zkušenosti druhých se vám budou hodit, proto bedlivě naslouchejte radám, kterých se vám zdarma dostane. Navíc jsou míněny upřímně.


VODNÁŘ: Nedbali jste na prevenci? Pak vás může potrápit zdravotní indispozice, nemoc. Věřte, že štěstí stojí při vás. 

 
RYBY: Pokud jste zanedbávali zdraví a prevenci, budete pravděpodobně čelit ataku nemoci.  Láska vás potěší.

DENNÍ HOROSKOP NA SOBOTU 20. ČERVENCE


BERAN: Užívejte si léta. Ať už se vydáte k vodě nebo toužíte poznat nějaké neznáme zákoutí, užijete si to. Vezměte s sebou někoho, s kým vám bude dobře.


BÝK: Pokud se neuzavřete doma, můžete prožít krásný víkend ve společnosti kamarádů. Nechte se zlákat ke společnému víkendu u vody.


BLÍŽENCI: S partnerem vás nemusí poutat stejné názory na všechno kolem. Mnohem cennější je  projevená tolerance. Každý má právo na svůj názor.


RAK:  Dnešek přeje nákupům. Budete mít štěstí a v obchodě narazíte na výhodné kousky. Kdy jste si naposledy dopřáli a koupili si něco na sebe?


LEV: Zdá se, že budete ve skvělé fyzické kondici. To vám umožní věnovat se programu, který jste si na dnešek stanovili. Slevte ze svých očekávání.


PANNA: Postavení planet nahrává aktivitám, které lze provozovat v přírodě. Překonejte svou pohodlnost, lenost, udělejte něco užitečného pro posílení kondice.


VÁHY: Zasloužili byste si příjemnější pocit ze života, ale hvězdy vás nejspíš vystaví nějaké nepříjemné zkoušce, nečekané zátěži.


ŠTÍR: Budete se muset smířit s představou, že ne všechno zvládnete najednou. Také si dávejte větší pozor na zdraví, podle hvězd vás může potkat menší indispozice.


STŘELEC: Nepůjčujte nikomu vybavení z domácnosti, o které nechcete přijít. Byť by to byl jen mixér. Dnes se totiž rozbije, co se rozbít dá.


KOZOROŽEC: Dnešní den má pro vás nějaké překvapení, užívejte si volného dne a nemyslete na to, co vás čeká zítra nebo pozítří.


VODNÁŘ: Fyzické námaze se raději vyhněte, nežeňte se ani do sportovních výkonů. Zřejmě ožijí vaše vzpomínky.


RYBY: Den přeje romantickým setkáním a výletům. Jste-li sami, máte reálnou šanci navázat novou známost.

DENNÍ HOROSKOP NA NEDĚLI  21. ČERVENCE


BERAN: Vaše chuť pomáhat druhým je neobyčejná a také velmi viditelná. Dejte si pozor na energetické upíry, abyste ze sebe nedali víc, než si můžete dovolit.


BÝK: Udělejte dnes jen to, co musíte a pak si najděte chvilku pro sebe. Prospěje vám místo, kde si můžete číst nebo se věnovat nějakému koníčku.


BLÍŽENCI: Pomíjivost zbytečného shonu si snadno uvědomíte při víkendovém výletu. Hrady a zámky jsou plné inspirativních příběhů minulosti.


RAK: Můžete mít pocit, že jste se ocitli uprostřed chaosu a nedělá vám to dobře. Bude třeba si v první řadě uspořádat věci kolem sebe.


LEV: Pokud se chystáte na cesty, ať už vlastním autem nebo použijete hromadnou dopravu, soustřeďte se na svůj cíl. Obloukem se vyhněte Býkům.


PANNA: Dělejte jen to, co vás baví a přinese do duše spokojenost a radost. Rodina podpoří vaše záměry.   Zapomeňte na poraženeckou náladu.


VÁHY: Radost vám udělají děti, příbuzní, společnost milých lidí. Víkend se snažte strávit mimo domov.   Osud se někdy postaví na zadní, může mít svou hlavu.


ŠTÍR: Nějakému úkolu, povinnosti se vyhýbáte jako čert kříži. Ale uvědomte si, že čím dříve se vám podaří smést ho ze stolu, tím lépe pro vás.


STŘELEC: Buďte důslední v otázkách financí, jinak se vám váš laxní přístup vrátí jako bumerang. Potěšte partnera kulturním zážitkem.


KOZOROŽEC: Už jste se dlouho své drahé polovičce pořádně nevěnovali, a to je potřeba napravit. Romantická večeře by měla být začátkem krásné noci.   


VODNÁŘ: Relaxujte, odpočívejte, potřebujte načerpat energii. + Ve společnosti toho, kdo vás má rád, se rychle zotavíte.  


RYBY: S vaším zdravím to nemusí být nejlepší. Naslouchejte signálům těla, měli byste relaxovat a dobíjet energii.

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)