Články

Účinnější než chemoterapie - Anona ostiná

Přidal
S vyřknutím diagnózy rakovina, ať již u sebe či u svých blízkých, si vybavíme léčbu chemoterapií, dietu, mnoho dnů, kdy je nemocnému nesmírně špatně, případně alternativní medicínu. Anona ostnitá je účinnou alternativou v boji s rakovinou.

Výdejní místa ULOŽENKA, s.r.o.

Přidal
Kromě tří výdejních míst společnosti Euro Trade Plus v Plzni, Ústí nad Labem a v Teplicích můžete pro osobní odběr vašich zásilek za poplatek 55 Kč (při objednávce nad 2 000Kč ZDARMA) využít také dalších výdejní místa společnosti Uloženka, s.r.o.

Zdraví v olivovém oleji

Přidal
Olivový olej by se měl stát každodenní součástí zdravého jídelníčku, neboť obsahuje méně nasycených kyselin než jiné rostlinné oleje. Nesporně se řadí k nejzdravějším tukům na světě. Olej jako všelék Zlepšuje činnost žaludku, snižuje riziko onemocnění srdce a cév, je dobrým ochráncem před onkologickými chorobami. Rozsáhlé vědecké výzkumy naznačují, že olivový olej chrání před rakovinou tlustého střeva a konečníku. Středozemní národy, u nichž

Krásnější s olivovým olejem

Přidal
Olivový olej se najde v každé domácnosti jako základní surovina pro přípravu pokrmů. Možná nevíte, že se ale hodí na skvělé ošetřování pokožky. Jak být s olivovým olejem krásnější?

Posvátná zvířata v Egyptě

Přidal
Sokol Ztělesňoval několik bohů. Těšil se posvátné úctě v celém Egyptě, neboť létal ze všech nejrychleji a nejvýš, vždy dokázal zvítězit v útoku a zmocnit se vyhlédnuté kořisti.

Léčení dýchacích chorob

Přidal
Příčinou dýchacích onemocnění a především chřipek je zduření sliznice dýchacích cest. Zduřená sliznice je citlivější na škodlivé vlivy, a proto rychleji reaguje na studený vzduch, dým, prach, alergeny či studené okysličené nápoje. Od zduřenia sliznice se spustí řetěz kýchání, smrkání, horeček, vzniknou problémy jako při angíne a zánětu průdušek. Následně se mohou přidružit druhotné komplikace, jako například zánět středního ucha, angína, zápal pl

Královna And nebo-li peruánský ženšen

Přidal
Jak už vyplývá ze zlidovělého názvu – peruánský ženšen - Maca peruánská patří mezi rostliny všeobecně zvyšující odolnost organismu. A nejen to, je také vyzkoušeným afrodiziakem, zlepšuje paměť, usnadňuje hojení ran, podporuje léčbu anemie, tuberkulózy, akné, nechutenství, pomáhá předcházet vzniku osteoporózy, mírní vedlejší účinky chemo a radioterapie a tak bychom ve výčtu jejích účinků mohli pokračovat ještě hodně dlouho. NASA ji využívá jako do

Lék známý od starověku

Přidal
Masticha je pryskyřice získávaná z mastichového stromu (Pistacia lentiscus). Ani dnešní věda dosud neodhalila, proč zázračnou pryskyřici „pláčou“ pouze mastichové stromy z jihu řeckého ostrova Chios. Je to kombinací minimálních srážek a délky slunečního svitu s vápencovitým složením půdy? Jde o dar vyhaslých sopek? V každém případě jde o unikátní přírodní lék s dlouhou historií a širokým využitím i v dnešní době.

Umíte správně hubnout?

Přidal
Zdálo by se, že ženy mají nejrůznější diety v malíčku a mohly by o nich školit své kamarádky, známé, kolegyně z práce. Ovšem není rada jako rada, na každého platí něco jiného. Jste-li nespokojení se svou postavou, rádi byste se zbavili nadváhy a přitom si nechcete pošramotit zdraví, měli byste vědět, že:

Léčebné účinky magnetů

Přidal
Léčebné účinky magnetů jsou pozorovány a prokazovány již stovky let. První doložené zmínky o terapeutickém využití magnetů se datují do období 200 let př.n.l. do doby řeckého lékaře Galena. Také Hippokrates popisoval jak léčit onemocnění kloubů přikládáním rudy zvané magnetovec. Název magnetismus je odvozen od řeckého města Magnesia, kde se magnetovec těžil. Pod vlivem magnetického pole se zlepšuje cirkulace krve a jednotlivé buňky se více zásobu
Showing 1 to 10 of 26 (1 Pages)