Horoskop na tento den

Horoskop na tento den

Horoskop na tento den

HOROSKOP NA ÚTERÝ 25. ČERVNA


BERAN: Nebojte se ozvat, pokud vás v práci něco trápí. Možná se budete divit, ale i vaše slovo má svou váhu. Držte se pravdy.


BÝK: Pokud cítíte, že dáváte víc, než dostáváte, musíte to změnit. Pamatujte i na sebe a nevěnujte svou pozornost jen okolí.


BLÍŽENCI: Je možné, že dnes nebudete mít náladu ani na uvaření ranní kávy. Buďte trpěliví. V druhé půlce dne pocítíte příval energie.


RAK: Pokud vám někdo ublížil, neživte v sobě nenávist. Škodili byste sami sobě a nic byste tím nenapravili. Jděte jen svou novou cestou.


LEV: Zřejmě vás čeká rozlousknutí nějakého zapeklitého problému. Nedopusťte, aby se vám rozklepala kolena, snažte se být nad věcí.


PANNA: Jste podnikatelem, máte živnost? Veškerá jednání na tomto poli by měla být  úspěšná. ♥ Nikým si nenechte vzít, co jste dlouho budovali.


VÁHY: Začnete přemýšlet nad věcmi, které si to nezaslouží. ♥ Nezanedbávejte partnera, věnujte mu zvýšenou pozornost. Potřebuje, abyste mu naslouchali.


ŠTÍR: Ne každá práce vás může bavit, ale není na škodu občas vyzkoušet něco nového. ♥ Spokojeností jenom záříte, úsměv vám sluší.


STŘELEC: Vaše mysl bude rozjitřena, a tak se snadno rozčílíte. Možná na to máte i právo, jen pozor, abyste nereagovali příliš přehnaně a nespravedlivě.


KOZOROŽEC: Možná jste si pro tento den naplánovali zcela jiné věci, než nakonec budete muset dělat, ale zjistíte, že změna není tak špatná. ♥ Vyvarujte se flirtování.


VODNÁŘ: Aktuální aspekty mohou prohloubit sklon k melancholii, depresím. Nezůstávejte sami, zajděte za dobrými přáteli.    


RYBY: Není každý den posvícení, jak se říká. Dnešek nepatří k těm nejvydařenějším. Udržujte si však nadhled a odstup.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: