Aby si k vám peníze našly cestu - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost

2020-05-29

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jeden den objednám a druhý den to mám v pořádku doma.Takhle má fungovat kvalitní obchod,za mně, bez mrknutí oka, pět hvězd z pěti.

2020-05-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Kameny jsou krasne,velike a v uplne dobrem stavu.

2020-05-27

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Blesková reakce - naprostá spokojenost.

2020-05-22

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost,spolehlivost

2020-05-21

Aby si k vám peníze našly cestu

Publikováno : 2019-05-11 10:56:26
Kategorie : Tajemno

Aby si k vám peníze našly cestu

Kdo by si někdy alespoň ve snu nepředstavoval život v blahobytu, luxusu a bezstarostný. Nemuset tak počítat peníze, nehlídat v kalendáři termín další výplaty, žít si v naprosté pohodě bez finančního omezení. Peníze a majetek vždy byly žhavým tématem pro věštkyně, astrology, kouzlení a zaříkávadla. Připomeňme některé pověry a zvyky, které se měly postarat o to, aby si k vám peníze našly cestu.
Pavouk pro štěstí. Narazili jste při úklidu na pavučinu, spatřili pavouka? Nesnažte se jich zbavovat, ale mějte z nich radost. Jsou symbolem přílivu financí, naznačují neočekávaný tok peněz třeba v podobě zvýšení platu, výhry, dědictví a podobně.
Pryč ze stolu. Jak praví jedna z pověr, peníze by nikdy neměly zůstávat na stole, především ne v noci. Jejich místo je buď v peněžence, v trezoru, v zásuvce, ve skříňce, tam, kde není příliš světla a jejich úschova umožňuje, aby nebyly ani složené, ani v nepohodlné pozici. Ideální je k nim přidat špetku skořice, máty, hřebíček, tak mají přilákat další peníze.
Chvála exkrementům? K penězům se váže i pověra, která říká, že trus zvířat vede k jejich bezprostřednímu získání. Pakliže vaše oblečení zaznamená přelet holubů, z nebe se k vám snese trus ptáků, nebo psí exkrement najdete na podrážce boty, netvařte se naštvaně.
Dejte si do peněženky. Jedna z lidových moudrostí říká, že v peněžence se vyplatí mít několik fazolí, květ z čerstvé květiny, kousek sušeného kořene, abyste přilákali peníze. Peněženka by nikdy neměla zůstat prázdná, i kdyby v ní měla uvíznout jediná mince, jinak bude stále prázdná.
Kupte si alespoň maličkost. Jestliže máte bankovku velké hodnoty, nikdy se ji nesnažte měnit za menší, jinak by vám to přineslo ztráty a rozmělnění peněz. Raději si za ni kupte, ať už sobě, nebo někomu, koho máte rádi, něco pro radost.
Kaštan pro peníze. Víte, že se za peněžní talisman považuje kaštan? Měl by se uložit doma do skříně, nebo nosit s sebou v kabelce. Také se říká, že výhra v loterii by měla být co nejrychleji vyčerpaná. Peníze si není dobré půjčovat při ubývajícím Měsíci nebo po západu slunce, jinak se můžete rozloučit se štěstím. Pokud potkáte na cestě do práce těhotnou ženu, buďte si jistí, že v podnikání a peněžních záležitostech budete úspěšní.
Pozor na kabelku. Neodkládejte tašku na zem, protože vám z ní uletí peníze. V nejhorším případě dokonce můžete přijít i o majetek.
Sehněte se na zem. Pokud tam najdete peníz v jakékoli hodnotě, nenechávejte ho na zemi. Má to být známkou toho, že se vás peníze budou držet. Můžete ho vložit do peněženky, aby vám nosil štěstí. Podle této pověry se ale neshýbejte pro minci, která ležela na křižovatce. Od takové raději ruce pryč, nechte ji tam klidně ležet, její energie je v  tomto případě naprosto nevyzpytatelná.
Peníze a feng shui. Podle moudrého čínského učení by se peníze a majetek nikdy neměly ukládat v blízkosti odpadkového koše. Pokud máte doma větší obnos peněz, vždy je dobré uložit jej na východní nebo jihovýchodní straně bytu, a to ve schránce či zásuvce červené barvy. Naopak šperky by měly přijít do severozápadně orientované části příbytku.
Peníze přitahují peníze. Bez zajímavosti není ani jedna z pověr, kterou mají na paměti zvláště Řekové. Nikdy nevyprázdní peněženku, kapsu, bankovní účet do posledního haléře. Peníze přitahují peníze, a tak se vyplatí mít vždy u sebe alespoň nějakou drobnou minci.
(pru)

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)