horoskop

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlá dodávka

2020-08-6

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Ryclé dodání

2020-07-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Přehlednost,rychlost vyřízení objednávky.

2020-07-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost dodání... Úplně super.

2020-07-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem hodně spokojená.

2020-07-11

Denní horoskop

Publikováno : 2020-10-08 10:07:58
Kategorie : Horoskopy

Denní horoskop

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 10. SRPNA


BERAN: Život vám připadá krásný a máte potřebu se o svůj pocit podělit. Někomu svým postojem můžete hodně pomoci. Energie z vás přímo sálá.


BÝK: Na všechno se umíte podívat z více úhlů a daří se vám tak vybrat nejlepší řešení složitých situací. Uplatníte to především v práci.


BLÍŽENCI: Počítejte s tím, že nový týden vám přinese i nové zážitky. Bude záležet na vaší aktivitě, jak široký záběr budou mít. Štěstí je při vás.


RAK: Vaše sebevědomí právem roste. Dokázali jste se poprat s náročným pracovním úkolem a viditelná je i vaše péče o partnera.


LEV: Zdá se, že před vámi vyvstane povinnost pro něco důležitého se rozhodnout. Neměli byste tak činit pod tlakem, nechte si čas na rozmyšlenou, než na něco kývnete.


PANNA: Dávejte si pozor, abyste díky své upřímnosti a otevřenosti někoho nenaštvali. Můžete mít pocit, že vás partner zanedbává.  


VÁHY: Do práce se dnes pusťte s plným nasazením. Čekají vás náročné úkoly. Neslibujte ale víc, než jste schopni splnit. Zbytečně by utrpěla vaše dobrá pověst.


ŠTÍR: Toužíte po něčem, co si momentálně nemůžete z finančních důvodů dopřát? Možná zjistíte, že štěstí můžete najít úplně někde jinde než v obchodním centru.


STŘELEC: Máte-li cokoli na srdci, svěřte se lidem, jimž důvěřujete. Nebojte se toho. Občas je nutné nechat emocím volný průchod.


KOZOROŽEC: Neváhejte říci to, co vás tíží. Jedině tak se vyvarujete nedorozumění a z toho plynoucím konfliktům. Uleví se vám, i druhé straně.


VODNÁŘ: Ať jste zaměstnáni nebo podnikáte, můžete řešit nějaké potíže, změny. Pozor na stres, negativně ovlivňuje zdraví.

 
RYBY: Pokud se zúčastníte nějakého pohovoru nebo výběrového řízení, máte šanci uspět. Je přáno novým láskám.

HOROSKOP NA  ÚTERÝ 11. SRPNABERAN: Budete mít chuť rozvíjet své koníčky. Dost možná si k tomu pořídíte i nové materiály, abyste se mohli zdokonalit.


BÝK: Lidé si ve vaší společnosti připadají lepší. Dovedete vytvořit atmosféru, kde není prostor pro spory, ale kde se hledají řešení.


BLÍŽENCI: Využijte svou empatii a humor v komunikaci s přítelem, který hledá radu. Sami vystihnete správnou chvíli, kdy je třeba promluvit.


RAK: Pokud chcete obdarovat svůj protějšek něčím osobním, raději předem zapátrejte, co by to mělo být, ať si nezkazíte radost.


LEV: Chcete mít jistotu, ale vidina pevného bodu, pokud jde o finance, se vám vzdaluje. Nenechte se rozhodit žádnými negativními zprávami. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří.


PANNA: Dnešek vám může přinést nový impulz, popostrčit vás blíž k vysněnému cíli. Nebude to ovšem zadarmo. Soustředěná činnost přinese ovoce.  


VÁHY: Nejste tak bohatí, abyste si mohli kupovat drahé věci. Na to pamatujte, až se vydáte do obchodu. Někdo vás zklamal? Nechtějte mu ale oplácet stejnou mincí.

 
ŠTÍR:Planety naznačují, že vás čeká důležité jednání. Ať je jakékoli povahy, dokumenty, které musíte opatřit svým podpisem, si nejdříve dobře pročtěte.


STŘELEC: Láska je mocná čarodějka, a to není jen klišé. Zkuste ji více rozdávat, a to nejen svým nejbližším, a budete překvapeni, co vše se změní.  


KOZOROŽEC: O peníze byste se nyní neměli strachovat. Na vše potřebné máte a ještě si můžete udělat nějakou malou radost. 

 
VODNÁŘ: Nemusíte se cítit nejlépe fyzicky ani psychicky. Dlouhodobější a chronické zdravotní potíže se mohou zhoršit.


RYBY: Soustřeďte se, nač je třeba, ať stihnete zareagovat včas. Může totiž dojít ke změnám, cosi se může trochu zkomplikovat.  

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)