Články

Česnek prodlužuje život

Přidal
Česnek býval označován jako lék chudých, lékem zůstal dodnes. „Likviduje“ bakterie, pomáhá při nadýmání, snižuje krevní tlak i cholesterol, má ochranné účinky proti infekcím, což je cenné zvlášť v zimě.
Esenciální oleje mají široké využití v kosmetice, aromaterapii, domácí drogerii ad. Existuje bezpočet tipů a rad k jejich výběru a použití. Následuje několik tipů, jak pomocí esenciálních olejů pomoci pleti i psychice a navíc nádherně vonět i bez použití parfému :-)

Oregánový olej

Přidal
Největší koncentraci účinných látek oregána najdeme v jeho silicích. Ty jsou poté z rostlin destilovány a vytvářejí tak vysoce koncentrovaný olej se silnými účinky, ještě silnějšími, než mají sušené byliny. Řecké oregáno je světově známé jako Greek oregáno a pověstné pro svoje pozoruhodné vlastnosti.

Účinnější než chemoterapie - Anona ostiná

Přidal
S vyřknutím diagnózy rakovina, ať již u sebe či u svých blízkých, si vybavíme léčbu chemoterapií, dietu, mnoho dnů, kdy je nemocnému nesmírně špatně, případně alternativní medicínu. Anona ostnitá je účinnou alternativou v boji s rakovinou.

Výdejní místa ULOŽENKA, s.r.o.

Přidal
Kromě tří výdejních míst společnosti Euro Trade Plus v Plzni, Ústí nad Labem a v Teplicích můžete pro osobní odběr vašich zásilek za poplatek 55 Kč (při objednávce nad 2 000Kč ZDARMA) využít také dalších výdejní místa společnosti Uloženka, s.r.o.

Zdraví v olivovém oleji

Přidal
Olivový olej by se měl stát každodenní součástí zdravého jídelníčku, neboť obsahuje méně nasycených kyselin než jiné rostlinné oleje. Nesporně se řadí k nejzdravějším tukům na světě. Olej jako všelék Zlepšuje činnost žaludku, snižuje riziko onemocnění srdce a cév, je dobrým ochráncem před onkologickými chorobami. Rozsáhlé vědecké výzkumy naznačují, že olivový olej chrání před rakovinou tlustého střeva a konečníku. Středozemní národy, u nichž

Krásnější s olivovým olejem

Přidal
Olivový olej se najde v každé domácnosti jako základní surovina pro přípravu pokrmů. Možná nevíte, že se ale hodí na skvělé ošetřování pokožky. Jak být s olivovým olejem krásnější?

Posvátná zvířata v Egyptě

Přidal
Sokol Ztělesňoval několik bohů. Těšil se posvátné úctě v celém Egyptě, neboť létal ze všech nejrychleji a nejvýš, vždy dokázal zvítězit v útoku a zmocnit se vyhlédnuté kořisti.

Léčení dýchacích chorob

Přidal
Příčinou dýchacích onemocnění a především chřipek je zduření sliznice dýchacích cest. Zduřená sliznice je citlivější na škodlivé vlivy, a proto rychleji reaguje na studený vzduch, dým, prach, alergeny či studené okysličené nápoje. Od zduřenia sliznice se spustí řetěz kýchání, smrkání, horeček, vzniknou problémy jako při angíne a zánětu průdušek. Následně se mohou přidružit druhotné komplikace, jako například zánět středního ucha, angína, zápal pl

Královna And nebo-li peruánský ženšen

Přidal
Jak už vyplývá ze zlidovělého názvu – peruánský ženšen - Maca peruánská patří mezi rostliny všeobecně zvyšující odolnost organismu. A nejen to, je také vyzkoušeným afrodiziakem, zlepšuje paměť, usnadňuje hojení ran, podporuje léčbu anemie, tuberkulózy, akné, nechutenství, pomáhá předcházet vzniku osteoporózy, mírní vedlejší účinky chemo a radioterapie a tak bychom ve výčtu jejích účinků mohli pokračovat ještě hodně dlouho. NASA ji využívá jako do
Showing 1 to 10 of 29 (1 Pages)