Co udělat pro fungující vztah? - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží mi bylo doručeno rychle a za dobrou cenu. Obchod zákazníka informuje o stavu objednávky. Určitě to nebyl můj poslední nákup.

2020-10-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Objednávka byla vyřízena striktně a bezproblémově. Děkuji!

2020-10-5

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super přístup a ochota Moc doporučují

2020-10-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2020-09-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé, byla jsem spokojená

2020-09-26

Co udělat pro fungující vztah?

Publikováno : 2020-15-10 08:12:07
Kategorie : Horoskopy , Zdraví

Co udělat pro fungující vztah?

Máte pocit, že se z vaší lásky jako trám pozvolna vytrácí jiskra? Každá zamilovanost jednou pomine, ale to hezké by mělo zůstat navzdory tomu, že jste spolu dva roky, připomínáte si osmé výročí od seznámení, nebo se chystáte oslavit porcelánovou svatbu, která čeká každou dvojici po dvaceti letech společného soužití. Zaručený recept na věčnou lásku nikde nekoupíte, ale odborníci na partnerské vztahy tvrdí, že zájem o toho druhého, je podstatný pro to, aby byl vztah fungující a svěží. Řídíte se jejich radami?
Nechtějte ho předělávat. Častá chyba, kterou si mnohé ženy vůbec neuvědomují. Snaží se svůj protějšek převychovat, přizpůsobit k obrazu svému. Lepší ho nechat takového, jaký je, ponechat svého muže v obrysech, jaký byl, když jste se do něj zamilovala.
Dejte mu pocit, že je nejlepší. Samozřejmě, že vás občas štve, že se neumí zdatně ohánět šroubovákem, k  „ženským pracím“ se staví dost nemotorně nebo se do nich striktně odmítá zapojit. Pokuste se ale spíš soustředit na to, v čem je dobrý. A hlavně mu nezapomínejte připomínat, příležitostí k tomu najdete víc než dost, jak je skvělý, nejlepší, prostě nenahraditelný, i když si myslíte pravý opak. Připomínáním pozitivních stránek soužití mnohem víc prospěje, než se zabývat malichernostmi. Zvlášť když jeho výplata rodině hravě umožňuje pokrýt veškeré náklady na živobytí a můžete si dopřát i víc, než je běžné, muž je jinak spolehlivý, pracovitý, zábavný, kreativní...
Dopřejte mu volnost. Trávíte spolu veškerý čas? Myslíte si, že společné víkendy, výlety, večeře a společenské události, při nichž se jeden od druhého nehnete ani na krok, jsou automatickou zárukou štěstí? Chyba! Trvejte na čase, který bude patřit jen vám. Snažte se zařadit do svého programu nějaké koníčky, záliby, které vás baví, zajděte s kamarádkami na kafe, po nákupech. Prospěje to nejen vám osobně. Nebojte se uvést partnera trochu do nejistoty, nebuďte na sobě příliš závislí.
Mluv, mluv, zajímáš mě! Důležité je spolu komunikovat, naslouchat jeden druhému, zbytečně se nehádat. Ve šťastném manželství se nedávají žádná ultimáta, ale hledají se schůdná řešení na každý problém. Pokuste se také vyhnout nudě, zůstaňte takovou, kterou měl na začátku vztahu rád. Partnera povzbuzujte, chvalte, nezapomeňte mu občas udělat něčím nečekaným radost, překvapte ho malým dárkem, pozorností, neberte lásku jako samozřejmost. I když je někdy mužský, jak se říká, na zabití, představte si, že by mohlo být hůř. Jak by asi vypadal váš život, pokud by do něj vstoupila vážná nemoc, rozvod, ztráta milované osoby. Člověk pak dokáže na každodenní problémy nazírat z docela jiného úhlu…
(se)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)