horoskop

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost ochota spolehlivost

2019-09-12

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Obchod splnil můj požadavek

2019-09-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Doporucuji vsem zakaznikum jeden den objednano a druhy den zbozi bylo dodano

2019-09-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vše v pořádku

2019-09-6

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlé vyřízení

2019-09-4

Horoskop na tento den

Publikováno : 2019-03-07 13:58:00
Kategorie : Horoskopy

Horoskop na tento den

HOROSKOP NA PÁTEK 13. ZÁŘÍBERAN: Spojení pátku s číslem třináct by vás dnes mohlo potrápit. Raději dnes jděte z práce rovnou domů a nikde nevyndávejte doklady ani hotovost.


BÝK: Pátku třináctého se děsit nemusíte. Naopak si můžete s někým blízkým vyrazit za zábavou a příjemně se odreagovat po úspěšném pracovním týdnu.


BLÍŽENCI: Ve vztahu budete mimořádně kreativní a partner vás za to zahrne projevy lásky. Prožijete neopakovatelný večer ve dvou plný jiskření.


RAK: Pátek třináctého vás může pozlobit. Příbuzní nebo blízcí přátelé se vás pokusí finančně využít. Nenechte si takové chování líbit.


LEV: Před vámi je možnost přivýdělku, nečekaný zdroj financí. Ale věřte tomu, že nic nedostanete zadarmo. Všechno si budete muset zasloužit.  Můžete chtít víc, než dostáváte.


PANNA: Ať jste pověrčiví, nebo vás lidová pořekadla o pátku třináctého nezajímají, dnešek vás může v mnoha směrech jenom potěšit.  Se Štírem můžete zažít šťastné chvíle.


VÁHY: Nezaobírejte se problémy jiných lidí, sami máte co řešit. V mnohém by cizí starosti mohly být pro vás inspirací.  Všechno se vám vrátí jako bumerang.


ŠTÍR: Možná byste nejraději dnes vůbec nevytáhli paty z domova. Pokud jste pověrčiví a máte strach z pátku třináctého, dnešek vám chystá překvapení, které nečekáte.


STŘELEC: Planety vám nabízejí velkou šanci na výdělek, proto neváhejte a vrhněte se do obchodů, které vám jej přinesou.  


KOZOROŽEC: Pokud budete mít pocit, že potřebujete čas jen pro sebe, učiňte tak a na nikoho se neohlížejte. Co takhle meditace?


VODNÁŘ:  Zvýšenou pozornost věnujte zdraví. Jinak nevěřte pověrám, pátek třináctého vám může přinést úspěch, a to zejména na poli pracovním.


RYBY: Je pátek třináctého, což vás děsit nemusí. Objeví-li se nějaké potíže, pak nejspíš kvůli zanedbané životosprávě, zdravotní prevenci.HOROSKOP NA SOBOTU 14. ZÁŘÍBERAN: Připravte něco dobrého k jídlu a pití a pozvěte přátele. Rozptýlení a zábava vám udělá dobře a možná potkáte i někoho zajímavého se společnými zájmy.


BÝK: Můžete si dovolit trochu nicnedělání. Užijte si sobotu v klidu domova a svůj čas prožijte s někým blízkým. Vychutnejte si harmonii.


BLÍŽENCI: Ve společnosti dnes budete jako ryba ve vodě. Nebudete mít problém najít společnou řeč i s úplně cizími lidmi. Vaše radostná nálada bude nakažlivá.


RAK: Pokud vám to počasí jen trochu dovolí, věnujte se aktivně nějakému sportu. Vaše tělo si o to říká. Poslechněte ho a vyplavte pořádnou porci endorfinů.


LEV:  Jestli máte chuť odpočívat, zahálet, učiňte tak bez výčitek svědomí. Zapomeňte o víkendu na povinnosti a starosti všedních dnů.  Pozornost opačného pohlaví vás těší.


PANNA:  Pokud uděláte chybu, někomu ublížíte, omluva to napraví. Důležité bude svůj přešlap přiznat a netvářit se, že jste perfektní.  Nebojte se vnést do milostné života něco nového.


VÁHY: Zkuste se správně nastartovat hned ráno po probuzení, dneškem pak mnohem lehčeji projdete, více si ho užijete.  Partnerskému vztahu hrozí ochladnutí.


ŠTÍR: Stres a nátlak ještě ničemu nepomohly. Vydejte se za svým cílem vlastním tempem, zvolte postup, který je vám blízký, osvědčil se vám.


STŘELEC: Nepátrejte po příčině událostí, které ne zcela chápete. Někdy to tak život zařídí, ale na druhou stranu vám dá šanci vše vyřešit.


KOZOROŽEC: Ať už se rozhodnete trávit volný jakýmkoli způsobem, nepřeceňte své finanční možnosti. Planety vás nabádají k šetření.


VODNÁŘ: Potřebujete nabrat síly. Uděláte dobře, když investujete čas a peníze do svého zdraví a rodinného zázemí, jež je vám oporou.  


RYBY: Vlivem okolností můžete být v lehké euforii a podcenit situaci. Jestli ztratíte koncentraci, hrozí vám nehody, úrazy a zranění.HOROSKOP NA NEDĚLI 15. ZÁŘÍBERAN: Možná jste se sami zalekli, kolik peněz jste za víkend dokázali utratit. Pokud jste doplňovali šatník pro podzimní počasí, nelitujte.


BÝK: Vaše vztahy s okolním světem jsou teď mimořádně dobré a to ve vás může vyvolávat až bohémský postoj k životu. Mějte pod kontrolou svá vydání.


BLÍŽENCI: Jednou za čas je třeba se odměnit. Udělejte si chvilku pro sebe, a něčím se potěšte. Uvidíte, že i drobnost vám dokáže pohladit duši a vykouzlit úsměv na rtech.


RAK: Připravte nějaký výlet nebo společnou zábavu pro svého partnera. Pokud svůj plán udržíte do poslední chvíle v tajnosti, bude překvapení dokonalé.


LEV: Nebojte se opustit zažité rituály, podnikněte něco zcela netradičního. Uvidíte, že vám změna prospěje. + Platí to i v partnerském vztahu.


PANNA: Plánujete navštívit obchodní centrum? Rozhodně se nemusíte držet při zemi. Finanční situace vám podle hvězd umožňuje trochu si vyhodit z kopýtka.


VÁHY: Připravte se na nějakou zatěžkávací zkoušku. Máte-li pocit, že jste svému protějšku ublížili, je správný čas na omluvu, upřímný, otevřený rozhovor.


ŠTÍR: Máte pocit, že toho musíte hodně stihnout. Znáte pořekadlo, které říká spěchej pomalu? Zkuste se jím řídit a nic tím nezkazíte.


STŘELEC: Z vašeho pohodového rozpoložení, plynoucího s příznivé finanční situace, by měl něco mít i partner. Udělejte mu radost.


KOZOROŽEC: K lidem, kteří jsou k vám slušní, se chovejte také tak. Těm ostatním se vyhýbejte nebo na jejich invektivy nereagujte.


VODNÁŘ: V souvislosti s postavením planet buďte dnes velmi opatrní. Nepokoušejte se lámat rekordy, hrozba úrazů a zranění poroste.


RYBY: Zaměřte nyní striktně pozornost na své zdraví, jinak brzy skončíte v péči lékařů. Relaxujte, odpočívejte, doplňujte vitaminy.

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)