Kúra pro bolavé klouby - spiritobchod.cz

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše proběhlo v naprostém pořádku, objednávka byla rychle vyřízená. Zboží bylo v naprostém pořádku.

2020-09-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oceňuji, že je obchod v Plzni, protože Plzeň na nakupování je katastrofální, já jsem velice náročný klient. Dále, pán byl ochotný pomoct a vysvětlit cokoli jsem potřebovala, pomohl, jsem velice spokojena. Navíc, Vás pracovník je velice milý a slušný. Ďekuji za Vaše služby. Jsem spokojena. Když zavolám ochotně pomúže co potřebuji, dokonce mi po telefonu vysvětlil, jak Vás najdu.

2020-09-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání ,náramky jsou krásné

2020-09-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost.

2020-09-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše OK

2020-09-3

Kúra pro bolavé klouby

Bolí vás klouby, trápí revma, máte namožené svaly a šlachy? Tyto potíže patří k nejčastějším poruchám pohybového aparátu. Postihuje více než deset procent obyvatelstva, ve vyšší věkové skupině si na ně stěžuje bezmála osmdesát procent seniorů starších pětašedesáti let. Ranní ztuhlost kloubů, bolest při chůzi, která může někdy vystřelovat k bederní páteři, celkově snížená pohyblivost a jiné revmatické příznaky mohou vést až k pracovní neschopnosti a snížení kvality života.

Jak zmírnit bolest, svalové napětí, co dělat pro zvýšení pohyblivosti, urychlit hojení? Léčebných prostředků se nabízí celá řada. Už v dřívějších dobách věhlasní léčitelé doporučovali stejně jako současná medicína na bolesti kloubů, svalů, artritidu vodoléčbu, přiměřené cvičení na udržení pohyblivosti všech kloubů, masáže, celkovou změnu životního stylu, která má přinést tělesné i psychické uvolnění. K úspěšné terapii se nabízejí také velmi účinné produkty na přírodní bázi.

Výrazné úlevy za poměrně velmi krátký čas lze dosáhnout pomocí konopí. Konopný krém kloubní mazání se vyznačuje protizánětlivými a hojivými účinky, přináší zmírnění mnoha bolístek. Tento preparát obsahuje komplex bioaktivních látek speciálně získaného konopného oleje a přírodních látek, které bezprostředně po aplikaci navozují příjemný pocit. Na co konkrétně pomáhá? Osvědčuje se při namožených svalech, zánětech šlach, artróze, ischiasu, přináší rychlou úlevu po nadměrné fyzické námaze, náročných sportovních výkonech. Konopný krém kloubní mazání je určený pro zevní použití a velmi rychle odstraní bolesti zad, nejrůznější otoky, zlepšuje stav při pohmožděninách, natlučeném koleni, lehčích artritických a revmatických obtížích. Krém, který se snadno vstřebává, nelepí a nedráždí pokožku, je vhodný ke zmírnění pocitu těžkých nohou, při křečových žilách, zánětech. Možno jej používat k lokálním masážím, při spáleninách, kdy se postižené místo zchlazené proudem vody ošetří silnější vrstvou konopného krému.

Co říkají pacienti, kteří konopné mazání vyzkoušeli? „Doporučil mi ho kolega, s kterým hrajeme občas rekreačně basketbal. Když si dáme dvakrát týdně pořádně do těla, druhý den pomalu nemohu vstát z postele. Faktem je, že už nepatříme k žádným mladíkům, ale po tomhle mazání bolest rychle odezní a cítím se dobře,“ říká ing. Radomír z Brna. „K reklamám jsem dost nedůvěřivá, ale když vás něco trápí, vyzkoušíte nakonec všechno, co vám kdo poradí,“ říká devětapadesátiletá paní Ludmila K. z Benešovska. „Udělala jsem dobře, že jsem krém z konopí vyzkoušela, bolesti kolen přicházely vždy, když jsem strávila víkend na zahrádce. Málem už jsem se viděla na operačním sále.“ „Bez kola si svůj život nedovedu představit, dopraví mě všude, kam potřebuji,“ sděluje třiašedesátiletá paní Marie z malé vesničky u Českých Budějovic. Ale věk se hlásí čím dál častěji, každého člověka po šedesátce trápí zdraví. Konopný krém, který mi doporučila dcera, jsem vyzkoušela na unavená lýtka a také na bolavé rameno. Určitě se vyplatí mít ho doma v lékárničce.“