Horoskop na tento den

Horoskop na tento den

Horoskop na tento den

HOROSKOP NA PÁTEK 24. KVĚTNA


BERAN: Vyhraďte si nějaký čas pro své záliby. Potřebujete odpoutat svou mysl od složitých pracovních úkolů. Když se soustředíte na něco jiného, půjde vám pak vše lépe.


BÝK: ♥  Pokud vás partner neustále na něco upozorňuje, neberte to na lehkou váhu. Jeho přání vnímejte jako inspiraci k činům a uvidíte, jak to vztahu prospěje.


BLÍŽENCI: Zaměřte se dnes jen na práci a dodělejte to, co jste začali. Snažte se být originální. Uspokojení z výsledku pro vás bude vzpruhou.


RAK: Dopřejte si příjemnou relaxaci. Stačí, když si dojdete na pedikúru nebo na masáž a budete se cítit jako znovuzrození.


LEV: Do výplaty máte sice daleko, ale finanční rezerva vám umožní splnit si nějaké přání. ♥ S láskou je to jako se sluncem. Nemůže svítit každý den.


PANNA: Všimněte si informací, které se k vám budou dostávat z různých zdrojů a stran. ♥ Vypadá to, že váš zájem o opačné pohlaví bude opětován.


VÁHY: Optimistický pohled na život prospívá vašemu zdraví více, než si myslíte. ♥ Nezapomínejte na to, že z lásky můžete načerpat spoustu energie.


ŠTÍR: Nepouštějte se do debat o věcech, kterým moc nerozumíte, nejste si jistí, jak se říká, v kramflecích. Planety varují před trapasem, nepříjemnou situací.


STŘELEC: Nepřeceňujte své síly, vaše tělo potřebuje trochu odpočinku, na který jste neměli čas. Vyjděte si do společnosti, třeba si jen tak zalenošte...


KOZOROŽEC: Buďte dostatečně rázní a rozhodní. Nenechte nikoho na pochybách, že se o sebe dokážete postarat i bez cizí pomoci. ♥ Překvapte partnera dárkem.


VODNÁŘ: Jestliže jste zanedbávali prevenci a zdravý životní styl, jakési vaše plány může zhatit nemoc. ♥ Neutrální den.


RYBY: Možná se objeví možnost blýsknout se, předvést své kvality a znalosti. Příležitost vám ale může zhatit vaše zdraví. Na to si dnes dávejte větší pozor.

HOROSKOP NA SOBOTU 25. KVĚTNA


BERAN: Tento čas vás začíná upozorňovat na skutečnost, že je léto za dveřmi. Pokud se chcete v plavkách cítit dobře, zapracujte na své kondici, upravte si jídelníček.


BÝK: Uvolněte se a bavte se. Dnes si nepřipouštějte žádné větší starosti. Potřebujete si odpočinout a nevnímat tlak povinností.


BLÍŽENCI:  ♥ I ve vztahu musí zůstat prostor pro svobodu. Pokud partnera příliš směrujete, nebo dokonce hlídáte, nedivte se jeho podrážděným reakcím.


RAK: Pokud vám okolnosti nedovolí, abyste se vydali za poznáním do přírody, alespoň si čtěte a získávejte informace o zázracích tohoto světa.


LEV: Podle postavení planet je dnešek jako stvořený pro úspěch, a to v jakékoliv oblasti. Zdá se, že některé věci, které jste odepsali a vzdali, ještě můžete zvrátit ve svůj prospěch.


PANNA: V ohrožení může být váš majetek. Nepodceňujte proto jeho zabezpečení zvláště tehdy, když na víkend opouštíte město. ♥ V lásce buďte trpěliví a tolerantní.


VÁHY: Chcete část víkendu věnovat nákupům? Pak si dobře rozmyslete, co opravdu k životu potřebujete. Vaše finanční situace není taková, abyste bezhlavě utráceli.


ŠTÍR: Plány na prožití soboty budete muset zřejmě změnit. Ani tak vás ale víkendové aktivity nezklamou a přinesou vám odpočinek. ♥ Zelenou dostávají láska a naděje.


STŘELEC: Máte-li před sebou nějaké důležité rozhodnutí, neváhejte se poradit se svými blízkými. ♥ Prvotní impuls musí vyjít od vás, jinak se nehnete z místa.


KOZOROŽEC: Udržujte si dobrou náladu a změňte úhel pohledu na věci, které vás trápily naprosto zbytečně. Vše se totiž rychle v dobré obrátí.


VODNÁŘ: Fyzické práci se raději vyhněte, nepřepínejte síly. Odpočívejte, potřebujete načerpat novou energii, jinak vám hrozí kolaps.    


RYBY: Pokud hodlá rodina vyrazit po nákupech, raději zůstaňte doma a relaxujte. Vaše fyzická ani psychická kondice nebudou nejlepší. HOROSKOP NA NEDĚLI 26. KVĚTNA


BERAN: Nemusíte mít vždycky pravdu. Buďte otevřeni argumentům protistrany. Uznáním názoru druhého jedině získáte, protistrana váš krok ocení.


BÝK:  Sejděte se s dobrým přítelem, jestliže se potřebujete vypovídat. Utřídíte si tak v myšlenkách věci, které se staly, a necháte je konečně za sebou.


BLÍŽENCI: To, že na vás přátelé nemají čas právě teď, si neberte osobně. I oni žijí ve světě  mnoha povinností. Až to půjde, určitě se vám ozvou.


RAK: Myslete více na sebe a utřiďte si svá přání. Vyberte si jedno a jděte za ním. Život vám toho tolik nabízí, tak berte. ♥ Máte právo na štěstí.


LEV: ♥ Jste čerstvě zamilovaní? Váš protějšek zřejmě vystupuje jako dokonalost sama. Pozor však na růžové brýle, vycházejte z reality, nic si nepřikrašlujte.


PANNA: Optimistický pohled na svět způsobí, že se vaše kroky budou ubírat správným směrem. ♥ V lásce kujte železo, dokud je žhavé.


VÁHY: Najděte v sobě sílu zlikvidovat nějaké resty, nedodělky, dát domácnost do pořádku. Přitom by vám čas měl zbýt i na potěšení, zábavu, relaxaci.


ŠTÍR: Popřemýšlejte nad tím, zda nenastal čas udělat si kolem sebe pořádek. Věnujte volný čas úklidu domácnosti, nepříliš oblíbeným pracím.


STŘELEC: Než se v rámci čehosi rozhodnete, zvažte všechna pro a proti. Snažte se vidět další souvislosti a také hledejte co nejvíce variant řešení. Výsledek vás překvapí.


KOZOROŽEC: ♥ Od partnera dnes nečekejte příliš romantiky. Může být unaven a potřebuje spíše klid a oddych. Mějte pro něj pochopení.


VODNÁŘ: Nelze vyloučit, že se nebudete cítit dobře po fyzické ani psychické stránce. V tom případě si udělejte čas sami na sebe,  meditujte, relaxujte.  


RYBY: ♥ Jestliže se nebudete cítit nejlépe, poroste váš vnitřní nesoulad. To se může ale negativně odrazit v rámci sféry partnerských a rodinných vztahů.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment: