Dvanáct znamení lásky

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Následujte nás na Facebooku

Napsali o nás

efit
5.005.005.005.005.00
vše super,nemám co dodat.

2017-07-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží i rychlost dodání podle mých představ

2017-07-15

Jeptiška
5.005.005.005.005.00
rychle,přehledně

2017-07-17

Lenka
5.005.005.005.005.00
rychlé dodání, skvělá komunikace. Nemám výhrady

2017-07-12

Acee
5.005.005.005.005.00
Obchod doporučuji, vše bylo rychlé a bez problémů. Objednané zboží je kvalitní a za dobrou cenu. Jsem spokojen.

2017-07-5

Dvanáct znamení lásky

Sleva! Dvanáct znamení lásky Zobrazit větší

KH/44

Nový produkt

Kniha je určena pro chvíle odpočinku, ale zároveň poslouží i k hlubšímu zamyšlení nad znameními zvěrokruhu a významem jejich sdělení pro člověka.

Více informací

199 Kč s DPH

-100 Kč

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Dosavadní literární tvorba Štěpána Urbana si získala čtenáře u nás i v zahraničí. Nejinak tomu jistě bude i s knihou „Dvanáct znamení lásky“, kterou psal autor sobě i svým čtenářům pro radost. Je určena pro chvíle odpočinku, ale zároveň poslouží i k hlubšímu zamyšlení nad znameními zvěrokruhu a významem jejich sdělení pro člověka. „Dar svobodné vůle,“ říkával Štěpán Urban, „nám byl poskytnut především proto, abychom se dokázali ovládat a žít etičtěji. Takové je hlavní poslání astrologie.“ Lidé by se měli častěji dívat ke hvězdám a vnímat jejich jas. Možná by se jim potom i mnohá tajemství vesmíru zdála být jasnější.
Předmluva a spolupráce na knize Štěpán Rak.

Autor: Štěpán Urban
Vydavatel: Amenius
ISBN: 978-80-903900-6-5
EAN 9788090390065
Počet stran 184
Vazba: vázaná
Jazyk: česky
Rok vydání:  1/12/2016

Napsat recenzi

Dvanáct znamení lásky

Dvanáct znamení lásky

Kniha je určena pro chvíle odpočinku, ale zároveň poslouží i k hlubšímu zamyšlení nad znameními zvěrokruhu a významem jejich sdělení pro člověka.

Dvanáct znamení lásky ve světě astrologie

(nakladatelství Amenius)

Autor knihy, hudební pedagog a skladatel Štěpán Urban, měl dvě lásky. Koncertní kytaru, jejíž výuku na pražské konzervatoři založil, a astrologii, které se léta věnoval. Byl ale také esperanstkým spisovatelem a stoupencem antroposofie Rudolfa Steinera.
Jak se k astrologii dostal?
Jeho žena, Jaroslava Urbanová (v odborných kruzích uznávaná pro své intuitivní a jasnovidné schopnosti), vzpomíná: „Zájem o tzv. tajemné věci kolem nás se u něj začaly projevovat již v mládí. A došel k přesvědčení, že se zákonitosti vzájemných vztahů mezi lidmi a znalosti povach dají velmi rychle poznat z horoskopu. Však také během života vytvořil pro své přátele a známé stovky horoskopů. Dokázal stanovit přesné datum i hodinu různých událostí.
S přáteli jsme se setkávali každý čtvrtek a diskutovali nejen o astrologii, ale také o zaniklých civilizacích a neviditelných dimenzích světa a podobně. Proč zrovna ve čtvrtek? Nebyla to náhoda, vždyť v tento den Jupitera lidé obecně rádi cestují a filozofují. Samotný Jupiter navíc poodhaluje tajemno a je literátem. Štěpán využíval astrologické poznatky ve své pedagogické činnosti. A soudil, zdálo se mu to i dost významné, že v Čechách neexistuje žádné trvalé nebezpečí. Jak místo nepřátel, tak místo tajné pomoci se totiž nacházejí ve znamení Raka. V tomto případě  bývá nepřátelství sice hlučné a hrubé, ale není trvalé.“
Ačkoli kniha Dvanáct znamení lásky ve světě astrologie vznikla již před mnoha lety, vzhledem k někdejší politické situaci ji nebylo možné vydat. Za života Štěpána Urbana byla totiž astrologie nežádoucí aktivitou. Nakonec ale přece jen knížka spatřila světlo světa, i když až nyní.
Čtenáře podrobně seznamuje s dvanácti znameními zvěrokruhu, ale také s aspekty, symboly a jednotlivými astrologickými pojmy. Vysvětluje význam horoskopu a na zcela konkrétních příkladech otevírá dveře k poznání astrologie laikům i odborníkům. Je vlastně geniální typologií člověka a jeho individuálních charakteristik. Každá kapitola v této knize má své osobní kouzlo a načerpané poznatky mohou být pro čtenáře skvělým životním průvodcem.
Co dodat závěrem? Snad jen to, že předmluvu ke knize napsal známý kytarový virtuoz profesor Štěpán Rak. Patřil mezi žáky profesora Štěpána Urbana na konzervatoři a díky němu rovněž získal zájem o astrologii a věci mezi nebem a zemí. Knihu bere jako dobrý „návod na život“.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: