horoskop

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání,magnetický náramek je krásný a můj dojem je že i přesto že ho nosím krátce tak se cítím celkově vitálnější a v lepší psychické pohodě.Jsem mile překvapen a tento obchod si získal mou důvěru. Mohu jen vřele doporučit i ostatním případným zákazníkům. S pozdravem Jaroslav Kovář.

2020-10-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Pěkné. Líbí se

2020-10-29

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
oukej

2020-10-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo bez problémů, velmi rychle. Domnívám se, že by zboží v mém, případě nemuselo být baleno do krabice, ale stačila by bublinková obálka (objednávka 6x malý inhalátor)

2020-10-26

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost

2020-10-27

Denní horoskop

Publikováno : 2020-07-10 11:28:56
Kategorie : Horoskopy

Denní horoskop

HOROSKOP NA PÁTEK 30. ŘÍJNA


BERAN: Soustřeďte se na to, v čem jste dobří. Radost v těchto dnech najdete všude tam, kde je potřeba fyzických sil. Manuální činnost vás uvolní.


BÝK: ♥ Flirt sice může být příjemným kořením vztahu, ale pozor, abyste si udrželi hranici, za kterou nepůjdete. Snadno byste mohli ublížit.


BLÍŽENCI: Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, a tak i starosti, které si teď připouštíte, se brzy rozplynou. Zaměstnejte svou mysl třeba prohlížením hezkých fotografií.


RAK: Je skvělý den pro změny všeho druhu. Můžete začít seznamem toho, co byste chtěli ve svém životě nastavit jinak.


LEV: Z jednoho úspěchu se nedá žít věčně. O tom se dnes přesvědčíte na vlastní kůži. Změny, které jste nepředpokládali, si žádají vaši flexibilitu.


PANNA: Myslete na naplnění rodinné kasy. Možná je čas poohlédnout se po nějakém přivýdělku, brigádě. ♥ Milostná bouřka se rychle přežene.


VÁHY: Hvězdy vám předpovídají skvělý den. Mnohé z toho, co jste si naplánovali, by mělo zaručeně vyjít podle vašich představ.


ŠTÍR: Máte pocit, že z problémům nevyjdete? Postupujte krok za krokem, nechtějte zvládnout víc věcí najednou. ♥ Neutrální den.


STŘELEC: ♥ Máte možnost si užít s partnerem velmi zajímavé chvíle. Zkuste být trochu akční a nachystejte mu nějaké milé překvapení.


KOZOROŽEC: Dnešek bude výjimečný, protože naleznete něco, po čem už dávno toužíte. A je jedno, co zrovna hledáte - nemusí vůbec jít o materiální věc.


VODNÁŘ: Konstelace vám stále ženou vítr do plachet, jak se říká. ♥ Komunikace dnes nabývá na významu, nepodceňujte to.

 
RYBY: Využijte den k setkáním, navazování nových  profesních či osobních kontaktů. Můžete získat novou motivaci, inspiraci.

HOROSKOP NA SOBOTU 31. ŘÍJNA


BERAN: Vaše tělo je v dobré kondici a tak zvládnete i náročnější výlet. Procházka po horách povzbudí vaši duši a vrátí jí klid.


BÝK: Na hluboké filozofování to dnes nevypadá, ale hvězdy vám přejí ve sportovních aktivitách. Výlet s přáteli slibuje zábavu i nové zážitky.


BLÍŽENCI: Uvolnění vám poskytne výlet do přírody. Soustřeďte se na zvuky a barvy. Pomohou vám setřást tíseň, která vás trápí.


RAK: Zkuste dnešní den prožít s pocitem vděčnosti za všechno hezké, čeho se vám v životě dostává. Budete usínat s úsměvem na rtech.


LEV: Nejvíce radosti zažijete v rodině, mezi svými blízkými. Vyloučena není ani nečekaná návštěva, milé shledání s někým, koho jste dlouho neviděli.


PANNA: Máte pocit, že všechno zvládnete mávnutím ruky. Ale v reálu to nebude tak snadné, jak si představujete.


VÁHY: Máte chuť utrácet? Jste-li na tom finančně dobře,  pak vám nic nebrání v tom vydat se na nákupy a trochu si vyhodit z kopýtka.


ŠTÍR: Dobrou náladu rozdáváte kolem sebe. Možná je to tím, že se vám něco nečekaného povedlo. ♥ Správný čas říci si o to, co si přejete.


STŘELEC:  Dobíjet energii můžete mnoha způsoby, nejlépe tak, abyste spojili příjemné s užitečným, jak se říká. Myslete také na posilování imunity.


KOZOROŽEC: Více se starejte o své tělo, hlavně o pohybový aparát. Zvolte spíše aktivní odpočinek, výborná by byla jóga nebo procházka v přírodě.


VODNÁŘ: Vyrazíte-li do města, seženete vše, co potřebujete, a možná i se slevou. Koupíte-li si los, je vyšší šance, že vyhrajete.


RYBY: ♥ V milostné sféře, v partnerském soužití, nemusí vše klapat podle vašich představ. Žárlivost může být důvodem k hádkám.  


HOROSKOP NA NEDĚLI 1. LISTOPADU


BERAN: Potřebujete si pročistit hlavu od starostí a vaše fyzická kondice vám k tomu dává zelenou. Vyrazte do přírody a zaposlouchejte se do zpěvu ptáků.


BÝK: Svou momentální rozladěnost můžete potlačit výletem, procházkou. Vůně stromů a šustění listí pod nohama mohou být balzámem pro vaši duši.


BLÍŽENCI: Můžete se cítit rozpolceně. Duše bude chtít odpočívat a tělo se bude prát o aktivitu. Dobrou volbou tedy může být výlet na krásné místo.


RAK: Budete mít chuť vybít svou energii při nějakém sportu nebo náročnějším výšlapu. Pokud se podíváte na místa z mládí, můžete si příjemně zavzpomínat.


LEV: Zdá se, že máte energie na rozdávání. Nic vám nebrání, abyste se pustili do domácích prací, které zrovna nejsou vašimi nejoblíbenějšími.


PANNA: I když máte dnešek možná perfektně naplánovaný, všechno může nakonec dopadnout jinak, než jste původně zamýšleli.  


VÁHY: Je na vás, jakým způsobem dnešek strávíte. Zda si naložíte spoustu práce, nebo raději dáte přednost odpočinku.


ŠTÍR: S pohybem a fyzickými aktivitami opatrně. Vaše kondice není nejlepší. ♥ Máte rande s Kozorožcem? Pak se máte na co těšit, soudí hvězdy.


STŘELEC: Udělejte si čas na rodinu a své blízké. Věnujte se jim a snažte se utužovat vztahy, budujte si pevné zázemí. Budete ho potřebovat.


KOZOROŽEC: Pokud k vám dorazí nějaká „jobovka“, nebuďte hned vyplašení. V klidu se snažte zjistit co nejvíce dalších informací.


VODNÁŘ: Astrologické aspekty vás neohrozí. Pokud si sami „nezaděláte“ na nějaký problém, bude  neděle plynout v relativním klidu.


RYBY: Neřešte nic s horkou hlavou, jak se říká. Pokud vás cosi rozladí, běžte se projít ven, do přírody. ♥ Něco asi bude jinak, než chcete.

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)