horoskop

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
nemám výhrady,objednávka byla vyřízena rychle,zboží dorazilo v pořádku,hezky zabalené

2020-01-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Doporučuji

2020-01-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi příjemné jednání, rychlé dodání, skvělé ceny.

2020-01-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Bleskové dodání zboží

2020-01-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Děkuji, zase se na vás obrátím s nákupem, super !!

2020-01-19

Horoskop na tento den

Publikováno : 2019-03-07 13:58:00
Kategorie : Horoskopy

Horoskop na tento den

HOROSKOP NA  SOBOTU 25. LEDNA


BERAN:  Díky podpoře přátel jste dnes opět v dobré kondici a plni elánu. Sebevědomí vám sluší. Přidejte úsměv a pozvěte kamarády na večírek.


BÝK: Připravte pro svého partnera  hezký večer plný romantiky a projevte mu svou lásku. Sami nejlépe víte, jakou oporu v něm máte. Buďte kreativní.


BLÍŽENCI: Společenský život něco stojí a vy si rozhodně nic neodpíráte. Pamatujte jen, že výdaje je potřeba sladit s příjmy, abyste nezasahovali příliš do úspor.


RAK: Budete plni pozitivní energie a zvládnete jakýkoliv úkol bez větší námahy. S úspěchem můžete počítat především při sportovních aktivitách.


LEV: Pozor na přejídání a přemíru alkoholu. Mohlo by se to podepsat na zažívání. Také stres je rizikovým faktorem pro trávicí potíže.  


PANNA: Přestaňte si na něco stěžovat a hledejte způsob, jak si věci ulehčit. Hledat viníka u druhých lidí je příliš snadné. V lásce nelze soutěžit.

VÁHY: Dostali jste pozvání na ples, večírek, mejdan? Zapracujte na svém vzhledu a vyrazte do společnosti. Uvidíte, jak pookřejete.  Z překvapení ze strany opačného pohlaví zřejmě nevyjdete.

ŠTÍR: Nepřehánějte to tentokrát s plněním domácích pracovních povinností. Věnujte se raději zimním radovánkám. Nebo si zajděte na pohodovou procházku s partnerem. Váš organismus si to po hektických dnech zaslouží. Nejen prací živ je člověk.


STŘELEC:  Klidně si dopřejte toho, čeho si vaše srdce žádá a vůbec se při tom na nic neohlížejte. Dostanete nabídku, která se neodmítá.   


KOZOROŽEC: Vše vám půjde tak nějak samo od ruky, čehož byste měli využít pro zlikvidování nějakých starých restů.  Co trocha romantiky s partnerem?  


VODNÁŘ: Můžete výhodně koupit cosi do domácnosti, naplánovat rodinný rozpočet. Pozvání na schůzku, rande, neodmítejte.  


RYBY: Věnujte pozornost i péči svému protějšku. Jestliže jste sami, vyrazte do společnosti.Můžete potkat spřízněnou duši.  

HOROSKOP NA  NEDĚLI 26. LEDNA


BERAN: Je čas pomalu plánovat místo a čas letní dovolené. Partnera jistě potěší, pokud výběr necháte tentokrát na něm. Nalaďte se na společnou vlnu a oddejte se snění.  


BÝK: Vaše duševní i fyzická energie je na vrcholu. Máte před sebou nejlepší den měsíce a hvězdy budou přát všemu, co budete chtít udělat.

 
BLÍŽENCI: Využijte energii, která ve vás dřímá a pusťte se do úprav vašeho bydlení. Pokud domácnost vyčistíte a doladíte nějakou dekorací, rozsvítíte prostor.


RAK: Nerozhodujte se pod tlakem, co od vás očekává okolí. O svém životě si rozhodujte sami. Promyslete si, co chcete vy a jděte za tím.


LEV: Lednové počasí není radno podceňovat. Pozor, abyste si lásku nemalovali v příliš růžových barvách. Zklamání v duši je na spadnutí.   


PANNA: Planety radí - věnujte čas odpočinku. Vydejte se na výlet, poznávejte nová místa, nemyslete na povinnosti. Nezadané začne drtit samota.


VÁHY: Nepotlačujte svou ctižádost. Jestliže jste si udělali konkrétní plán, snažte se ho splnit. Uvidíte, jak vás zahřeje svědomí, opadne stres.


ŠTÍR: Jestliže jste rodiči dospívajících dětí, udělejte si na ně čas. Možná potřebují vaši radu. V lásce půjde zřejmě o trefu vedle.


STŘELEC:  Muži by měli partnerky obdarovat květinou, ženy by mohly uvařit skvělý oběd či večeři. Tyto věci opravdu skvěle zabírají.


KOZOROŽEC: Udělejte něco užitečného, darujte peníze nebo nepotřebné věci, adoptujte si zvíře z útulku. V dobrém se vám to vrátí.


VODNÁŘ: Neseďte doma. Můžete potkat zajímavé lidi, cosi začít plánovat a domlouvat. Čas nahrává setkáním a novým láskám.  


RYBY: Zbavte se pochybností, v lásce máte štěstí na své straně. Věřte, že co do vztahu investujete, to se vám znásobené vrátí.  

 HOROSKOP NA  PONDĚLÍ 27. LEDNA


BERAN: Můžete se cítit, jako vítězové. Dokázali jste něco, o co jste se dlouho snažili. Uznání můžete čekat od širokého okolí. Odměňte se třeba relaxační koupelí.  


BÝK: Je ideální čas pro to, potěšit své nejbližší. Ať už uspořádáte společný výlet nebo je pozvete domů na večeři, určitě si to užijete.


BLÍŽENCI: Práce i studium vám půjde od ruky. Nenecháte se zastavit žádnými rušivými telefonáty ani návštěvami. Dnes budete k nezastavení.


RAK: Vaše pracovní úsilí už odpovídá očekávání zaměstnavatele. Můžete na sebe být pyšní, protože sotva skončí vaše pracovní doba, máte hlavu plnou lásky.


LEV: Začátek týdne může být ve znamení zmatků. Nahlédněte častěji do svého diáře, abyste na něco důležitého nezapomněli. Možná nastal čas bilancování.  


PANNA: Z prázdné peněženky si nedělejte těžkou hlavu. Zdá se, že najdete způsob, jak ji co nevidět bohatě naplnit. V citech zaznamenáte chaos.


VÁHY: Z menší hádky vyvozujete zbytečně předčasné závěry. Pamatujte na to, že v partnerském životě může pročistit vzduch. Udobřování bude stát za to.  


ŠTÍR: Ať se vám to líbí nebo ne, pravidla se musí dodržovat. Nechtějte předělávat svět a vyhněte se konfliktům. Někdy je lepší pouze přikyvovat.


STŘELEC:  Do práce se můžete těšit. Máte velký potenciál, hlavně co se nápadů týká. Můžete si zajistit pochvalu či dokonce povýšení.   


KOZOROŽEC: Jak jste na tom s plněním novoročních předsevzetí? Daří se vám? Pokud ne, nezoufejte. Nakonec to půjde snáze, než čekáte. 

 
VODNÁŘ: Využijte den k zahájení nových aktivit. Štěstí máte na své straně a nechybí vám ani podpora planet. Láska má zelenou.  


RYBY: Dnešek může prověřit vaši odpovědnost, kolegialitu. Jste-li zamilovaní, budete se vznášet jako na růžovém obláčku.   
 


 

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)