horoskop

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
perfektní, doporučuji

2020-05-31

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost

2020-05-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jeden den objednám a druhý den to mám v pořádku doma.Takhle má fungovat kvalitní obchod,za mně, bez mrknutí oka, pět hvězd z pěti.

2020-05-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Kameny jsou krasne,velike a v uplne dobrem stavu.

2020-05-27

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Blesková reakce - naprostá spokojenost.

2020-05-22

Denní horoskop

Publikováno : 2020-05-06 10:56:01
Kategorie : Horoskopy

Denní horoskop

HOROSKOP NA SOBOTU 6. ČERVNA


BERAN: Konečně se můžete plně věnovat jen objektu své lásky. Společně strávený čas vás probudí z letargie a vy tak zase budete mít chuť něco dělat.


BÝK: Všechno kromě lásky a vztahů se vám dnes bude jevit jako nepodstatné. Pokud nebudete mít možnost být nablízku objektu své lásky, budete se oddávat snění.


BLÍŽENCI: Je čas nabrat nové fyzické síly. Věnujte se proto spíš lehkým sportům, aby vaše svalstvo úplně nezatuhlo. Malý pěší výlet vám dopřeje i zajímavé zážitky.


RAK: Pokud si chcete pořídit nějaký nový kousek do šatníku, dopřejte si ho. Vaším rozpočtem to neotřese a vy jednou budete také konečně myslet i na sebe.


LEV: Hlídejte si zdraví a nepodceňujte životosprávu. Potřebujete více spánku, který posiluje, investujte do vitaminů, aby vaše tělo zvládlo každodenní stres.


PANNA: Práce sice šlechtí, ale měli byste si udělat čas na odpočinek, zábavu, hezké chvíle. S rodinou, přáteli, neodsouvejte své záliby a koníčky. Neutrální den.


VÁHY: Možná se dostaví někdo, koho jste delší čas neviděli. Půjde o setkání velice srdečné, vlídné, které vám příjemně zpestří volný den. Neodhánějte od sebe lásku.   


ŠTÍR: V rodině cítíte bezpečí, jistotu. Proto své nejbližší hýčkejte, rozmazlujte a dávejte jim najevo, co pro vás znamenají. Někdy to s láskou nevychází.  


STŘELEC: Pokud plánujete nějaký výlet, děláte velmi dobře. Pokud ne, měli byste se snažit více relaxovat. Budete potřebovat tzv. vypnout a dobít baterky.


KOZOROŽEC: Snažte se trochu potlačit své ego, nechtějte vyčnívat nad ostatními. Musíte hledat zlatou střední cestu, pak dosáhnete úspěchu.


VODNÁŘ: Možná máte nějaké starosti, ale snažte si udržet nadhled. Víkendový den přeje upevňování rodinných vazeb.    


RYBY: Aspekty vás mohou svádět ke flirtování, milostným hrám. Pokud řešíte partnerské problémy, je ve hře i nevěra.   


 
HOROSKOP NA  NEDĚLI  7. ČERVNABERAN: Dnes vám bude dobře s rodinou. Připravte dobrý oběd a užijte si společné chvíle.  Sdílení zážitků a vzpomínek vás zahřeje u srdce. Smích vás uvolní.


BÝK: Výlet do přírody vás ujistí v tom, že svět je krásný. K úžasu vás přivede každá rostlina a možnost dýchat svěží vzduch vaši euforii ještě posílí.


BLÍŽENCI: Neděle vám nabídne dostatek prostoru, abyste pro svou drahou polovičku připravili nějaké milé překvapení. Strávíte příjemný den.


RAK:  Jste v duševním i fyzickém útlumu a nemá cenu se tomu vzpouzet. Dopřejte si relaxaci u nenáročného čtení nebo si vychutnejte vanu plnou bublinek.


LEV: Je zbytečné, abyste se rozčilovali nad chováním svým potomků. Zkuste pro ně mít víc porozumění a pochopení. Kritika se někdy může míjet účinkem.


PANNA: Nebuďte na sebe tak přísní. Zkuste z něčeho slevit, neberte sami sebe tolik vážně. Zapracujte na tom, abyste měli dobrou náladu a rozdávali ji druhým.


VÁHY: Při sportu a jiných fyzických aktivitách buďte nadmíru opatrní. Hrozí vám úraz z přetížení. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Partnera si musíte udobřit.


ŠTÍR: Možná si to neuvědomujete, ale druhým můžete pomoci už jenom tím, že je pozorně vyslechnete. Ozvěte se někomu, kdo se cítí osamělý.  


STŘELEC: Nejspíš vidíte některé věci moc černě, ale žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří. Musíte jen počkat, až se situace uklidní. To platí i pro vztahy.


KOZOROŽEC: Život je příliš krátký a svět příliš krásný na to, abyste se zabývali tím, co jste mohli nebo měli udělat. Důležité je, jak se zachováte nyní.  


VODNÁŘ: Bude-li příznivé počasí, vyrazte do parku, do lesa, nebo třeba jen na zahradu. Rozhodně se snažte relaxovat v přírodě.


RYBY:  Ať už budete doma nebo s příbuznými, sousedy, přáteli, vyhněte se rozhovorům o penězích. Iniciativa je na vás.

 HOROSKOP NA  PONDĚLÍ  8. ČERVNA


BERAN: Ve vztazích se vám povede mimořádně dobře. Pokud jste s někým v minulosti řešili spory, dnes budete skutečným diplomaty a vše urovnáte.  


BÝK: Pokud se vyhnete hazardování s penězi, čeká vás úspěšný den. Zvláště zamilovaní by mohli prožít nezapomenutelné chvíle. Partner vás něčím mile překvapí.  


BLÍŽENCI: Pomalu se dostáváte opět i do fyzické kondice. Velkou měrou za to může vaše zarputilost, nepoddávat se únavě ani lenošení. Vaše vůle je obdivuhodná.


RAK: Můžete mít pocit, že se věci dějí jinak, než byste si přáli. Pokud se zaměříte na to pozitivní okolo vás, promění se rychle i vaše prožitky.   


LEV: Máte pocit, že to, co potřebujete dohonit, nezvládnete? Věřte tomu, že když si věci dobře naplánujete a budete postupovat od jednoho úkolu ke druhému, půjde to.


PANNA: Možná vám připadá, že štěstí nelze uchopit. Ale někdy se skládá z malých drobností, které si ani neuvědomujete. I pozorování slunce může být jedinečným zážitkem.


VÁHY: Hvězdy naznačují, že máte před sebou zajímavý den, pokud jde o profesi. Zaměřte se na to, co pokládáte za nejdůležitější. V osobních vztazích nebude všechno růžové.  


ŠTÍR: Budete mít sklon něco přehánět, dělat zbytečně z komára velblouda. Každý problém má řešení. Ze dna se lze vždy odrazit.


STŘELEC: Naučte se nechávat proběhnout to, co nemůžete ovlivnit. Nezasahujte, pokud si nejste jisti, kde je pravda. Váš čas přijde.  


KOZOROŽEC: Udělejte pro partnera něco, co jej příjemně překvapí. Máte šanci utužit váš vztah a rozdmýchat plamen romantiky a vášně.  


VODNÁŘ: Pokud hledáte práci, chcete změnit zaměstnání, věřte, že vás konstelace podpoří. Objeví se zřejmě příležitost ke flirtu.   


RYBY: Nelze vyloučit, že vám pracovní nebo finanční záležitosti přidělají vrásky na čele. Kdosi může získat vaše sympatie.   
 

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)